
De Sportful Snap is minimalistisch en verrassend fietsshirt.
Dit shirt maakt indruk met zijn zelfverzekerde en simpele stijl.
Het fietsshirt is perfect afgewerkt en toont vakmanschap.
De pasvorm en naden die kunnen zijn te vergelijken met de beste shirts in de wielersport.
€89,95
€54,95Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Lichter en duurzamer dankzij de nieuwe stof met minimaal gewicht
- Basis in stretchstof met horizontaal weefsel, schouders en mouwen met verticaal weefsel
- Raw-cut mouwuiteinden
- Silicone op elastiek aan achterkant
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het doel van de Castelli Superleggera 2 jersey was om hem zo licht mogelijk te maken zonder dat dit ten koste ging van de UV bescherming en ander handige functies zoals een sleutelzakje met rits. Castelli heeft een nieuwe stof ingebracht die ze Oltre noemen, wat grofweg neerkomt op "beyond", en het gaat echt verder dan wat je normaal in een jersey vindt, met de horizontale strepen die een groot ademend vermogen en rekbaarheid geven en tegelijkertijd een goede ondersteuning voor de zakken bieden. Dit is gelukt door gebruik te maken van een nieuwe stof genaamd Oltre, wat staat voor 'verder dan'. De Mesh-stof is geweven in horizontale strepen die het shirt van een groot ademend vermogen en goede rekbaarheid voorziet met tegelijkertijd de juiste stevigheid. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€119,95
€79,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Voorheen heette de Castelli Perfetto RoS 2 Wind de Perfetto Light. Het shirt werd een onmisbaar element in onze kledinglijn voor de lente en de herfst, omdat het zo nuttig is in tal van situaties. Enerzijds is het een warmere vest, omdat het dezelfde constructie heeft als de Perfetto RoS 2 Vest maar met korte mouwen. Anderzijds is het een minder warme Gabba. En in zekere zin is het ook een shirt met windbescherming aan de voorkant. Ongeacht JOUW definitie, zal je vast waarderen hoe het je de juiste bescherming biedt op frisse dagen en tegelijk een groot ademend vermogen behoudt. De ""2"" in de naam verwijst naar de aanpassingen aan de laatste versie, waaronder een YKK Vislon-rits met een opening boven- én onderaan voor een verstelbare ventilatie. De reflecterende elementen achteraan zijn meer zichtbaar, de drie zakken kregen meer opbergruimte en het verlengde rugpand werd ingekort om het shirt compacter te maken.
€169,95
€152,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
De Castelli Endurance elite is enorm comfortabel en dat komt door de dicht op het lichaam zittende pasvorm met rekbare stoffen zodat het niet strak aanvoelt. Vier verschillende stoffen houden je droog terwijl ze elk temperatuurbereik van mild tot heet dekken. En extra comfort zit hem in details zoals de flap achter de rits om je nek te beschermen en de stretch mouwen met onafgewerkte randen die nooit binden of vernauwen. De zakken hebben Castelli's drop-pocket ontwerp, waardoor de zakken lager op de rug zitten en makkelijker toegankelijk zijn. Er is zelfs een vierde zak met rits voor waardevolle spullen. Het fietsshirt is ook zeer aerodynamisch, met name door de mouwen en schouders, die zijn voorzien van dezelfde stof die wordt gebruikt op verschillende generaties van onze pro-niveau race jerseys. Let op: Castelli kleding valt kleiner dan normaal.
€109,95
€74,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
Ontdek de Assos MILLE GTO Lange arm Jersey C2 Ultiem Comfort & Functionaliteit. De MILLE GTO LS Jersey is de meest geavanceerde lange mouw jersey in de MILLE-lijn. Ontworpen voor optimale prestaties en bescherming in gematigde en warme omstandigheden, biedt deze jersey uitgebreide UV-bescherming (UPF 50+), actieve verkoeling dankzij Cold Black-technologie, en een elegante, rimpelvrije pasvorm.
(incl. BTW)
Het Assos Mille GT spring/fall fietsshirt lange mouw is de ultieme bovenlichaamslaag. Ideaal voor koele ochtenden en kille afdalingen in de overgangsseizoenen van lente en herfst.
€179,95
€119,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
De Fusion TEMPO! TWO Cycling Jersey verenigt gevalideerde technische prestaties en het opvallende TEMPO! ontwerp in een nauwsluitend wielertrui, ontwikkeld voor warme omstandigheden.
Met een compleet nieuw ontwerp in 2024 heeft deze allround jersey voor snelle trainingen en competitie in de zomer een aero-update gegeven.
De constructie van het shirt is gemaakt volgens unisex-maten, waardoor het zowel dames als heren past.
De samenstelling van technische materialen maakt TEMPO! TWO Jersey geschikt voor de warme dagen in de bergen of de zomerse wielerwedstrijd rond de wereld.
(incl. BTW)
Home | Fietskleding > Fietsshirts > Sportful Snap fietsshirt korte mouw blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.