2XU compressie lange broek lichtblauw dames WA1968b 2015  2XUWA1968BLK/BYD 27% Korting

2XU compressie lange broek lichtblauw dames WA1968b 2015

2XUWA1968BLK/BYD | Schrijf de eerste review! 21999 21999

2XU compressie lange broek lichtblauw dames WA1968b 2015 gebruikt compressie techniek voor maximale doorbloeding te krijgen.

Geeft een betere circulatie om vermoeidheid te verminderen en de kracht te vergroten.

De compressie stof bevordert de circulatie voor een betere zuurstofvoorziening van spieren en vermindert spiervermoeidheid en schade aan de spieren.

Gemaakt met platte naden voor het verminderen van irritatie.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€109,90

79,95 €79,95

Je bespaart €29,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU compressie lange broek lichtblauw dames WA1968b 2015

Met compressie techniek voor maximale doorbloeding te krijgen, de 2XU Compression Tights PWX FLEX gebruikt een stof om de grote spiergroepen te ondersteunen waardoor ze efficiënter werken.

Geeft een betere circulatie om vermoeidheid te verminderen en de kracht te vergroten. De compressie stof bevordert de circulatie voor een betere zuurstofvoorziening van spieren en vermindert spiervermoeidheid en schade aan de spieren. Gemaakt met platte naden voor het verminderen van irritatie.

De diepwerkende compressiekleding stimuleert de doorbloeding van de beenspieren. Dit heeft een positief effect op de hamstrings en verkleint de kans op blessures. De compressiebroeken geven uw benen en onderrug meer stabiliteit. Bovendien blijven spieren warmer door een betere doorbloeding. Het materiaal van de compressiekleding droogt snel en is voorzien van platte naden. Dit voorkomt schuren en wrijving. De zachte en elastische boord van de compressiekleding knelt uw bovenbenen niet af. Uw bovenbenen raken minder snel vermoeid en herstellen sneller na een wedstrijd of training. Compressiekleding draagt u tijdens een training of wedstrijd.

Eigenschappen:
- Grotere zuurstofvoorziening van het bloed voor sneller herstel
- Sneller spieren op te warmen pre-oefening
- Minder vermoeidheid door minder spier oscillatie
- Verminderde spierpijn
- Verminderde lange termijn overbelastingsletsels
- Groter vermogen
- Verhoogde proprioceptie - bewustwording van ledematen plaatsing voor behendigheid

Tip: Draag compressiekleding nog enkele uren na afloop voor een beter herstel. Combineer de compressiekleding met sportcompressiekousen voor een optimaal resultaat.

Materiaal: PWX FLEX

Materiaalsamenstelling: 80% Nylon en 20% elastaan

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Broek lengte Lange broek
  • Pasvorm Strakke pasvorm (slim fit)
  • Compressie Compressie
  • Geslacht Dames
  • Categorie 2XU triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Odlo Run Easy Warm hardloopbroek zwart dames 31% Korting Odlo Run Easy Warm hardloopbroek zwart dames (322841-15000)

De Odlo Run Easy Warm hardloopbroek houden je spieren warm en ben je extra goed beschermd tijdens de koudere dagen van het jaar. Deze hardloopbroek beschikt over de Power Stretch- en Ceramiwarm-technologie en dit zorgt ervoor  dat je huid warm en droog blijft tijdnes de training. Daarnaast beschikt de broek voer een sterk ademend vermogen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€89,95

€61,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Brooks High Point hardloopbroek Phantom Grey heren Brooks High Point hardloopbroek Phantom Grey heren (215513-050)

Verbeter je hardloopervaring met de Brooks High Point hardloopbroek. Met een elastische tailleband voorzien van een trekkoord biedt deze tight een nauwsluitende pasvorm voor extra draagcomfort. Dankzij een DWR (Durable Water Repellent) behandeling blijft het kledingstuk permanent waterafstotend, zodat je voorbereid bent op verschillende weersomstandigheden. Geniet van ultiem comfort en stijl tijdens je trailruns met deze veelzijdige lange tight.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€109,95

 (incl. BTW)

2XU Power Recovery Compression hardloopbroek Black/Nero Dames  10% Korting 2XU Power Recovery Compression hardloopbroek Black/Nero Dames (WA4418B-BLK/NRO)

De 2XU Power Recovery Compression hardloopbroek helpen je de piek van de snelste tijd te bereiken. Dankzij de trapsgewijze stamping technologie en de krachtige over-foot compression voor een betere doorbloeding en spierherstel. Deze tights zijn ideaal na een strenge training of wedstrijd om spierpijn en zwelling te verminderen.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€149,99

€134,95

  Je bespaart €15,04 (incl. BTW)

2XU Ignition Shield compression tights zwart dames 10% Korting 2XU Ignition Shield compression tights zwart dames (WA6312B-BLK/BRF)

De 2XU Ignition Shield compression tights zijn een must-have voor elke hardloper bij koud weer.

Ze combineren een waterdicht stretch membraan met flexibele PWX Thermal stof om te beschermen tegen wind en regen.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€129,95

€116,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Craft Advanced Essence High Waist tight hardloopbroek zwart dames 23% Korting Craft Advanced Essence High Waist tight hardloopbroek zwart dames (1908774-999900)

De Craft Advanced Essence High Waist Tight is een perfecte legging om te hardlopen. Deze legging heeft een 'high waist' wat inhoudt dat de taille wat hoger is. De legging is gemaakt van comfortabel polyester en elastaan. Deze comfortabele trainingslegging biedt een geweldige pasvorm. De legging is voorzien van een kleine zak in de tailleband. De mesh panelen zorgen voor een optimale ventilatie.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€89,95

€68,95

  Je bespaart €21,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz Wind 2 hardloopbroek heren zwart 31% Korting Craft Advanced Subz Wind 2 hardloopbroek heren zwart (1911334-999000)

De Craft Advanced Subz Wind 2 hardloopbroek zijn warme, winddichte en waterafstotende hardloop tights ontworpen voor intensieve trainingen in koude en winderige omstandigheden. Deze technisch geavanceerde hardloop tights zijn voorzien van wind- en waterdichte 2-laags Ventair stof aan de voorkant en geborstelde jersey van gerecycled polyester aan de onderkant van het been en de achterkant. Bovendien zorgt de brede tailleband met trekkoord voor een comfortabele pasvorm.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€109,95

€74,95

  Je bespaart €35,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > 2XU compressie lange broek lichtblauw dames WA1968b 2015

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.