16% Korting
De Fusion Thermal Cycling Jersey is een jersey met lange mouw voor trainingen op koude dagen.
Het is een warm en zeer rekbare jersey dat comfortabel op het lichaam zit zonder te strak te zitten.
Dit komt mede omdat het is afgewerkt met een elastische siliconen band, zodat het altijd perfect zit.
Deze jersey heeft een iets hogere kraag en biedt met zijn opgeruwde fleece binnenkant een unieke hoge isolatievermogen ondanks het lage gewicht en regelt daarom naar behoefte van uw lichaamstemperatuur.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Thermal Cycling Jersey
Kenmerken:
- Temperatuurregulerend
- Het is antibacterieel en ademend.
- 3 Achterzakken
- Isolerende binnenkant van zacht en comfortabel fleece
- Zeer rekbaar en goed passend
- Afgewerkt met elastische siliconengrip
- Doorlopende, deelbare YKK-rits met winddichte achterkant
- 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en achterzak
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in de eigen naaiatelier van Fusion in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal: 86% polyamide, 14% elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Core Endurance lumen fietsshirt korte mouw grijs heren
(1913167-985327)
De Craft Core Endurance Lumen fietsshirt is een zeer functioneel fietsshirt gemaakt voor de ecjte fietsers die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.
(incl. BTW)
21% Korting
Craft Essence fietsshirt rood heren
(1907156-430000)
De Craft Essence fietsshirt rood heren garandeerd het beste draagcomfort op elk type fiets. Het model is gemaakt van een licht materiaal dat snel en effectief vocht afvoerd. De rits aan de voorzijde en de luchtdoorlatende mesh stof onder de armen zorgen voor voldoende ventilatie van het lichaam. Met vier achterzakken heb je voldoende ruimt om alles mee te nemen wat je onderwerg nodig hebt, zo kun je er bijvoorbeeld een extra jack of energiereep in opbergen. Of je nu op de racefiets of een mountainbike zit, het is belangrijk om de juiste kleding te dragen.
€69,95
€54,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
27% Korting
Castelli Perfetto RoS 2 Wind korte mouw fietsshirt blauw heren
(4522513-414)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€179,95
€129,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
40% Korting
Castelli Gabba RoS Special Edition korte mouw fietsshirt rood heren
(4522088-023)
De Castelli Gabba RoS Special Edition is de 4e generatie van de Gabba serie. De echte Gabba-kenners zullen zich de OG Gabba herinneren, eerst als een Cervélo TestTeam-jack met het Cervélo-logo op de voorkant, en daarna als de eerste Castelli-collectieversie met een Castelli-woordmerk op de voorkant. In de loop der jaren hebben we de grote logo's laten vallen, maar hier is een unieke draai aan de Gabba met een teruggrijpen naar de oorspronkelijke versie. Deze Gabba RoS Special Edition heeft sublimatiedruk met een tone-on-tone graphic en unieke kleuren, en - voor de allereerste keer op een Gabba - staat er daadwerkelijk "Gabba" op de borst.
€199,95
€119,95Je bespaart €80,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Sfida 3 fietsshirt lange mouw blauw dames
(4525536-456)
Met de Castelli Sfida 3 jersey blijf je warm en comfortabel tijdens frisse ritten, ideaal voor mild tot koel weer. De innovatieve 3D-gebreide stof biedt uitstekende isolatie en vochtregulatie, zodat je droog blijft tijdens elke inspanning. Dankzij het zachte fleece en de stretchstof geniet je van een luxueus draagcomfort en optimale bewegingsvrijheid. Perfect te combineren met een vest om het hele voor- en naseizoen door te fietsen. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€140,-
€125,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
10% Korting
Assos Equipe R S11 fietsshirt lange mouw black serie heren
(11.24.386.18)
De Assos Equipe R S11 fietsshirt lange mouw bevat een essentiële basislaag voor middelzware isolatie in droge en koele omstandigheden. Een mix van thermische stoffen zorgt voor ademende warmte, speciaal ontworpen voor racen en intensieve trainingen.
€199,95
€179,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Fusion Thermal Cycling Jersey grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.