
De Castelli vortice jersey, gebaseerd op de competizione 3, is ontworpen voor maximaal comfort en prestaties.
Of je nu traint, deelneemt aan snelle groepsritten of een wedstrijd rijdt, deze jersey biedt de perfecte balans tussen aerodynamica en bewegingsvrijheid.
De Vortice Jersey is dé jersey die je keer op keer uit de kast pakt. Comfort, snelheid en stijl in één.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
-Veelzijdige pasvorm – Niet te strak en rekbaar genoeg voor elke lichaamsvorm
-Optimale ventilatie – Strada micromesh-stof op de voorkant, achterkant en mouwen houdt je koel en droog
-Ruime achterzakken – Slim ontworpen en makkelijk toegankelijk tijdens het fietsen
-Gebruiksvriendelijke rits – YKK® Vislon®-ritssluiting voor soepele bediening
-Stijlvol en functioneel – Perfect voor zowel trainingen als snelle ritten
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Castelli Libera 2 jersey is ontworpen voor rijders die een comfortabele pasvorm willen zonder de prestatievoordelen van een hoogwaardige wielerjersey te missen. In plaats van een strakke, aerodynamische fit, biedt dit ontwerp meer bewegingsvrijheid en een casual uitstraling, zonder in te leveren op innovatie en functionaliteit. Een jersey die stijl, comfort en prestaties combineert, perfect voor fietsers die geen strakke racepasvorm willen, maar wel het beste uit hun rit willen halen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
De Castelli Anima 4 mouwloos fietsshirt heeft enkele kleine updates ondergaan.
De grootste verbetering is een update van de ProSecco Velo Donna stof om deze zachter en comfortabeler te maken.
Deze Italiaanse stof is exclusief voor Castelli ontworpen en geeft de nieuwe Anima 4 het gevoel van een premium mouwloos shirt.
De details van dit shirt worden onderscheiden door een perfecte pasvorm, de verhoogde stiksels, de stijlvolle logo's, de gemakkelijk glijdende rits en de reflecterende details.
Het shirt is gemaakt van een stofmateriaal met een UPF-waarde van 45, wat betekent dat hij bijna 98% van de schadelijke UV-stralen weg filtert.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€75,-
€66,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
De Castelli Gabba RoS Special Edition is de 4e generatie van de Gabba serie. De echte Gabba-kenners zullen zich de OG Gabba herinneren, eerst als een Cervélo TestTeam-jack met het Cervélo-logo op de voorkant, en daarna als de eerste Castelli-collectieversie met een Castelli-woordmerk op de voorkant. In de loop der jaren hebben we de grote logo's laten vallen, maar hier is een unieke draai aan de Gabba met een teruggrijpen naar de oorspronkelijke versie. Deze Gabba RoS Special Edition heeft sublimatiedruk met een tone-on-tone graphic en unieke kleuren, en - voor de allereerste keer op een Gabba - staat er daadwerkelijk "Gabba" op de borst.
€199,95
€119,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
Het Castelli Prologo 7 is licht in gewicht en heeft een hoog ademend vermogen. Hij heeft een nauwsluitende, aerodynamische pasvorm en door het stretchende materiaal zit hij heel comfortabel. Het shirt heeft een volledige ritssluiting waardoor je hem gemakkelijk aan- en uittrekt. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
(incl. BTW)
Het woord Anima betekent ziel in het Italiaans, en dat is precies waar dit Castelli Anima 3 SL fietsshirt van gemaakt is. Dat wil zeggen dat de kleine details kloppen, zoals een perfecte pasvorm, zijn zachte, sneldrogende en rekbare stof, Castelli's innovatieve 'drop-tail' opbergzakken, een gemakkelijk te gebruiken YKK-rits en het Zen-kraagontwerp dat je nek goed beschermt tegen diezelfde rits. Castelli heeft het ontwerp verder clean gehouden en zodat de details nog beter naar voren komen. let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€69,95
€44,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Castelli vortice jersey fietsshirt korte mouw blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.