
De Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw is gemaakt met evoflex. Dit is een revolutionaire stof die je fietservaring naar een hoger niveau tilt.
De uitzonderlijke rekbaarheid, zachtheid en lichtheid zorgen voor maximaal comfort en bewegingsvrijheid tijdens elke rit.
Deze vernieuwde jersey, geïnspireerd op het succesvolle CX Pro-model, biedt een perfecte balans tussen prestaties en comfort.
Het ultralichte ontwerp vermindert wrijving en beweegt moeiteloos met je lichaam mee, zodat je zonder beperkingen kunt fietsen.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen
-Ultieme rekbare EVOFLEX-stof
-Verborgen kraag en levendige mouwafwerking
-Omgekeerde zichtbare rits
-Perfecte pasvorm en stabiliteit van de tailleband
-3 achterzakken met gepatenteerd GRS-systeem
-Reflecterende details voor zichtbaarheid
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fantasia Jersey combineert een opvallend design met functionele prestaties. Gebaseerd op de Competizione 3 W Jersey, biedt deze jersey een uitstekende pasvorm en optimale ventilatie, zodat je koel en comfortabel blijft tijdens elke rit. De Fantasia Jersey biedt de technische voordelen van een wedstrijdjersey, maar met een iets lossere pasvorm en een opvallende grafische print waarmee je stijlvol voor de dag komt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
(incl. BTW)
Het Gobik Pacer Solid 2.0 Jasper fietsshirt is ideaal voor koele temperaturen en overgangsseizoenen zoals lente en herfst, waar je behoefte hebt aan een kledingstuk dat thermisch comfort biedt zonder oververhit te raken. Dit veelzijdige shirt biedt uitstekende thermoregulatie en een ultra-stretch pasvorm, zodat het gemakkelijk met andere lagen te combineren is en perfect aansluit op het lichaam. Dankzij het zorgvuldig gekozen materiaalgewicht biedt het een middelmatige isolatie, snelle droging en optimale ventilatie, waardoor het binnenin warm blijft zonder te benauwen. In deze nieuwe versie is het draagcomfort verhoogd door minder naden, vernieuwde manchetten en een voorste tailleband met thermisch gesealde afwerking.
(incl. BTW)
De Castelli Fly Jersey lange mouw is een lichtgewicht thermische longsleeve jersey voor de dagen dat het een beetje fris is.
De zachte geborstelde Fly T-SL stof biedt de juiste hoeveelheid warmte en is tegelijkertijd rekbaar en licht.
Perfect om de wisselende temperaturen op te vangen als je van zomer naar herfst en van herfst naar winter gaat.
Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
De Sportful Matchy is tot de essentie perfect afgewerkt. Om dit shirt speciaal te maken, hebben we de meest essentiële kenmerken van een fietsshirt geselecteerd en samengebracht in dit kledingstuk, dat kan worden gecombineerd met onze brede waaier van accessoires.
(incl. BTW)
Het Castelli tutto nano RoS fietsshirt lange mouw heeft een rekbare pasvorm, is waterafstotend, warm en zeer zichtbaar. Het is de ideale combinatie voor een lente- en herfs fietsshirt. Het fietsshirt is gemaakt van dezelfde stof als de Castelli Nano Flex armwarmers, dit biedt dit premium fietsshirt de beste pasvorm en 360 reflectie. Ideaal in combinatie met het Castelli Perfetto RoS vest. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€119,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Het Castelli Gabba RoS fietsshirt is er nu in een versie met volledige grafische bedrukking! Dit shirt is de 4e generatie van het klassieke fietsshirt dat bedacht is door Castelli. Met een betere bescherming tegen vocht en water dan ooit tevoren en een warme geborstelde binnenkant. De rekbare stof op de rug geeft het shirt veel bewegingsvrijheid en een goed ademend vermogen De Gabba heeft afgeplakte schoudernaden, een bedekte YKK Vislon rits, 2 achterzakken en een verlengde rug met reflecterend paneel. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€199,95
€109,95Je bespaart €90,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Gobik CX Solid fietsshirt korte mouw ultrablue unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.