Castelli Sciccosa jersey FZ rood/zwart dames 16547-023

16547-023 | Schrijf de eerste review! 30923 30923 8055688329334

De Castelli Sciccosa jersey FZ rood/zwart dames blijft op zijn plaats door de gebonden stof rond de taille.

Gemaakt van Castelli's warmer 100% polyester thermisch fleece materiaal, wat perfecte warmte combineerd met een uitstekende vochtregulatie (ventilatie).

Deze jersey heeft de mooiste details en is zeer geschikt voor de herfst of vroege winterdagen.

De cross-wrap pols sluitingen, dubbel laags kraag en een ritbescherming zorgen voor een ultiem comfort.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen
99,95 €99,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Castelli Sciccosa jersey FZ rood/zwart dames

Eigenschappen:
- Warmer fleece stof voor warmte en een uitstekende vochtregulatie
- Dubbel laags stof rondom de kraag, pols sluitingen en middel
- Cross-wrap pols sluitingen
- Volledige YKK Vislon rits
- 3 achterzakken + extra zak met rits
- Reflecterende details
- Maten: S-XL
- Gewicht: 230g (Maat S)
- Temperatuur bereik: 13-20 graden
- Wind bescherming: 2*
- Water bescherming: 2*
- Isolatie: 4*
- Ademend vermogen: 4*
- Lichtgewicht: 3*

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Rood
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Castelli winter 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Castelli Entrata Thermal fietsshirt lange mouw rich red/black heren 10% Korting Castelli Entrata Thermal fietsshirt lange mouw rich red/black heren (4523512-645)

Het Castelli Entrata Thermal fietsshirt is het fietsshirt met lange mouwen voor de fietser die in koele omstandigheden liever een trui en vest draagt dan een licht jack. De geborstelde fleece stof houdt je warm maar heeft ook genoeg stretch voor een perfecte en comfortabele pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Gobik Stark fietsshirt korte mouw skydome heren 18% Korting Gobik Stark fietsshirt korte mouw skydome heren (10-01-027-037)

De Gobik Stark fietsshirt korte mouw met een klassieke snit biedt optimaal comfort en veelzijdigheid voor elke rit. Dankzij de relaxte pasvorm is het geschikt voor elk lichaamstype, ideaal voor wie dagelijks comfortabel en functioneel wil fietsen. Gemaakt van lichtgewicht, zacht en ademend materiaal voor een aangenaam gevoel bij elke pedaalslag. De micro-geperforeerde mouwen verbeteren de ventilatie, wat helpt om het lichaam koel te houden tijdens warme dagen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€79,95

€64,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw grijs/zwart heren 10% Korting Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw grijs/zwart heren (11.20.321.1g)

Het Assos Mille GTO C2 fietsshirt korte mouw is het meest geavanceerde fietsshirt met korte mouwen tot nu toe. Met de verfijnde body-mapped panelen en nieuw ontwikkelde textielen, in een pasvorm geschikt voor lange afstanden of toegewijde training. Het fietsshirt is voorzien van reflecterende strepen die zorgen voor extra zichtbaarheid bij weinig licht. Dit omdat het fietsshirt zo comfortabel is dat je er vroeg mee vertrekt en laat mee terugkeert. Dit fietsshirt is het toppunt van zelf sponsoring.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€249,95

€224,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Castelli Fly Jersey lange mouw paars dames 10% Korting Castelli Fly Jersey lange mouw paars dames (4523545-502)

De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is. De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht. Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.

Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Craft Advanced bike Essence fietsshirt lange mouw licht blauw heren 41% Korting Craft Advanced bike Essence fietsshirt lange mouw licht blauw heren (1911179-362000)

De Craft Advanced bike Essence is een geavanceerd fietshirt met lange mouwen. Het shirt beschikt over een fijne elastische stof met geborstelde binnenkant, wat zeorgt voor extra warmte tijden de kpudere dagen. Het shrt is gemaakt van gerecycled polyester. Ook beschikt het shirt over vier achterzakken (één met rits) en siliconen gripper aan de achterkant HEt sfietsshirt is een perfecte keuze voor recreatieve rijders die ook in koelere temperaturen op hun fiets rijden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€89,95

€52,95

  Je bespaart €37,- (incl. BTW)

Castelli Perfetto RoS 2 Wind fietsshirt korte mouw blauw dames 10% Korting Castelli Perfetto RoS 2 Wind fietsshirt korte mouw blauw dames (4522545-414)

Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.  

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€169,95

€152,95

  Je bespaart €17,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Sciccosa jersey FZ rood/zwart dames 16547-023

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.