Uitverkoop
Ook de zesde generatie van het Castelli Prologo VI FZ fietsshirt lange mouw blauw/oranje heren zit weer vol met nieuwe technieken.
De stof is opmerkelijk zacht en toch rekbaar en is voorzien van biokeramische nanodeeltjes die de reflectie van infraroodstraling bevorderen.
Hierdoor wordt je lichaam beter beschermd tegen de hete zon.
Het nieuwe drop-tail ontwerp zorgt voor een beter pasvorm rond te taille en geeft tegelijkertijd de mogelijkheid voor royale zakken op de rug van het shirt.
En de verbeterde zijpanelen zorgen voor een verbeterde ventilatie op de rug zonder te veel lucht aan de voorkant van het shirt binnen te laten.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€74,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Prologo VI FZ fietsshirt lange mouw blauw/oranje heren
Eigenschappen:
- Velocity Dry stof voor snelle verdamping van vocht
- De schouders en zijpanelen bestaan uit rekbare mesh-stof voor een goed ademend vermogen
- Laag uitgesneden kraag
- YKK Camlock rits
- 3 achterzakken plus sleutelzakje met rits
- Reflecterende details op de achterzijde
- Temperatuur bereik: 12-20 graden
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 201g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
14% Korting
Castelli Espresso thermal jersey lange mouw sage/deep green heren
(4524508-310)
Ontdek de Castelli Espresso thermal jersey lange mouw. Warm, zacht en comfortabel. Drie eigenschappen die elk goed thermoshirt zou moeten hebben. Het Espresso Thermoshirt heeft het allemaal. De luxueus zachte stof voelt heerlijk aan op de huid, terwijl het je warm en, vooral, comfortabel houdt. Het fleece-gevoerde materiaal is niet alleen zacht en warm, maar biedt ook stretch voor comfort en een perfecte pasvorm. Het shirt heeft drie achterzakken en een vierde zak met ritssluiting voor waardevolle spullen. De volledige YKK Vislon rits met gemakkelijk te gebruiken ritstrekkers zorgt voor gebruiksgemak. Een elastische taille met siliconen houdt het shirt op zijn plaats, en een reflecterend tabje zorgt voor extra zichtbaarheid.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey wit Unisex
(0264-MGN)
De Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey verenigt gevalideerde technische prestaties en het opvallende TEMPO! ontwerp in een nauwsluitend wielertrui, ontwikkeld voor warme omstandigheden.
Met een compleet nieuw ontwerp in 2024 heeft deze allround jersey voor snelle trainingen en competitie in de zomer een aero-update gegeven.
De constructie van het shirt is gemaakt volgens unisex-maten, waardoor het zowel dames als heren past.
De samenstelling van technische materialen maakt TEMPO! TWO Jersey geschikt voor de warme dagen in de bergen of de zomerse wielerwedstrijd rond de wereld.
(incl. BTW)
27% Korting
Castelli climbers a/c jersey fietsshirt korte mouw zwart heren
(4525011-010)
De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€72,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
Assos Dyora R jersey S11 flame orange dames
(12.20.404.3M.S)
Ontdek de Assos DYORA R S11 Jersey Lichtgewicht, Aerodynamisch & Koel. De Assos DYORA R S11 Jersey is een hoogwaardige racefietstrui, speciaal ontworpen voor intensieve trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dankzij de ultralichte AirCell-technologie en een gestroomlijnde racingFit pasvorm, biedt deze jersey maximale ventilatie, aerodynamica en comfort tijdens hoge inspanningen.
(incl. BTW)
37% Korting
Castelli Entrata VI korte mouw fietsshirt zilvergrijs heren
(4522025-870)
Castelli heeft de Castelli Entrata VI een update gegeven waardoor hij nu ook voorzien is van alle nieuwste technieken uit fietswereld. Als basisstof biedt het getextureerd polyester een uitstekend vochttransport wat u in bijna alle omstandigheden droog zal houden. Rond de schouders, langs de mouwen en op de zijpanelen is het fietsshirt voorzien van AirMesh stof die er voor zorgt dat het shirt niet samentrekt en zijn pasvorm houdt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€79,95
€49,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Aero fietsshirt korte mouw multi heren
(1913161-396007)
Het Craft Advanced Aero fietsshirt is een modern fietsshirt met geweldige aerodynamica voor meer snelheid. De jersey heeft op het lichaam afgestemde stoffen panelen. De verschillende structuren zorgen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. Het fietsshirt heeft extra lange mouwen met raw-cut mouwuiteinden.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Prologo VI FZ fietsshirt lange mouw blauw/oranje heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.