15% Korting
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar.
Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming.
Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€109,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Nido d'Ape 3D thermische stof op romp en onder de mouwen
- Warme stof op de schouders
- YKK Vislon rits
- Zen kraag om de nek te beschermen
- 3 achterzakken met reflectie voor extra zichtbaarheid
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Prologo Lite fietsshirt korte mouw zwart heren
(4524009-085)
De Castelli Prologo Lite fietsshirt korte mouw combineert het uiterlijk van een klassieke trui met de moderne prestaties die je gewend bent van Castelli. Lichtgewicht, sneldrogend functioneel materiaal zorgt voor ademend vermogen en comfort tijdens zomerse ritten. De driedelige achterzak en een kleine zak met ritssluiting bieden voldoende opbergruimte voor belangrijke spullen. Reflecterende designelementen zorgen voor veiligheid bij slecht zicht. Met zijn nauwsluitende pasvorm en klassieke, tijdloze ontwerp is dit shirt een elementaire must-have voor ambitieuze fietsers. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€100,-
€89,95Je bespaart €10,05 (incl. BTW)
31% Korting
Assos Mille GTS C2 fietsshirt korte mouw Kosimo Granit heren
(11.20.347.1C)
De Assos Mille GTS C2 fietsshirt korte mouw is een superieure duurshirt met een ritsvrije onderbuikconstructie die de buik en taille omhult in een ononderbroken band van wrijvingsloze, rimpelvrije, zeer elastische ondersteuning. Uithoudingscomfort verhoogd voor fietsen met hoge intensiteit.
€174,95
€119,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Apice Thermal fietsshirt lange mouw blue mango heren
(4525511-310)
Met de Castelli Apice Thermal Jersey blijf je warm en comfortabel tijdens frisse dagen met dit technisch shirt. De combinatie van een 3D-gebreide stof en fleecepanelen zorgt voor optimale warmte en bewegingsvrijheid. Dankzij de uitstekende vochtafvoer blijf je droog, ook bij intensieve inspanningen. Een perfecte pasvorm en praktische details maken dit shirt ideaal voor het voor- en najaar. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€107,95Je bespaart €12,05 (incl. BTW)
33% Korting
Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw fluo pink dames
(12.24.361.41)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
€179,95
€119,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
39% Korting
Assos Equipe RS lente herfst targa fietsshirt korte mouw zwart heren
(11.20.296.10)
De Assos Equipe RS lente herfst targa fietsshirt korte mouw bevat innovatieve ventilatie en thermische kernbescherming wat perfect beschermd tijdens een heldere, koude lente dag of een koele sombere herfst dag. Deze seizoenen zijn waardevol voor het ontwikkelen van uw vorm in de lente of het vasthouden van de goede vorm voordat u richting het indoorseizoen gaat. De constructie van dit fietsshirt biedt gelaagde ventilatie opties voor verschillende ritten zoals een lange en/of pittige beklimming, bergopwaartse slogs en tempo inspanningen. Kortom, het ideale fietsshort voor de lente en herfst.
€289,95
€174,95Je bespaart €115,- (incl. BTW)
16% Korting
Fusion Cycling Jersey zwart heren
(1055-BLK)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Sfida 2 fietsshirt lange mouw zwart/wit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.