Castelli Team SKY Aero race 5.1 fietsshirt zwart heren  4007000-010 Uitverkoop

Castelli Team SKY Aero race 5.1 fietsshirt zwart heren

4007000-010 | Schrijf de eerste review! 32513 32513 8055688415365

De Castelli Team SKY Aero race 5.1 fietsshirt zwart heren is tot nu toe de grootste stap voorwaarst in termen van prestaties, comfort en duurzaamheid.

Nu ontwikkeld in samenwerking met het Sky team met een super design!

De windtunnel tests tonen aan dat dit model 12 watts sneller is bij 40 km/u dan het 2013 model, dat betekent dat dit shirt sneller is dan het Sanremo snelpak van 2013.

Het shirt is echter niet alleen aerodynamisch maar ook extreem licht, 103 gram voor maat L en ten opzichte van het 2015 model met extra duurzaamheid en comfort.

Aan de voorzijde op de schouders is het lichtgewicht materiaal Velocity Dimpled gebruikt, waardoor het extreem snel droogt.

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-5 werkdagen

€109,95

68,95 €68,95

Je bespaart €41,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Plus- en minpunten
  • Door de wielerfans van Sporza verkozen als mooiste kit in het peloton
  • Het meest aerodynamische shirt ooit gemaakt door Castelli
  • Extreem licht, 103 gram voor een maat L
Omschrijving

Castelli Team SKY Aero race 5.1 fietsshirt zwart heren

Na de introductie van de aero shirts in het professionele wielrennen, is Castelli de Aero race blijven door ontwikkelen met het Rosso Corsa label. Terwijl het Aero Race 5.0 shirt tot nu toe de grootste stap voorwaarst in termen van prestaties was, biedt het nieuwe 5.1 model dezelfde aerodynamica maar met extra comfort een duurzaamheid. De windtunnel tests tonen aan dat dit model 12 watts sneller is bij 40 km/u dan het 2013 model, dat betekent dat dit shirt sneller is dan het Sanremo snelpak van 2013. Het shirt is echter niet alleen aerodynamisch maar ook extreem licht, 103 gram voor maat L. Daardoor is hij bijna zo licht als de Climber's Jersey maar aanzienlijk meer aerodynamisch. Net als de doorsnee wielrenner, willen de professionele wielrenners ook een comfortabel shirt dat snel opdroogt.

De lichtgewichte polyester stoffen in dit shirt zorgen voor beide en is daarom ook een zeer goede keuze voor wedstrijden in natte en/of koele omstandigheden. De compressie band om de buik zorgt ervoor dat het shirt op zijn plek blijft zitten, onafhankelijk van hoeveel er in de zakken is gestopt. Aan de voorzijde op de schouders is het lichtgewicht materiaal Velocity Dimpled gebruikt en dat heeft tevens Prosecco behandeling ondergaan, waardoor het extreem snel droogt. De Castelli Free Aero Race 5.1 Jersey FZ is uitgevoerd met een volledige YKK Camlock Zipper. De onderkant van het shirt is voorzien van een siliconen elastische gripper, die het shirt perfect op zijn plaats houdt. De mouwen zijn afgewerkt met een Giro3 elastiek, zeer plat met een naadloze aerodynamische aansluiting op de arm. De Castelli Aero Race 5.1 Jersey is iets dat je moet ervaren!

Eigenschappen:
- Super jersey van team SKY
- Zeer uniek SKY design
- Het meest aerodynamische shirt ooit gemaakt door Castelli
- Velocity dimpled stof aan de voorkant
- Mesh armbanden
- Compressie band om de buik om het shirt op zijn plek te houden
- Siliconen elastische grippers
- Volle lengte YKK camlock rits
- 3Dmesh stof op de achterkant voor continu koeling
- Reflecterende delen
- Maten: S-3XL
- Gewicht: 103g (maat L)

Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Specificaties
  • Merken Castelli
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Zomer
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Castelli zomer 2017
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Gobik Attitude 2.0 fietsshirt korte mouw dakota heren Gobik Attitude 2.0 fietsshirt korte mouw dakota heren (10-01-058-004)

De Gobik Attitude 2.0 fietsshirt korte mouw is een innovatief fietsshirt en combineert elegantie, technisch geavanceerde materialen en moderne productiemethoden voor optimale prestaties. Het ergonomische ontwerp sluit perfect aan op het lichaam, terwijl hoogwaardige stoffen zorgen voor uitstekende aerodynamica en ademend vermogen. Met zijn stijlvolle en vooruitstrevende uitstraling biedt dit shirt zowel comfort als prestaties, ideaal voor de meest veeleisende routes. Geschikt voor milde tot zeer warme temperaturen, speciaal ontworpen voor weggebruik waar lichtheid en aerodynamica essentieel zijn.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€75,95

 (incl. BTW)

Gobik Infinity fietsshirt korte mouw midnight unisex Gobik Infinity fietsshirt korte mouw midnight unisex (10-01-038-005)

De Gobik Infinity fietsshirt korte mouw is ontworpen voor wedstrijden en intensieve trainingen waarbij aerodynamica en lichtheid van groot belang zijn. Ervaar professionele prestaties met dit hoogwaardige fietsshirt, speciaal ontworpen voor renners die willen uitblinken in wedstrijden. Geïnspireerd door modellen gebruikt door WorldTour-teams, biedt dit shirt een gestroomlijnde en minimalistische structuur voor maximale aerodynamica en snelheid. De innovatieve bonding-techniek elimineert traditionele naden, wat resulteert in een lichtgewicht, strak en comfortabel ontwerp dat als een tweede huid aanvoelt. Perfect voor diegenen die topprestaties willen leveren zonder in te leveren op comfort en stijl.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€75,95

 (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsshirt plaster clay heren 10% Korting Craft Core Bike Subz fietsshirt plaster clay heren (1911170-214230)

De Craft Core Bike Subz fietsshirt is een zachte en warme fietstrui met lange mouwen en geborstelde binnenkant die veel comfort biedt tijdens ritten in koude omstandigheden. Het shirt is gemaakt van functioneel materiaal met veel stretch en is voorzien van een volledige rits aan de voorzijde en een ergonomisch ontwerp voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Castelli climbers a/c w jersey korte mouw zwart dames Castelli climbers a/c w jersey korte mouw zwart dames (4525050-010)

De Castelli climbers a/c jersey is ontworpen voor maximale prestaties op warme dagen, geïnspireerd door de eisen van profrenners in de Alpen. De Climber's 4.0 Jersey combineert ultralicht materiaal, sneldrogende technologie en aerodynamische efficiëntie, zodat je koel blijft zonder in te leveren op snelheid. Perfect voor zomerse beklimmingen of warme ritten, maar ook veelzijdig genoeg voor drie seizoenen met een basislaag. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€100,-

 (incl. BTW)

Gobik Superhyder fietsshirt lange mouw fowler heren Gobik Superhyder fietsshirt lange mouw fowler heren (10-01-084-002)

Het Gobik Superhyder fietsshirt lange mouw is ontworpen voor frisse lentedagen en wisselvallige herfstritten. Dankzij de eVent DVstretch membraan is de trui winddicht, waterafstotend en ademend. De zachte fleecevoering houdt je warm, terwijl meshpanelen onder de armen zorgen voor ventilatie. De aerodynamische pasvorm en slimme details zoals veilige zakken, een omgekeerde rits en een siliconen tailleband maken deze trui ideaal voor intensieve ritten.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€95,95

 (incl. BTW)

Castelli Prologo 7 fietsshirt korte mouw zwart heren 10% Korting Castelli Prologo 7 fietsshirt korte mouw zwart heren (4522023-085)

Het Castelli Prologo 7 jersey is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen. Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel. Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.

Gratis levering: 2-5 werkdagen

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Team SKY Aero race 5.1 fietsshirt zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.