10% Korting
De All weather oversok is een lichte hoogwaardige oversok gemaakt voor verschillende weersomstandigheden.
Ontworpen voor fietsschoenen met druksystemen hierdoor is deze sok zeer geschikt voor forenzen en recreatieve fietsers.
Met reflectieve details bent u ook zichtbaar wanneer er minder licht is.
Door de 4-way stretch stof past de sok zich precies aan naar de vorm van uw voeten.
€49,95
€44,95Je bespaart €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Topkwaliteit oversokken.
- Reflectieve details voor extra zichtbaarheid
- 4-way stretch stof voor optimale pasvorm
- Waterproof: 3 laags constructie voor warmte, duurzaamheid en waterproofing
Materiaal:
- Outer: 93% Nylon, 7% Elasthaan.
- Hydrofiel membraan
- Inner: 52% Polyester, 27% Katoen, 21% Elasthaan.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
30% Korting
Sealskinz Thetford All weather fiets oversok zwart
(11100068-0001)
De All weather oversok is een lichte hoogwaardige oversok gemaakt voor verschillende weersomstandigheden. Ontworpen voor fietsschoenen met druksystemen hierdoor is deze sok zeer geschikt voor forenzen en recreatieve fietsers. Met reflectieve details bent u ook zichtbaar wanneer er minder licht is. Door de 4-way stretch stof past de sok zich precies aan naar de vorm van uw voeten.
€49,95
€34,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
12% Korting
Castelli Toe thingy 2 teenbeschermer zwart heren
(4518093-010)
De Castelli Toe thingy 2 teenbeschermer houden je voeten warm, zonder het dragen van een volledige overschoen. Ontworpen voor de iets koelere dagen. Deze teenbeschermers glijden gemakkelijk over de voorkant van de schoen en worden goed op zijn plaats gehouden. De onderkant van de beschermer zal grip toevoegen en zal niet scheuren of barsten dankzij de silicone opdruk. Kan op zichzelf gedragen worden of als een laag tussen je schoen en overschoen.
€25,-
€21,95Je bespaart €3,05 (incl. BTW)
Assos After Snow Booties P1 zwart unisex
(P13.62.788.18)
De Assos After Snow Booties P1 zijn ontworpen voor maximale bescherming in extreme winterse omstandigheden. Met een water- en winddichte softshell en neopreen voetconstructie blijven je voeten warm en droog, zelfs bij sneeuw en ijzige regen. De high-grip zool zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid, of je nu rijdt of de fiets moet duwen. Dankzij het zipperless design sluiten de overschoenen naadloos aan voor een volledig afgesloten pasvorm.
(incl. BTW)
7% Korting
GripGrab RaceAero hi-vis overschoenen
(2010)
De GripGrab RaceAero hi-vis overschoenen is een Lycra overschoen met een optimale efficiëntie in aerodynamica.
Naast het beschermen van de schoenen tegen opspattend water en vuil ziet de RaceAero er stijlvol uit.
Bruikbaar met alle pedaalsystemen.
De RaceAero hi-vis overschoen vergroot je veiligheid wanneer je in het donker en in de stad fietst.
Krijg de ultieme visuele aandacht in wedstrijden en veiligheidsvoordelen tijdens trainingsritten.
€26,95
€24,95Je bespaart €2,- (incl. BTW)
10% Korting
BBB overschoenen Waterflex 3.0 zwart
(2989732310-BWS-23)
De BBB overschoenen Waterflex 3.0 is de ideale keuze voor milde, regenachtige dagen. De WaterFlex 3.0 overschoenen bieden optimale bescherming bij natte omstandigheden. Ze zijn gemaakt van geavanceerd WaterFlex-materiaal met een buitenlaag van polyurethaan (PU), waardoor ze uitzonderlijk waterbestendig, flexibel en duurzaam zijn. Dankzij de getapete naden zijn deze overschoenen volledig wind- en waterdicht, terwijl de binnenkant van microfleece zorgt voor ultiem comfort.
€39,95
€35,95Je bespaart €4,- (incl. BTW)
18% Korting
Castelli Diluvio pro shoecover overschoen zwart heren
(4518528-010)
De Castelli Diluvio pro shoecoveris gemaakt van 33% dikker neopreen en de hoogte is verheven tot net onder de kuitspier, om het onderbeen te bedekken. De "pro" in de naam duidt erop dat dit product komt van een verzoek van Team Sky rijders, voor een warmere overschoen voor training in koude en natte omstandigheden. De bovenste rand heeft een ruwe snit om ervoor te zorgen dat de huid afgedicht is om water buiten te houden. De naden zijn verzegeld zoals bij een wetsuit en het materiaal blijft zeer rekbaar voor een geweldige pasvorm en gemak bij het aantrekken. Reflectiviteit op de hiel houdt je zichtbaar in omstandigheden bij weinig licht. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€79,95
€64,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Overschoenen > Sealskinz Thetford All weather fiets oversok geel
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.