
Deze vernieuwde Castelli Trasparente 3 W fietsshirt lange mouw turquoise dames is zeer geschikt voor in het voor- en najaar, met een mooie dames pasvorm.
Doordat het shirt is uitgevoerd met een Windstopper X-lite materiaal kan men het ook gebruiken in de winterdagen.
Dit shirt is zeer geschikt voor over een warme onderlaag, bij intensieve interval trainingen of fietsen met maximale capaciteit in temperaturen tegen nul.
Tevens is dit shirt waterafstotend gemaakt voor een perfect resultaat in koudere dagen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Trasparente 3 W fietsshirt lange mouw turquoise dames
Eigenschappen:
- Voorkant van wind- en spatwaterdicht Windstopper X-Lite-materiaal
- Rug van Warmer materiaal voor uitstekend ademend vermogen
- Doorlopende YKK Vislon ritssluiting
- Ritszakje op de borst
- 3 achterzakken
- Reflecterende elementen voor goede zichtbaarheid
- Elastische jacquard zoom
- Temperatuurbereik 9-18 graden
- Gewicht: 269 gram (Maat S)
- Maten: S-XL
- Wind bescherming: 4*
- Water bescherming: 1*
- Isolatie: 4*
- Ademend vermogen: 3*
- Lichtgewicht: 3*
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Assos UMA GT Lange mouw Jersey S11 Lichtgewicht, Ademend en UV-beschermend. De Assos UMA GT LS Jersey S11 is ontworpen voor lange ritten in warme en zonnige omstandigheden. Met ultralichte, ademende materialen en lange mouwen met UPF 50+ bescherming, biedt dit shirt de ultieme combinatie van koeling, comfort en bescherming tegen UV-straling.
€155,-
€124,95Je bespaart €30,05 (incl. BTW)
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€132,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
(incl. BTW)
De Castelli Endurance elite is enorm comfortabel en dat komt door de dicht op het lichaam zittende pasvorm met rekbare stoffen zodat het niet strak aanvoelt. Vier verschillende stoffen houden je droog terwijl ze elk temperatuurbereik van mild tot heet dekken. En extra comfort zit hem in details zoals de flap achter de rits om je nek te beschermen en de stretch mouwen met onafgewerkte randen die nooit binden of vernauwen. De zakken hebben Castelli's drop-pocket ontwerp, waardoor de zakken lager op de rug zitten en makkelijker toegankelijk zijn. Er is zelfs een vierde zak met rits voor waardevolle spullen. Het fietsshirt is ook zeer aerodynamisch, met name door de mouwen en schouders, die zijn voorzien van dezelfde stof die wordt gebruikt op verschillende generaties van onze pro-niveau race jerseys. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€109,95
€74,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsshirt is een zachte en warme fietstrui met lange mouwen en geborstelde binnenkant die veel comfort biedt tijdens ritten in koude omstandigheden. Het shirt is gemaakt van functioneel materiaal met veel stretch en is voorzien van een volledige rits aan de voorzijde en een ergonomisch ontwerp voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Fusion C3 Cycling Jersey is van hoge kwaliteit en is een veelzijdig unisex fietsshirt.
Het heeft een Loose fit en voor zowel de plezierfietser als de voor de echte sporter.
De Jersey is geschikt voor zowel mountainbiken als wielrennen.
Het shirt is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.
Het fietsshirt heeft 3 achterzakken met ruimte voor een vest of jack of andere accessoires.
Er is een doorlopende, deelbare ritssluiting met reflecterende logo`s op de achterzak en mouwen.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Trasparente 3 W fietsshirt lange mouw turquoise dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.