12% Korting
De Gobik Vanquish is een geavanceerde fietstrui en biedt de perfecte balans tussen lichtgewicht, aerodynamica en ademend vermogen.
Het nauwsluitende ontwerp vermindert de luchtweerstand en verhoogt je traprendement.
Dankzij de slimme ventilatiezones blijf je droog en comfortabel bij wisselende temperaturen.
Ideaal voor intensieve ritten in de lente en herfst, of als tussenlaag in de winter.
€89,95
€78,95Je bespaart €11,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ontworpen voor veeleisende wielrenners die topprestaties willen leveren tijdens het voor- en najaar, combineert deze fietstrui een gestroomlijnd design met functionele technologie. De nauwsluitende pasvorm voelt aan als een tweede huid, wat niet alleen zorgt voor maximale bewegingsvrijheid, maar ook de luchtweerstand drastisch vermindert – elke pedaalslag wordt efficiënter.
De slimme structuur leidt de luchtstroom richting de onderrug via strategisch geplaatste zijpanelen, wat de aerodynamica verder optimaliseert. De zorgvuldig geselecteerde materialen bieden net voldoende warmte voor mildere temperaturen, terwijl ze tegelijkertijd uitblinken in vochtafvoer. Zo blijf je droog en comfortabel, zelfs bij intensieve inspanningen of wisselende weersomstandigheden.
De trui is uitgerust met lasergesneden, gesublimeerde manchetten en een verborgen omgekeerde rits, wat het minimalistische uiterlijk versterkt én de windimpact vermindert. Aan de achterkant bevinden zich drie handige achterzakken met het gepatenteerde GRS-systeem (Gobik Retention System), dat je waardevolle spullen veilig op hun plek houdt, zelfs bij hobbelige ritten.
Een siliconen band rondom de taille houdt de trui stevig op zijn plaats, zonder verschuiven. Reflecterende details vergroten je zichtbaarheid bij weinig licht – veiligheid en stijl in één. Door de veelzijdige eigenschappen is deze trui geschikt voor zowel trainingsritten als lange tochten waarbij de temperatuur door de dag heen varieert.
Let op: het gebruik van rugzakken of accessoires met handgrepen kan wrijving veroorzaken en leidt mogelijk tot slijtage. Dergelijke schade valt buiten de garantie.
Belangrijkste eigenschappen
-Aerodynamische pasvorm met tweede-huideffect
-Geoptimaliseerde ventilatie via zij- en rugpanelen
-Ideaal voor milde temperaturen in lente en herfst
-Geschikt als tussenlaag in winterse combinaties
-Lasergesneden manchetten van gestructureerde stof
-Verborgen omgekeerde rits voor minimalistische afwerking
-3 achterzakken met veilig GRS-opbergsysteem
-Rondom aangebrachte siliconen tailleband tegen verschuiven
-Reflecterende details voor zichtbaarheid bij weinig licht
-Lichtgewicht, ademend én isolerend
Wasinstructies:
-Was binnenstebuiten op lage temperatuur met een neutraal wasmiddel zonder wasverzachter.
-Gebruik een waszak en vermijd centrifugeren op hoge snelheid.
-Niet weken, niet wringen, niet strijken en niet chemisch reinigen.
Materiaal:
No1: 73% PES, 27% EA
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
19% Korting
Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw stone blue heren
(11.24.360.2A)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt C2 lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
€179,95
€144,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
26% Korting
Castelli Flight Air fietshirt zwart heren
(4522518-010)
Deze Castelli Flight Air fietshirt is perfect voor de mildere dagen van het jaar. In plaats van alle wind tegen te houden op het lichaam, laat de geweven stretchstof een klein beetje wind door. De jas houdt voldoende lucht tegen om het niet koud te krijgen, maar laat ook voldoende lucht door om je droger te houden. In combinatie met de buitenste stof zorgt de Polartec Alpha-isolatie nagenoeg gewichtloos voor meer warmte zonder in te boeten aan ademend vermogen. De jas sluit nauw aan en is de meest aerodynamische in ons aanbod. Niet dat je aerodynamica nodig hebt in de winter, maar we zijn aanhangers van het concept 'Fast Is Fun'. De nauwe pasvorm maakt hem ook warmer dan normaal mogelijk is met deze minimalistische stoffen. De makkelijk open te ritsen YKK Vislon-rits maakt ventileren met één hand eenvoudig. Drie achterzakken hebben voldoende ruimte voor al wat je nodig hebt tijdens lange ritten. Dankzij de korte snit gaat de jas voor- en achteraan niet opbollen. Reflecterende details maken dat je gezien wordt. De stof is waterafstotend als bescherming tegen opspattend water en regenbuien.
€189,95
€139,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
38% Korting
Castelli Sfida 2 fietsshirt lange mouw roze dames
(4521530-288)
De Castelli Sfida 2 is echt geschikt voor de koelere dagen van het jaar. Het is het feitshirt perfect voor onder een vest voor extra bescherming. Het is de perfecte brug tussen je zomerse jerseys en een volledig jack. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€129,95
€79,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
21% Korting
Castelli aero race 8s jersey blauw heren
(4525010-424)
De Aero Race 8S Jersey is ontworpen voor pure snelheid. Gebaseerd op meer dan tien jaar aerodynamische innovatie en samenwerking met professionele renners, biedt deze jersey een optimale balans tussen snelheid, comfort en prestaties. Met de Aero Race 8S Jersey transformeer je je watt in pure snelheid.
€159,95
€124,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Endurance fietsshirt korte mouw neon roze dames
(1910553-486000)
De Craft Advanced Endurance fietsshirt is een zeer functioneel fietsshirt gebouwd voor fietserts die veel trainen. Dit fietsshirt is gemaakt van zacht en rekbaar materiaal en biedt een uitstekende vocht afvoer tijdens intensieve ritten. Daarnaast zorgen de mesh panelen voor een betere ventilatie, terwijl de siliconen print op de onderboord het shirt op zijn plaats houdt. Het fietshirt beschikt ook over 4 achterzakken.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
11% Korting
Castelli Sole sleeveless jersey zwart dames
(4525054-010)
De Sole Sleeveless Jersey is ontworpen voor fietsers die op zoek zijn naar comfort en bewegingsvrijheid tijdens warme dagen. Gemaakt van Softlex-stof, biedt deze jersey een zachte, rekbare pasvorm met een natuurlijke, katoenachtige feel. De aansluitende maar niet strakke snit zorgt ervoor dat je vrij kunt bewegen zonder beperkingen. Deze jersey is ideaal voor ontspannen ritten op warme dagen, of wanneer je gewoon wilt genieten van het fietsen zonder de beperkingen van een strakke racefit. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€90,-
€79,95Je bespaart €10,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Gobik Vanquish Whisper fietsshirt lange mouw unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.