Fusion C3 Cycling Jersey donkerblauw Unisex  0198-NIB 14% Korting

Fusion C3 Cycling Jersey donkerblauw Unisex

0198-NIB | Schrijf de eerste review! 88556 88556

De Fusion C3 Cycling Jersey is van hoge kwaliteit en is een veelzijdig unisex fietsshirt.

Het heeft een Loose fit en voor zowel de plezierfietser als de voor de echte sporter.

De Jersey is geschikt voor zowel mountainbiken als wielrennen.

Het shirt is superzacht en het hightech, in Denemarken geproduceerde materiaal maakt het bijzonder ventilerend en sneldrogend.

Het fietsshirt heeft 3 achterzakken met ruimte voor een vest of jack of andere accessoires.

Er is een doorlopende, deelbare ritssluiting met reflecterende logo`s op de achterzak en mouwen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€94,95

80,95 €80,95

Je bespaart €14,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Kenmerken:
- Voert het zweet weg van de huid en naar buiten, waar het zich over een groot gebied verspreidt en snel verdampt
- Doorlopende, deelbare ritssluiting
- Reflecterende logo`s op mouwen en achterzak
- Unisex product
- Stof gemaakt in Italië
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen.
- Dit product zit NORMAAL LOS. Wil je een slim-fit look, dan kan dit door een maat kleiner te kiezen dan normaal.

Materiaal: 100% polyester

Specificaties
  • Merken Fusion
  • Kleur Blauw
  •   Zwart
  • Geslacht Unisex
  • Seizoen Zomer
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Categorie Black friday 2025
  •   Fusion 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Sportful Matchy fietsshirt mouwloos grijs heren 30% Korting Sportful Matchy fietsshirt mouwloos grijs heren (1122007-171)

De Sportful Matchy is tot de essentie perfect afgewerkt. Om dit shirt speciaal te maken, hebben we de meest essentiële kenmerken van een fietsshirt geselecteerd en samengebracht in dit kledingstuk, dat kan worden gecombineerd met onze brede waaier van accessoires.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€59,95

€41,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Subz fietsshirt cosmo dames 25% Korting Craft Core Bike Subz fietsshirt cosmo dames (1911429-840000)

De Craft Core Bike Subz fietsshirt is een zachte en warme fietstrui met lange mouwen en geborstelde binnenkant die veel comfort biedt tijdens ritten in koude omstandigheden. Het shirt is gemaakt van functioneel materiaal met veel stretch en is voorzien van een volledige rits aan de voorzijde en een ergonomisch ontwerp voor een optimale pasvorm en bewegingsvrijheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Fusion Cycling Jersey donkerblauw heren 15% Korting Fusion Cycling Jersey donkerblauw heren (1055-NID)

De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.

De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.  

Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt. De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders. De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€101,95

  Je bespaart €18,- (incl. BTW)

Castelli Pavé korte mouw fietsshirt zwart heren 25% Korting Castelli Pavé korte mouw fietsshirt zwart heren (4521018-085)

De Castelli Pavé fietsshirt heeft een uniek design, het bezit namelijk de kasseien van de Oude Kwaremont klim. Castelli heeft geen concessies gedaan aan de pasvorm, stretch, vochtregulatie of comfort. Het voelt nog steeds aan als een Castelli shirt maar met het ontwerp daadwerkelijk geïntegreerd in de stof. Om extra diepte aan het te geven hebben we een overprint toegevoegd om de kleur te vervagen, zodat je zeker opvalt de volgende keer dat je over het pavé rijdt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw zwart heren 25% Korting Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw zwart heren (1913651-999200)

De Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw is een fietsshirt dat zowel als buitenlaag werkt bij mildere temperaturen als als tussenlaag onder een fietsjack in koudere omstandigheden. Dit veelzijdige fietsshirt is gemaakt van een zachte, elastische stof met een geborstelde binnenkant van merinowol en gerecycled polyester. De merinowol zorgt voor warmte terwijl het polyester zorgt voor een efficiënte vochtafvoer. Daarnaast heeft het kledingstuk vier achterzakken en een elastische siliconen gripper aan de onderzoom aan de achterkant voor een stevige pasvorm.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€74,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Assos Mille GTS C2 fietsshirt korte mouw donker grijs heren 27% Korting Assos Mille GTS C2 fietsshirt korte mouw donker grijs heren (11.20.347.1h)

Het Assos Mille GTS C2 fietsshirt korte mouw is een superieur duurshirt met een ritsloze onderbuikconstructie die de buik en taille omhult in een ononderbroken band van wrijvingsloze, rimpelvrije, zeer elastische ondersteuning. Duurzaamheid comfort verhoogd voor hoge intensiteit rijden. Door het combineren van twee van onze gepatenteerde textielsoorten met een eigen body-mapping patroon, creëert de MILLE GTS Jersey een pasvorm die niet-beperkend is, maar ook licht comprimerend en nauwer aansluit dan onze regularFit. Een paneel van Ossidia, voor het eerst gebruikt in de MILLE GTS en GTO bib shorts, omsluit het middengedeelte, zorgt voor stabilisatie en ondersteuning die niet wordt onderbroken door de ¾-lengte rits, die op zijn beurt richels en plooien op de buik elimineert voor een meer gestroomlijnde, aerodynamische pasvorm. Een aangepaste set-in mouwconstructie verwijdert de naden van het actieve schoudergewricht, waardoor wrijving wordt verminderd en bereik behouden blijft. Louvre Tec tailoring verwijdert materiaal aan de voorkant van de schouder om rimpels in de rijpositie te voorkomen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€164,95

€118,95

  Je bespaart €46,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Fietskleding > Fietsshirts > Fusion C3 Cycling Jersey donkerblauw Unisex

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.