
De Castelli Unlimited entrata 3 biedt een ideale mix van aerodynamische efficiëntie, ventilatie en comfort, maar tegen een scherpere prijs.
Perfect voor fietsers die topprestaties willen zonder in te leveren op draagcomfort.
Ontworpen met trickle-down technologie uit Castelli’s high-performance racecollectie, voor snelheid en comfort op elk niveau.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
-Race-geïnspireerd ontwerp – Patroon afgeleid van de Aero Race 8S Jersey, met een iets ruimere, comfortabele pasvorm.
-Snelle en comfortabele mouwen – Snelheidsmouwen met onafgewerkte randen voor een soepele en nauwsluitende fit.
-Ademend en elastisch – Bodystof met stretch en ventilatie houdt je koel en droog.
-Perfecte pasvorm – Elastiek in de taille zorgt ervoor dat de jersey goed blijft zitten, zelfs met volle zakken.
-Veel opbergruimte – 3 achterzakken voor het meenemen van essentiële spullen.
-Gebruiksvriendelijke rits – YKK® Vislon®-ritssluiting over de hele lengte voor gemakkelijke ventilatie.
-Extra bescherming – Beschermend inzetstuk achter de kraag voorkomt irritatie, UPF 33 zonbescherming.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Sinergia 2 is het perfecte thermische shirt als basislaag voor tochtjes in de lente en de herfst. De warme stof en de verlengde zakconstructie zijn essentieel voor de knappe prestaties van dit shirt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Gobik Reactive 2.0 fietsshirt korte mouw is een exclusief fietsshirt is ontwikkeld voor maximale aerodynamische efficiëntie. Met een ultranauwsluitende pasvorm en ergonomisch ontwerp, waarbij het aantal naden is verminderd door gebruik te maken van innovatieve verbindingsprocessen. Dit zorgt voor een lichtgewicht en optimaal comfort zonder wrijving. Ideaal voor professionele wedstrijden en ritten waar aerodynamica cruciaal is. Ontworpen voor geavanceerde gebruikers met een slanke bouw en een agressieve fietshouding.
(incl. BTW)
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar. Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming. Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€89,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Castelli Velocissima fietsshirt brengt drie verschillende stoffen samen voor een uitstekende pasvorm en veel comfort. De belangrijkste stof van het shirt is een zachte 100% polyester micromesh met Castelli's ProSecco-behandeling voor vochtafvoer om je droog te houden. De zijpanelen zijn in een rekbare mesh uitvoering met het oog op ventilatie en een betere pasvorm. De stoffen zijn geverfd met het oog op een rijk kleurenpalet en ze kregen een overprint in sublimatiedruk voor de kleur-op-kleur graphic op de schouders. Het shirt is afgewerkt met constructiedetails zoals de drie zakken die tot onder de siliconentailleband reiken zodat ze makkelijker toegankelijk zijn. En de vlot schuivende YKK-rits maakt het regelen van de ventilatie erg makkelijk. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€84,95
€59,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Craft Core Bike Subz fietsshirt is een zachte en warme fietstrui met lange mouwen en geborstelde binnenkant die veel comfort biedt tijdens ritten in koude omstandigheden. Het shirt is gemaakt van functioneel materiaal met veel stretch en is voorzien van een volledige rits aan de voorzijde en een ergonomisch ontwerp voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Castelli Unlimited trail 2 jersey is de warmste jersey voor Unlimited-ritten, met alle prestaties die je verwacht en nodig hebt. De Unlimited Trail 2 Jersey biedt de ultieme warmte voor je avonturen, met precies de juiste balans tussen isolatie en ademend vermogen. Deze jersey is ontworpen om je warm te houden tijdens langzamere ritten in koelere omstandigheden, zonder dat je oververhit raakt. De hoogpolige geborstelde polyester fleece stof houdt je warm en droog, terwijl 5% elastaan zorgt voor een perfecte pasvorm door de stretch. Het strak geweven materiaal biedt bovendien extra bescherming tegen de wind voor nog meer warmte.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Unlimited entrata 3 jersey fietsshirt korte mouw zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.