
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen.
Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Mix van merinowol en polyester
- Winddichte ripstop-materiaal op de borst en schouders
- Vier achterzakken (waarvan één met rits)
- Elastische siliconen gripper op de achterkant houdt het shirt op zijn plaats
- Reflecterende details
Materiaal:
Body: 80% Polyester - gerecycled, 20% Merino wol
Bovenkant voorkant: 100% Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontdek de Castelli Espresso thermal jersey lange mouw. Warm, zacht en comfortabel. Drie eigenschappen die elk goed thermoshirt zou moeten hebben. Het Espresso Thermoshirt heeft het allemaal. De luxueus zachte stof voelt heerlijk aan op de huid, terwijl het je warm en, vooral, comfortabel houdt. Het fleece-gevoerde materiaal is niet alleen zacht en warm, maar biedt ook stretch voor comfort en een perfecte pasvorm. Het shirt heeft drie achterzakken en een vierde zak met ritssluiting voor waardevolle spullen. De volledige YKK Vislon rits met gemakkelijk te gebruiken ritstrekkers zorgt voor gebruiksgemak. Een elastische taille met siliconen houdt het shirt op zijn plaats, en een reflecterend tabje zorgt voor extra zichtbaarheid.
€140,-
€114,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
De Castelli Unlimited Allroad is een perfect shirt zonder aerodynamische details. Als eerste creëerde Castelli een nieuwe stof met de toonaangevende Italiaanse ontwerper Borgini. De vederlichte stof heeft een kleine horizontale streep en voelt geweldig zacht aan. Het fietsshirt behoudt een uitmuntende vochtregulering en een royale horizontale stretch, maar heeft een beperkte verticale stretch zodat je zakken niet afzakken. Het shirt blokkeert 98% van de UV-stralen. Het shirt heeft een neutrale pasvorm: strakker in de basis, extra ruimte over de borst. Minder lengteverschil van voor naar achter. Het design is clean en technisch; zelfs de streep op de borst is in reliëfdruk met het oog op kleur-op-kleur decoratie. Je hoeft je niet langer ongemakkelijk te voelen als je stopt voor koffie. Het shirt zit vol doordachte details, zoals een afgedekte YKK-rits vooraan, een vierde sleutelzak met rits en gebonden naadloze mouwuiteinden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€59,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
De Sole Sleeveless Jersey is ontworpen voor fietsers die op zoek zijn naar comfort en bewegingsvrijheid tijdens warme dagen. Gemaakt van Softlex-stof, biedt deze jersey een zachte, rekbare pasvorm met een natuurlijke, katoenachtige feel. De aansluitende maar niet strakke snit zorgt ervoor dat je vrij kunt bewegen zonder beperkingen. Deze jersey is ideaal voor ontspannen ritten op warme dagen, of wanneer je gewoon wilt genieten van het fietsen zonder de beperkingen van een strakke racefit. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Ontdek de Assos DYORA R S11 Jersey Lichtgewicht, Aerodynamisch & Koel. De Assos DYORA R S11 Jersey is een hoogwaardige racefietstrui, speciaal ontworpen voor intensieve trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dankzij de ultralichte AirCell-technologie en een gestroomlijnde racingFit pasvorm, biedt deze jersey maximale ventilatie, aerodynamica en comfort tijdens hoge inspanningen.
€150,-
€124,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
De Craft Advanced Endurance fietsshirt is een zeer functioneel fietsshirt gebouwd voor fietserts die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.
€89,95
€68,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
De Castelli Aero Pro 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€111,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Craft ADV Bike Subz Wool Jersey lange mouw flow blaze heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.