
De Craft Velo thermal fietsshirt lange mouw rood heren, is gemaakt van lichtgewicht thermal fleece wat zorgt dat het zacht en warm aanvoelt.
Dit fietsshirt is ervoor gemaakt om je warm te houden tijdens fietstochten in koude maar droge omstandigheden.
Het materiaal van deze Velo bike jersey heeft goede vochtregulerende eigenschappen waardoor je niet oververhit raakt.
Dit jack is perfect tijdens de koelere omstandigheden in najaar, winter en voorjaar.
€89,95
€79,-Je bespaart €10,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Velo thermal fietsshirt lange mouw rood heren
De Craft Velo Thermal Bike Jersey, is gemaakt van lichtgewicht thermal fleece wat zorgt dat het zacht en warm aanvoelt. Dit fietsshirt is ervoor gemaakt om je warm te houden tijdens fietstochten in koude maar droge omstandigheden. Het materiaal van deze Velo bike jersey heeft goede vochtregulerende eigenschappen waardoor je niet oververhit raakt. Tevens heeft deze Bike Jersey een ergonomische pasvorm die goed aansluit om het lichaam en een volledige ritssluiting aan de voorzijde. Dit jack is perfect tijdens de koelere omstandigheden in najaar, winter en voorjaar.
Eigenschappen:
- Warm en windbestendig
- Ergonomische pasvorm
- Volledige ritssluiting
- Voorzien van reflecterende prints
- Goede vochtregulerende eigenschappen
- Voorzien van 3 achterzakken en 1 met ritsje
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Assos Uma GT summer C2 fietsshirt korte mouw is terug met lichtere stoffen, klassieke normale pasvorm en comfortabele raw-cut mouwconstructie. Sinds het debuut van de Mille serie is dankzij de onmiskenbare Assos stijl, comfortabele stoffen en haar klassieke pasvorm een onmisbaar onderdeel in de uitrusting van veel renners. Assos heeft gekeken waarom het vorige model zo goed in de smaak viel en hebben haar een aantal verfijningen gegeven zodat deze alleen nog maar beter aanvoelt en presteert.
(incl. BTW)
Het Craft Advanced Aero fietsshirt korte mouw is een modern fietsshirt met geweldige aerodynamica voor meer snelheid. De jersey heeft op het lichaam afgestemde stoffen panelen. De verschillende structuren zorgen voor een optimale luchtstroom en minimale luchtweerstand. Het fietsshirt heeft extra lange mouwen met raw-cut mouwuiteinden.
€84,95
€72,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Castelli upf jersey is de perfecte keuze voor zomerritten, deze jersey combineert UPF 50+ bescherming met lichtgewicht, ademende stoffen om je koel, droog en beschermd te houden tijdens lange dagen op de fiets. Voor zonnige dagen wanneer je extra bescherming wilt. Gemaakt om je huid te beschermen en je koel en comfortabel te houden, kilometer na kilometer. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
€169,95
€152,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De Craft ADV Bike Subz wool Jersey lange mouw is een warm fietsshirt, ontworpen voor intensieve ritten op kille herfst- en winterdagen. Dit technisch geavanceerde fietsshirt is gemaakt van een zachte wol- en polyester mix en heeft een winddichte stoflaag op de borst en schouders.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
De Castelli Anima 4 fietsshirt korte mouw heeft enkele kleine updates ondergaan.
De grootste verbetering is een update van de ProSecco Velo Donna stof om deze zachter en comfortabeler te maken.
Deze Italiaanse stof is exclusief voor Castelli ontworpen en geeft de nieuwe Anima 4 het gevoel van een premium fietsshirt.
De details van deze trui worden onderscheiden door een perfecte pasvorm, de verhoogde stiksels, de stijlvolle logo's, de gemakkelijk glijdende rits en de reflecterende details.
Het shirt is gemaakt van een stofmateriaal met een UPF-waarde van 45, wat betekent dat hij bijna 98% van de schadelijke UV-stralen weg filtert.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€80,-
€71,95Je bespaart €8,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Craft Velo thermal fietsshirt lange mouw rood heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.