18% Korting
Ontdek de Assos RAPIDFIRE Chronosuit S11 Maximale Aerodynamica voor Toptijden.
De Assos RAPIDFIRE Chronosuit S11 is het ultieme skinsuit voor tijdrijders en baanwielrenners die op zoek zijn naar pure snelheid en prestatie.
Ontwikkeld in samenwerking met Tudor Pro Cycling en de Zwitserse Wielerbond, is deze skinsuit verfijnd met de nieuwste aerodynamische technologieën en ultralichte materialen, zodat je iedere seconde winst kunt maximaliseren.
€490,-
€399,95Je bespaart €90,05 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Innovatieve Materialen voor Ultieme Prestaties
Hawk-01 Textiel
Een nauwsluitende geweven stof met een ruitpatroon dat luchtwervelingen vermindert en de luchtstroom optimaliseert voor minimale weerstand.
Eagle-01 Textiel
Geïntegreerde wind-streepstructuur geleidt de luchtstroom strategisch om extra aerodynamisch voordeel te behalen.
Type.959Kompressor
De meest compressieve en ademende stof die Assos ooit heeft ontwikkeld, met verbeterde slijtvastheid en geïntegreerde antislip eigenschappen.
Deze materialen zijn speciaal geselecteerd en gecombineerd om luchtweerstand te minimaliseren, spiercompressie te optimaliseren en ademend vermogen te verbeteren, waardoor de RAPIDFIRE Chronosuit perfect is voor intensieve races.
Ontworpen voor Pure Competitie
De Assos racingFit garandeert een strakke, tweede-huid pasvorm die de aerodynamica maximaliseert. De langere broekspijpen verminderen wrijving en bieden optimale spierondersteuning.
Om de raceprestaties te maximaliseren, zijn alle overbodige details verwijderd – geen zakken, geen overbodige naden, alleen pure snelheid.
Extra racegerichte functies:
- Transparant startnummervenster: Elimineert de noodzaak voor veiligheidsspelden en voorkomt extra luchtweerstand.
- Inwendig radiovakje: Houdt de communicatie met het team gestroomlijnd zonder de aerodynamica te verstoren.
- Volledige front-rits: Zorgt voor extra ventilatie tijdens warming-ups en natuurlijke pauzes.
RS Chrono S11 Zeem – Pure Comfort op Hoge Snelheid
De RAPIDFIRE Chronosuit bevat de RS Chrono S11 zeem, ontworpen om schokken te absorberen zonder volume toe te voegen.
Shock-Absorb Damping System Mono
Een enkelvoudige 9mm laag met thermovorming, elimineert irritatie en biedt uitzonderlijke demping.
3D Waffle-technologie
Een gepatenteerde, driedimensionale schuimlaag die ventilatie verhoogt en overtollig gewicht verwijdert.
goldenGate 2.0
Vrij zwevende zeemconstructie die zich aanpast aan je pedaalslag voor ultieme flexibiliteit en comfort.
Waarom kiezen voor de Assos RAPIDFIRE Chronosuit S11?
