Dit nieuwe thermische shirt met lange mouwen, de Castelli Velocissimo jersey FZ geel-fluo heren 16517-032 behoord tot de nieuwe 2016 collectie.
Het is geen normaal shirt met een opdruk maar bij dit shirt is hard gewerkt om hem de beste thermische werking te geven!
Gemaakt van een Warmer materiaal op de body wat zorgt voor een perfect herfst/lente shirt voor de koelere weersomstandigheden.
Elke naad, elke stof en elke millimeter zijn volledig doordacht om dit shirt aan dé perfectie te laten voldoen.
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Castelli Velocissimo jersey FZ geel-fluo heren 16517-032
Dit nieuwe thermische shirt met lange mouwen, de Raddoppia jersey behoord tot de nieuwe 2016 collectie. Het is geen normaal shirt met een opdruk maar bij dit shirt is hard gewerkt om hem de beste thermische werking te geven! Tevens wordt er dezelfde snit en stof gebruikt als voor de pro's. Elke naad, elke stof en elke millimeter zijn volledig doordacht om dit shirt aan dé perfectie te laten voldoen.
Gemaakt van een Warmer materiaal op de body wat zorgt voor een perfect herfst/lente shirt voor de koelere weersomstandigheden. Verder uitgevoerd met Wamer X-stretch op de mouwen en zijpanelen voor een goede aansluiting en flapperen te voorkomen.
Eigenschappen:
- Warmer-materiaal op het lichaam
- Warmer X-Stretch op de armen en zijkant
- YKK Vislon rits over de gehele lengte
- Elastische gripband op de zoom voorkomt omhoogkruipen van het shirt
- Drie achterzakken
- Reflecterende elementen
- Gewicht: 247 gram (maat L)
- Maten: S-3XL
- Temperatuur bereik: 13-20 graden
Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
16% Korting
Fusion Cycling Jersey donkerblauw heren
(1055-NID)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
€119,95
€99,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Core Endurance lumen fietsshirt korte mouw shock dames
(1913172-825000)
De Craft Core Endurance Lumen fietsshirt is een zeer functioneel fietsshirt gemaakt voor de echte fietsers die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
8% Korting
Gobik Stark fietsshirt korte mouw boynton heren
(10-01-027-036)
De Gobik Stark fietsshirt korte mouw met een klassieke snit biedt optimaal comfort en veelzijdigheid voor elke rit. Dankzij de relaxte pasvorm is het geschikt voor elk lichaamstype, ideaal voor wie dagelijks comfortabel en functioneel wil fietsen. Gemaakt van lichtgewicht, zacht en ademend materiaal voor een aangenaam gevoel bij elke pedaalslag. De micro-geperforeerde mouwen verbeteren de ventilatie, wat helpt om het lichaam koel te houden tijdens warme dagen.
€79,95
€72,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
10% Korting
Assos Equipe R jersey s11 future dusk heren
(11.20.401.2T)
Ontdek de Assos EQUIPE R Jersey S11 Lichtgewicht Kracht voor Racen en Trainen. De Assos EQUIPE R Jersey S11 is het ultieme fietsshirt voor renners die maximale prestaties eisen tijdens trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dit aerodynamische, tweede-huid shirt is ontwikkeld met AirCell, een ultralichte, ademende stof met een open hexagonstructuur voor ongeëvenaarde ventilatie en verkoeling.
€150,-
€134,95Je bespaart €15,05 (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Entrata Thermal fietsshirt lange mouw green pepper heren
(4523512-354)
Het Castelli Entrata Thermal fietsshirt is het fietsshirt met lange mouwen voor de fietser die in koele omstandigheden liever een trui en vest draagt dan een licht jack. De geborstelde fleece stof houdt je warm maar heeft ook genoeg stretch voor een perfecte en comfortabele pasvorm. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
30% Korting
Sportful Matchy fietsshirt mouwloos grijs heren
(1122007-171)
De Sportful Matchy is tot de essentie perfect afgewerkt. Om dit shirt speciaal te maken, hebben we de meest essentiële kenmerken van een fietsshirt geselecteerd en samengebracht in dit kledingstuk, dat kan worden gecombineerd met onze brede waaier van accessoires.
€59,95
€41,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli Velocissimo jersey FZ geel-fluo heren 16517-032
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.