16% Korting
De Fusion Thermal Cycling Jersey is een jersey met lange mouw voor trainingen op koude dagen.
Het is een warm en zeer rekbare jersey dat comfortabel op het lichaam zit zonder te strak te zitten.
Dit komt mede omdat het is afgewerkt met een elastische siliconen band, zodat het altijd perfect zit.
Deze jersey heeft een iets hogere kraag en biedt met zijn opgeruwde fleece binnenkant een unieke hoge isolatievermogen ondanks het lage gewicht en regelt daarom naar behoefte van uw lichaamstemperatuur.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Thermal Cycling Jersey
Kenmerken:
- Temperatuurregulerend
- Het is antibacterieel en ademend.
- 3 Achterzakken
- Isolerende binnenkant van zacht en comfortabel fleece
- Zeer rekbaar en goed passend
- Afgewerkt met elastische siliconengrip
- Doorlopende, deelbare YKK-rits met winddichte achterkant
- 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en achterzak
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in de eigen naaiatelier van Fusion in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal: 86% polyamide, 14% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
41% Korting
Castelli Velocissima korte mouw fietsshirt blauw dames
(4522065-062)
Het Castelli Velocissima fietsshirt brengt drie verschillende stoffen samen voor een uitstekende pasvorm en veel comfort. De belangrijkste stof van het shirt is een zachte 100% polyester micromesh met Castelli's ProSecco-behandeling voor vochtafvoer om je droog te houden. De zijpanelen zijn in een rekbare mesh uitvoering met het oog op ventilatie en een betere pasvorm. De mouwen zijn rechtstreeks afgeleid van Castelli's professionele wedstrijdshirt, maar in dit geval is de 4-way stretchstof met raw-cut mouwuiteinden even comfortabel als aerodynamisch. De stoffen zijn geverfd met het oog op een rijk kleurenpalet en ze kregen een overprint in sublimatiedruk voor de kleur-op-kleur graphic op de schouders. Het shirt is afgewerkt met constructiedetails zoals de drie zakken die tot onder de siliconentailleband reiken zodat ze makkelijker toegankelijk zijn. En de vlot schuivende YKK-rits maakt het regelen van de ventilatie erg makkelijk. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€99,95
€58,95Je bespaart €41,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw blauw dames
(1913652-382000)
De Craft Core Bike Essence Wool Jersey lange mouw is een fietsshirt dat zowel als buitenlaag werkt bij mildere temperaturen als als tussenlaag onder een fietsjack in koudere omstandigheden. Dit veelzijdige fietsshirt is gemaakt van een zachte, elastische stof met een geborstelde binnenkant van merinowol en gerecycled polyester. De merinowol zorgt voor warmte terwijl het polyester zorgt voor een efficiënte vochtafvoer. Daarnaast heeft het kledingstuk vier achterzakken en een elastische siliconen gripper aan de onderzoom aan de achterkant voor een stevige pasvorm.
€99,95
€84,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
16% Korting
Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt korte mouw oranje heren
(4524005-034)
De Castelli Aero Race 7.0 fietsshirt biedt aerodynamica gecombineerd met comfort de hele dag door.
Deze jersey is ontworpen om je watt te besparen terwijl je vochtafvoer reguleert en comfort biedt voor de langste ritten.
Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€124,95
€104,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
16% Korting
Assos Dyora R jersey S11 zwart dames
(12.20.404.18)
Ontdek de Assos DYORA R S11 Jersey Lichtgewicht, Aerodynamisch & Koel. De Assos DYORA R S11 Jersey is een hoogwaardige racefietstrui, speciaal ontworpen voor intensieve trainingen en wedstrijden in warme omstandigheden. Dankzij de ultralichte AirCell-technologie en een gestroomlijnde racingFit pasvorm, biedt deze jersey maximale ventilatie, aerodynamica en comfort tijdens hoge inspanningen.
€150,-
€124,95Je bespaart €25,05 (incl. BTW)
10% Korting
Assos Equipe R S11 fietsshirt lange mouw black serie heren
(11.24.386.18)
De Assos Equipe R S11 fietsshirt lange mouw bevat een essentiële basislaag voor middelzware isolatie in droge en koele omstandigheden. Een mix van thermische stoffen zorgt voor ademende warmte, speciaal ontworpen voor racen en intensieve trainingen.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
31% Korting
Assos Mille GTS C2 fietsshirt korte mouw Kosimo Granit heren
(11.20.347.1C)
De Assos Mille GTS C2 fietsshirt korte mouw is een superieure duurshirt met een ritsvrije onderbuikconstructie die de buik en taille omhult in een ononderbroken band van wrijvingsloze, rimpelvrije, zeer elastische ondersteuning. Uithoudingscomfort verhoogd voor fietsen met hoge intensiteit.
€174,95
€119,95Je bespaart €55,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Fusion Thermal Cycling Jersey grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.