- Geoptimaliseerd voor pure snelheid en tijdritprestaties
- Ultralichte en aerodynamische materialen voor minimale luchtweerstand
- Specifieke racefeatures zoals een startnummervenster en intern radiovakje
- RS Chrono S11 zeem voor maximaal comfort en minimale wrijving
- Ontwikkeld met feedback van WorldTour-renners
Of je nu strijdt tegen de klok of de limieten van je prestaties verlegt op de baan, de Assos RAPIDFIRE Chronosuit S11 is jouw ultieme wapen voor topprestaties.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Castelli Body paint 4.X speedsuit lange mouw zwart heren
(4523007-010)
Dit Castelli Body Paint 4.X Speedsuit is ontworpen om de allersnelste te zijn tijdens je race tegen de klok en bied een geweldige pasvorm in de TT-houding. Ook beschikt het speedsuit over gladde materialen, minder naden, en lange pijpen met platte uiteinden en platte griptape om ze op hun plek te houden. De lange mouwen hebben een duimgat zodat ze niet omhoog kruipen. Op de achterkant is een windvrij venster voor het wedstrijdnummer. Ook is het speedsuit elastisch en luchtdoorlatend, in tegenstelling tot bij andere pakken in de markt. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€240,-
€215,95Je bespaart €24,05 (incl. BTW)
36% Korting
Castelli BTW speedsuit korte mouw zwart heren
(4522004-010)
Het Castelli BTW speedsuit is bedoeld voor die dagen en die wedstrijden waar je nooit afstapt van je 53x11 of 12, wanneer je soms in een greppel belandt of de grenzen van de wegvastheid opzoekt bij het aansnijden van bochten. Wanneer je all-in gaat en risico's neemt. Er is geavanceerd onderzoek gedaan om dit speedsuit samen te stellen, CFD-analyses, 3D-testmannequins, research en tests van verschillende stoffen, tal van tests in de windtunnel en dan de ultieme tests in de WorldTour. In het begin van het onderzoeksproject waren we klaar om aan comfort in te boeten ten voordele van snelheid, maar uiteindelijk wisten we volledig ademende en stretchy stoffen te behouden. Er is een beetje meer Lycra; je blijft dus iets minder droog, en de schouderstof is ook ietsje zwaarder. Er is ook geen Sanremo-opening aan de voorkant, zodat je plasstops een beetje lastiger worden. Let op: houdt u er rekening mee dat de Castelli kleding kleiner dan normaal valt.
€299,95
€189,95Je bespaart €110,- (incl. BTW)
10% Korting
Assos Equipe RS le houdini roadsuit S11 fanatic silver heren
(11.11.294.1Q)
Ontdek de Assos LE HOUDINI Roadsuit S11 Ultieme Aerodynamica en Comfort. De Assos LE HOUDINI Roadsuit S11 is de perfecte combinatie van lichtgewicht prestaties, geavanceerde aerodynamica en een verfijnd design. Ontwikkeld in samenwerking met Tudor Pro Cycling en de Zwitserse Wielerbond, biedt deze speedsuit een ongeëvenaarde pasvorm en comfort voor wielrenners die het maximale uit hun race willen halen.
€390,-
€349,95Je bespaart €40,05 (incl. BTW)
Assos RS spring/fall fietssokken black series unisex
(P13.60.727.18)
De Assos Trail winter sokken T3 zijn duurzame, geïsoleerde sokken voor off-road rijden in de winter. Ze zijn voorzien van een veelzijdigere textielmix voor betere thermoregulatie, meer ademend vermogen en extra comfort.
(incl. BTW)
10% Korting
Craft Core Bike Subz fietsjack vibrant heren
(1911169-521000)
De Craft Core Bike Subz fietsjack is een warm, winddicht en waterafstotend fietsjack. Het jack beschikt over een geborstelde binnenkant dat zorgt voor goede isolatie en comfort tijdens ritten in koude omstandigheden. Een grote achterzak met rits biedt voldoende ruimte voor het opbergen van uw spullen zoals een mobiele telefoon en uw sleutels.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
14% Korting
Castelli Premio black fietsshirt korte mouw zwart heren
(4523008-085)
Het Castelli Premio Black fietsshirt is ontworpen voor maximaal comfort en prestaties. We hebben de technologie en stoffen van de Premio Bibshort overgenomen en aangepast voor de jerseys. Twee afzonderlijke stretch geweven stoffen bieden tal van voordelen: geweldige pasvorm, uitstekende vochtregulatie, maximale aerodynamica, licht gewicht, duurzaamheid, en een mooie gladde afwerking met een premium gevoel. De mouwen hebben een geribde constructie zoals de Premio short voor een nauwsluitende maar niet strakke pasvorm en een exacte kleurmatch. De gerecyclede polyester stretch geweven stof op het lichaam is licht, zacht en rekbaar voor een uitstekende pasvorm. Het is ook uitstekend in het afvoeren van zweet op warme dagen. Om de Premio Jersey af te maken hebben we ook veel aandacht besteed aan alle kleine details, zoals de ritstrekker en het gripper-elastiek.
€169,95
€144,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
Home | Fietskleding > Speedsuits > Assos Equipe RS Rapidfire Chronosuit S11 wit heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.