
De 2XU compressie thermal lange broek zwart heren MA1940b 2015 is een veelzijdige kleding oplossing voor activiteiten in zeer koud weer.
Met een geborstelde thermische binnenlaag, kunnen deze broeken alleen of als basislaag onder kleding worden gedragen tijdens het langlaufen.
Met een indrukwekkende lijst van kenmerken en voordelen, zijn de thermische compressie Tights zeer licht van gewicht, maar toch ondersteunend.
De PWX FLEX stof levert optimale kracht en flexibiliteit om de hamstring en kuitspieren te beschermen tijdens training of wedstrijden.
€119,90
€94,95Je bespaart €24,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU compressie thermal lange broek zwart heren MA1940b 2015
De 2XU Compression Thermal Tights is een veelzijdige kleding oplossing voor activiteiten in zeer koud weer. Met een geborstelde thermische binnenlaag, kunnen deze broeken alleen of als basislaag onder kleding worden gedragen tijdens het langlaufen. Met een indrukwekkende lijst van kenmerken en voordelen, zijn de thermische compressie Tights zeer licht van gewicht, maar toch ondersteunend voor de belangrijkste beenspieren waardoor ze ideaal zijn voor training en competitie in koudere omstandigheden. Met dezelfde bouwkenmerken als de andere lange broeken van 2XU, levert deze thermische compressie broek zeer hoge prestaties. Deze broek geeft een zacht en warm gevoel doordat hij van PWX FLEX stof is gemaakt. Ontwikkeld voor een betere regulatie van je lichaams temperatuur voor behoudt van comfort en warmte tijdens de koudere maanden, deze broek bevat ook alle voordelen van onze andere nieuwe compressie kleding.
Kenmerken:
- PWX FLEX stof levert optimale kracht en flexibiliteit om de hamstring en kuitspieren te beschermen tijdens training of wedstrijden.
- Geborstelde thermische binnenlaag laag voor extra warmte.
- Compressie verhoogt de bloedcirculatie voor een betere herstel en verminderd spierstijfheid na de training.
- Koort tailleband voor een verstelbare , stevige pasvorm.
- Flatlocknaden (platte naden) om schuren en irritatie te verminderen voor meer comfort.
- Krachtige Invista LYCRA voor uitzonderlijke pasvorm, ondersteuning en herstel.
- Hoge kwaliteit garen zodat het zweet (vocht) naar de buitenkant van de broek wordt afgevoerd.
- Antibacteriële en UPF50 + bescherming tegen de zon .
Materiaal:
PWX FLEX [Thermisch]
Samenstelling materiaal:
80 % Nylon en 20 % Elastaan
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion Long Tights Tijdloze Allround Hardlooptight voor Elke Training. De Fusion Long Tights is een klassieke allround tight, ontworpen voor zowel mannen als vrouwen. Deze slijtvaste trainingspartner is perfect voor het voor- en najaar, maar ook een uitstekende keuze voor indoor ontspanning. Dankzij 15 jaar ontwikkeling en robuust gebruik is deze tight bestand tegen intensieve training, wedstrijden en talloze wasbeurten.
€89,95
€79,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Fusion C3 Training Tights is een veelzijdige, hoogwaardige tights voor hardlopen, yoga, fitness, functionele training of gewoon een ontspannende dag thuis.
Speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm.
De speciale C3-materiaal zorgt voor een snel en goed zweettransport, zodat je nooit het gevoel hebt nat te worden en het nooit koud krijgt tijdens wat voor activiteit dan ook.
De 3M reflectie-strepen op de onderbenen zorgt voor 360 graden zichtbaarheid tijdens de donkere uren.
€89,95
€79,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Essence Trainingsbroek is onze favoriete trainingsbroek. De broek is gemaakt van stretch polyester met toelopende pijpen. De elastische stof onderaan zorgt voor een optimale pasvorm. De broek is voorzien van twee verborgen zijzakken. De elastische tailleband met Craft-logo in de taille zorgt voor een optimaal draagcomfort.
€69,95
€52,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
Ontdek de Craft Core Essence Hardloopbroek Lang 2 kilometer na kilometer comfort. Soms draait het niet om snelheid, maar om consistentie. Om die rustige ochtendruns, de intervaltrainingen die je hart laten bonken, of die ene lange duurloop in de kou. Voor dat alles is er de Craft Core Essence Hardloopbroek Lange 2 een hardloopbroek die jou nooit afremt.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
De 2XU Ignition Shield compression tights zijn een must-have voor elke hardloper bij koud weer.
Ze combineren een waterdicht stretch membraan met flexibele PWX Thermal stof om te beschermen tegen wind en regen.
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
De Fusion Hot X-Long Tights zwart dames heeft de perfecte pasvorm speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met een extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm met hoog draagcomfort.
Verder heeft dit model dezelfde specificaties als de Hot Long Tights unisex.
De tweezijdige C3-stof voert zweet- en vocht razendsnel af, zodat jij je droog blijft voelen en kou geen kans krijgt.
Je bent met deze tight van alle gemakken voorzien met slim geplaatste zakken voor je telefoons, eten en andere accessoires die je niet in de weg zitten tijdens je run.
Ook in de ochtend- en avonduren kun je gewoon op pad met reflecterende stroken van 3M tape op de voorkant en bij de onderbenen voor extra zichtbaarheid in het donker.
X-LONG = 4 cm extra beenlengte
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > 2XU compressie thermal lange broek zwart heren MA1940b 2015
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.