32% Korting
De Fusion Tempo! Jersey is ontworpen door aerospecialisten met de focus op snelheid en prestaties.
Doormiddel van vele testuren in het Fusion lab en windtunnel is dit Tempo Cycling Jersey tot stand gekomen.
Dit betekent dat je geen pak meer nodig hebt voor wegwedstrijden, maar je favoriete bibs kunt combineren met het ultieme shirt voor de snelste trainingen, racedag en de hoogste podiumplaatsen.
Ongeacht de positie en windweerstand is het veel strakker en beter passend, veel aerodynamischer en tegelijkertijd veel comfortabeler - onder meer omdat het geen rits aan de voorkant heeft.
€199,95
€134,95Je bespaart €65,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Tempo! Jersey
Met compromisloze focus op snelheid en prestaties hebben we in samenwerking met aerospecialisten ontelbare testuren doorgebracht in het Fusion-lab, op de fietsbaan en in de windtunnel om het extreme Tempo Cycling jersey te creëren.
Dit betekent dat je geen pak meer nodig hebt voor wegwedstrijden, maar je favoriete bibs kunt combineren met het ultieme shirt voor de snelste trainingen, racedag en de hoogste podiumplaatsen.
Het Tempo Cycling jersey is het nieuwste resultaat van onze jarenlange tijdritervaring, innovatief gebruik van next level materialen van Europese textielspecialisten in high-speed sport en de baanbrekende aero-optimalisaties in ons Tempo Suit, dat hielp bij het neerzetten van de snelste fietssplit ooit bij IM Hawaii 22.
In samenwerking met ColoQuick Cycling hebben we dit shirt ontwikkeld, dat is afgestemd op nog meer snelheid van de watt die wordt getrapt - ongeacht de positie en windweerstand is het veel strakker en beter passend, veel aerodynamischer en tegelijkertijd veel comfortabeler - onder meer omdat het geen rits aan de voorkant heeft.
"Het shirt is zo geconstrueerd dat het bijna op ons is geschilderd. Innovatieve materiaalkeuze betekent ook dat het shirt razendsnel is, maar ook zeer comfortabel om te dragen. Bijvoorbeeld, de kraag is geconstrueerd om zich om de nek te sluiten, en over het algemeen voelt het eigenlijk alsof je helemaal geen fietsshirt aan hebt. Zo comfortabel is het."
Kenmerken:
- Aerodynamisch superglad
- Zeer rekbaar en goed passend
- Fusion Powerlock: vergrendelde naden
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in de eigen naaiatelier van Fusion in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal: Torso: 78% polyester, 22% elastaan. Mouwen: 80% polyester, 20% elastaan.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Fly Jersey lange mouw light black dames
(4523545-085)
De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is.
De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht.
Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
15% Korting
Gobik Pacer Solid 2.0 Thai fietsshirt lange mouw heren
(10-01-100-004)
De Gobik pacer solid 2.0 is een veelzijdige fietsjas en biedt perfecte temperatuurregulatie en een ultra-elastische pasvorm voor comfort in meerdere seizoenen. Het microfleece-binnenmateriaal zorgt voor aangename warmte zonder oververhitting, terwijl meshpanelen extra ventilatie bieden. Dankzij het naadloze ontwerp en de raw-cut manchetten voelt de jas soepel, strak en aerodynamisch aan. Ideaal voor frisse lentedagen, koele herfstritten of als tussenlaag in de winter.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
16% Korting
Castelli upf jersey fietsshirt korte mouw blauw heren
(4525012-458)
De Castelli upf jersey is de perfecte keuze voor zomerritten, deze jersey combineert UPF 50+ bescherming met lichtgewicht, ademende stoffen om je koel, droog en beschermd te houden tijdens lange dagen op de fiets. Voor zonnige dagen wanneer je extra bescherming wilt. Gemaakt om je huid te beschermen en je koel en comfortabel te houden, kilometer na kilometer. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€120,-
€99,95Je bespaart €20,05 (incl. BTW)
31% Korting
Castelli Entrata korte mouw fietsshirt blauw heren
(4522025-390)
In het Castelli Entrata fietsshirt korte mouw zit erg veel technologie.
Het shirt is ontworpen om tijdens trainingen of wedstrijden veel race prestaties te leveren.
Ondanks dat het fietsshirt technisch gezien het instapmodel is van de castelli collectie, profiteert deze van het aero-leer.
De mouwen zijn ontworpen vanuit één stuk met geoptimaliseerde naden. Door de Air Mesh stof met viervoudige stretch en het rouw gesneden uiteinde van de mouwen dat zeer rekbaar is, is het een zeer comfortabel shirt.
Het Entrate fietsshirt is zeer Aerodynamisch. De hoofdstof is van zeer goede kwaliteit die je koel houdt tijdens het sporten.
€79,95
€54,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Fusion Cycling Jersey groen dames
(1056-GRN)
De Fusion Cycling Jersey is ontwikkeld met het hoogste comfort in gedachten.
De voorkant en mouwen zijn genaaid in een zacht, licht, ventilerend en elastisch materiaal. De stof aan de achterkant is van robuustere kwaliteit. Dit omdat de achterzakken hierdoor stevig en duurzaam zijn.
Het uiteinde van de heup is voorzien van een zichtbare elastische band met silicone verwerkt op de rug voor een nog betere grip tussen bib en shirt.
De Jersey heeft 3 achterzakken. Tevens is deze ook voorzien van een doorlopende, deelbare ritssluiting met verschillende reflecterende logo’s op de achterzak en schouders.
De pasvorm is nauw genoeg voor competitief gebruik en tegelijkertijd comfortabel voor de dagelijkse training.
(incl. BTW)
19% Korting
Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw stone blue heren
(11.24.360.2A)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
€179,95
€144,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Fusion Tempo! Jersey grijs unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.