Uitverkoop
De Craft Bike Subz Bootie overschoen is een warme en waterdichte neopreen bootie met getapete naden die je voeten beschermt in echt koude en natte omstandigheden.
De bootie is gemaakt van wind- en waterdicht 3 mm neopreen met PU-coating aan de bovenkant en geborstelde achterkant voor optimale isolatie.
Bovendien zijn alle naden aan de binnenkant met waterdichte tape afgedekt om water buiten te houden.
€79,95
€54,95Je bespaart €25,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Shelter bootie overschoen zwart
Eigenschappen:
- Klitteband sluiting onder de voeten voor een goede pasvorm
- Kevlar verstevigde neus en hak voor extra robuustheid
- Wind- en waterdichte buitenzijde met waterdichte stiknaden
- Ritssluiting aan de achterzijde om de overschoen gemakkelijk aan te trekken
- Houden je voeten voornamelijk droog
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
GripGrab CyclinGaiter hi-vis geel
(2024)
De GripGrab CyclinGaiter hi-vis geel lost een probleem op dat inherent is aan de meeste schoenen en overschoenen. Water, dat via de bibtights, schoenen of overschoenen naar binnen sijpelt. Dit wordt voorkomen door het gat tussen beiden af te sluiten. De hi-vis eigenschap vergroot je zichtbaarheid tijdens het rijden in donkere omstandigheden.
(incl. BTW)
8% Korting
GripGrab Easy-On teensokken
(2005)
De GripGrab Easy-On teensokken zijn gemaakt van winddicht en waterafstotend materiaal om je tenen van extra warmte te voorzien in koeler weer. Ze zijn gemakkelijk aan- en uit te trekken, waardoor ze ideaal zijn voor triathlon. Geschikt voor de meeste soorten pedaalsystemen.
€24,95
€22,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Estremo shoecover overschoen zwart heren
(4519525-010)
Met de Castelli Estremo shoecover is Castelli de uitdaging aan gegaan om de warmste overschoen ooit te maken, maar om dit te doen moeste ze wel weer helemaal bij het begin beginnen. Gemaakt van de winddichte GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPPER stof met een gevoerde binnenzijde die ook het meeste water afstoot. Vervolgens heeft Castelli nog een extra fleecelaag met Polartec Power Stretch Pro aan de toegevoegd. De overschoen is net iets langer dan andere in zijn categorie waardoor hij nog warmer is en beter beschermt tegen spatwater. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€159,95
€143,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
27% Korting
Sealskinz Caston All weather open zool overschoen zwart
(15100043-0010)
De Sealskinz All weather open zool overschoen is een hoogwaardige fietsoverschoen die gemaakt is van een waterafstotend materiaal. Aan de onderkant is de schoen volledig open voor maximaal toegang voor uw hiel en schoenplaatjes. Doordat de schoen van binnen voorzien is van een lichte fleece stof, is dit een zeer prettig en warm gevoel. Een velcro afsluiter om de schoen mooi gesloten te houden onderaan.
€54,95
€39,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
16% Korting
Assos GT Ultraz winter booties EVO overschoen black serie unisex
(P13.62.766.18)
De Assos GT Ultraz winter booties EVO overschoen geeft maximale Bescherming en Warmte in Koude Winteromstandigheden. Er je wintertraining niet compleet zonder een extra laag bescherming? Maak je winterritten compleet met de Assos GT Ultraz schoenoverzolen. Deze aerodynamische schoenoverzolen zijn speciaal ontworpen om je voeten te beschermen tegen regen en kou, met een geavanceerde waterdichte bescherming en verbeterde isolatie. In vergelijking met de vorige RS Rain Bootie bieden de GT Ultraz een nog betere elastische pasvorm en een verfijndere aerodynamica, waardoor ze naadloos aansluiten als een tweede huid en ongewenste contact met je crankset voorkomen. Het vernieuwde materiaal is warmer en verhoogt de thermoregulerende eigenschappen, zelfs tijdens natte omstandigheden, waardoor je voeten droog en comfortabel blijven.
€109,95
€91,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
10% Korting
Castelli Fast Feet 2 TT Shoecover zwart heren
(4523030-010)
De Castelli Fast Feet 2 TT Shoecover is de snelste bekleding voor uw voeten, voor de hoge snelheden van het tijdrijden. Deze overschoenen zijn afkomstig uit het Castelli 'Fast Feet' -project, en zijn speciaal ontworpen om er voor te zorgen dat jij de snelste tijden fietst. Deze uitvoerig geteste overschoenen zijn gemaakt van Lycra. Op het deel bij de schoen is een speciale coating van siliconen aangebracht. Dit zorgt voor minimale luchtweerstand tijdens het fietsen. Tip: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€55,-
€48,95Je bespaart €6,05 (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Overschoenen > Craft Bike Subz Bootie overschoen zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.