
De Castelli Team SKY Aero race 5.1 fietsshirt zwart heren is tot nu toe de grootste stap voorwaarst in termen van prestaties, comfort en duurzaamheid.
Nu ontwikkeld in samenwerking met het Sky team met een super design!
De windtunnel tests tonen aan dat dit model 12 watts sneller is bij 40 km/u dan het 2013 model, dat betekent dat dit shirt sneller is dan het Sanremo snelpak van 2013.
Het shirt is echter niet alleen aerodynamisch maar ook extreem licht, 103 gram voor maat L en ten opzichte van het 2015 model met extra duurzaamheid en comfort.
Aan de voorzijde op de schouders is het lichtgewicht materiaal Velocity Dimpled gebruikt, waardoor het extreem snel droogt.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€109,95
€68,95Je bespaart €41,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Team SKY Aero race 5.1 fietsshirt zwart heren
Na de introductie van de aero shirts in het professionele wielrennen, is Castelli de Aero race blijven door ontwikkelen met het Rosso Corsa label. Terwijl het Aero Race 5.0 shirt tot nu toe de grootste stap voorwaarst in termen van prestaties was, biedt het nieuwe 5.1 model dezelfde aerodynamica maar met extra comfort een duurzaamheid. De windtunnel tests tonen aan dat dit model 12 watts sneller is bij 40 km/u dan het 2013 model, dat betekent dat dit shirt sneller is dan het Sanremo snelpak van 2013. Het shirt is echter niet alleen aerodynamisch maar ook extreem licht, 103 gram voor maat L. Daardoor is hij bijna zo licht als de Climber's Jersey maar aanzienlijk meer aerodynamisch. Net als de doorsnee wielrenner, willen de professionele wielrenners ook een comfortabel shirt dat snel opdroogt.
De lichtgewichte polyester stoffen in dit shirt zorgen voor beide en is daarom ook een zeer goede keuze voor wedstrijden in natte en/of koele omstandigheden. De compressie band om de buik zorgt ervoor dat het shirt op zijn plek blijft zitten, onafhankelijk van hoeveel er in de zakken is gestopt. Aan de voorzijde op de schouders is het lichtgewicht materiaal Velocity Dimpled gebruikt en dat heeft tevens Prosecco behandeling ondergaan, waardoor het extreem snel droogt. De Castelli Free Aero Race 5.1 Jersey FZ is uitgevoerd met een volledige YKK Camlock Zipper. De onderkant van het shirt is voorzien van een siliconen elastische gripper, die het shirt perfect op zijn plaats houdt. De mouwen zijn afgewerkt met een Giro3 elastiek, zeer plat met een naadloze aerodynamische aansluiting op de arm. De Castelli Aero Race 5.1 Jersey is iets dat je moet ervaren!
Eigenschappen:
- Super jersey van team SKY
- Zeer uniek SKY design
- Het meest aerodynamische shirt ooit gemaakt door Castelli
- Velocity dimpled stof aan de voorkant
- Mesh armbanden
- Compressie band om de buik om het shirt op zijn plek te houden
- Siliconen elastische grippers
- Volle lengte YKK camlock rits
- 3Dmesh stof op de achterkant voor continu koeling
- Reflecterende delen
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 103g (maat L)
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€161,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Het Assos UMA GT C2 EVO fietsshirt korte mouw met een gestroomlijnde pasvorm, ademend textiel en wrijvingsloze rauw gesneden mouwen, is opnieuw ontworpen met een lichtere constructie en minder beperking. Voor de volgende evolutie van onze bewezen UMA GT jersey, hebben we de voorkant van de kraag geopend en de pasvorm op de borst en de keel bijgewerkt, waardoor de druk wordt verlicht en de ademhaling wordt vergemakkelijkt. De mouwen en kraag hebben een nieuw materiaal dat 15 gram (maat medium) bespaart op het gewicht van het vorige shirt, terwijl het de zeer elastische, aansluitende pasvorm en actieve vochtregulatie behoudt. De nieuwe gebonden zoom en rits verminderen wrijving tussen de lagen en rimpeling over de buik tijdens het fietsen.
€124,95
€111,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
De Craft Essence fietsshirt garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€69,95
€52,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De Castelli Gabba RoS Special Edition is de 4e generatie van de Gabba serie. De echte Gabba-kenners zullen zich de OG Gabba herinneren, eerst als een Cervélo TestTeam-jack met het Cervélo-logo op de voorkant, en daarna als de eerste Castelli-collectieversie met een Castelli-woordmerk op de voorkant. In de loop der jaren hebben we de grote logo's laten vallen, maar hier is een unieke draai aan de Gabba met een teruggrijpen naar de oorspronkelijke versie. Deze Gabba RoS Special Edition heeft sublimatiedruk met een tone-on-tone graphic en unieke kleuren, en - voor de allereerste keer op een Gabba - staat er daadwerkelijk "Gabba" op de borst.
€199,95
€119,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Het Castelli Espresso fietsshirt korte mouw is een eersteklas allround fietstrui die geschikt is voor vele fietsdisciplines.
Het ontwerp in één kleur is vooral aantrekkelijk voor puristen die de voorkeur geven aan eenvoudige elegantie.
Dankzij het ademende stretchmateriaal is het shirt zeer comfortabel om te dragen.
De nauwsluitende pasvorm bevordert de aerodynamica.
Met zijn 3 ruime achterzakken en extra zak met ritssluiting biedt het Espresso shirt met korte mouwen veel opbergruimte voor lange trainingslopen.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Team SKY Aero race 5.1 fietsshirt zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.