2XU Elite Merino thermal compression tight MA2639b zwart goud  ma2639 17% Korting

2XU Elite Merino thermal compression tight MA2639b zwart goud

ma2639 | Schrijf de eerste review! 23137 23137

2XU Elite Merino thermal compression tight MA2639b

2XU Elite Merino thermal compression tight MA2639b is een veelzijdige kleding oplossing voor activiteiten in zeer koud weer.

Met een geborstelde thermische binnenlaag, kunnen deze broeken alleen of als basislaag onder kleding worden gedragen tijdens het langlaufen.

Met een indrukwekkende lijst van kenmerken en voordelen, zijn de thermische compressie Tights zeer licht van gewicht, maar toch ondersteunend.

PWX FLEX stof levert optimale kracht en flexibiliteit om de hamstring en kuitspieren te beschermen tijdens training of wedstrijden.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€169,90

139,95 €139,95

Je bespaart €29,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU Elite Merino thermal compression tight MA2639b

2XU Elite Merino thermal compression tight MA2639b is een veelzijdige kleding oplossing voor activiteiten in zeer koud weer.

Met een geborstelde thermische binnenlaag, kunnen deze broeken alleen of als basislaag onder kleding worden gedragen tijdens het langlaufen.

Met een indrukwekkende lijst van kenmerken en voordelen, zijn de thermische compressie Tights zeer licht van gewicht, maar toch ondersteunend.

PWX FLEX stof levert optimale kracht en flexibiliteit om de hamstring en kuitspieren te beschermen tijdens training of wedstrijden.

Bestaat uit:

43% Nylon

38% Elastan

19% Merino Wol

 

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Broek lengte Lange broek
  • Pasvorm Strakke pasvorm (slim fit)
  • Compressie Compressie
  • Geslacht Heren
  • Categorie 2XU triathlon 2015
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
2XU Aero Mesh Compression hardloopbroek Black/Silver Reflective Heren 10% Korting 2XU Aero Mesh Compression hardloopbroek Black/Silver Reflective Heren (MA7377B-BLK/SRF)

De 2XU Aero Mesh Compression hardloopbroek zijn ontworpen voor de technische routes, waarbij ventilatie en draagcomfort centraal staan. Met meerdere zakken en elastische lusjes kun je al je kleine benodigdheden meenemen op je avontuur.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€114,99

€103,49

  Je bespaart €11,50 (incl. BTW)

Fusion C3 Long Tights blauw unisex 11% Korting Fusion C3 Long Tights blauw unisex (0034-NIB)

De Fusion C3 Long Tights in night blue is dé keuze voor hardlopers en sporters die zich het hele jaar door comfortabel willen kleden, binnen én buiten. Deze unisex tight combineert een ademende, sneldrogende stof met een slimme pasvorm en functionele details zoals dijbeen-zakken en reflecterende elementen. Of je nu traint in de vroege ochtend, een wedstrijd loopt in het voorjaar of een indoor workout doet: deze tight ondersteunt je maximaal bij elke beweging.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€89,95

€79,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Brooks Spark hardloopbroek zwart dames Brooks Spark hardloopbroek zwart dames (221664-001)

Ontdek de Brooks Spark hardloopbroek ultieme combinatie van comfort en functionaliteit. Deze Spark Tight sportbroek is ontworpen met innovatieve GO2 Secure™-technologie, die zorgt voor een omhullend gevoel, zodat de stof met je meebeweegt en ademende ondersteuning biedt. De elastische tailleband is uitgerust met een trekkoord voor een perfect op maat gemaakte pasvorm. Ga met vertrouwen op weg naar je persoonlijke doelen met deze veelzijdige broek.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€74,95

 (incl. BTW)

Fusion C3 X-Long Training Tights zwart dames 12% Korting Fusion C3 X-Long Training Tights zwart dames (0280-BLK)

De Fusion C3 Training Tights is een veelzijdige, hoogwaardige tights voor hardlopen, yoga, fitness, functionele training of gewoon een ontspannende dag thuis.

Speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm.

De speciale C3-materiaal zorgt voor een snel en goed zweettransport, zodat je nooit het gevoel hebt nat te worden en het nooit koud krijgt tijdens wat voor activiteit dan ook. De 3M reflectie-strepen op de onderbenen zorgt voor 360 graden zichtbaarheid tijdens de donkere uren.

X-LONG = 4 cm extra beenlengte

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€89,95

€78,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence 2 Capri 3/4 hardloopbroek zwart dames 14% Korting Craft ADV Essence 2 Capri 3/4 hardloopbroek zwart dames (1913209-999000)

De Craft ADV Essence 2 Capri 3/4 hardloopbroek is een zeer functionele sportlegging op knielengte, gemaakt van opgeruwd, zacht gerecycled polyester en elastaan jersey met geweldig terugtrekkend vermogen.

Bovendien is deze legging voorzien van een brede tailleband met verstelbaar trekkoord voor een optimale pasvorm en comfort tijdens intensieve trainingen.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€54,95

€46,95

  Je bespaart €8,- (incl. BTW)

Craft Advanced Essence High Waist tight hardloopbroek zwart dames 15% Korting Craft Advanced Essence High Waist tight hardloopbroek zwart dames (1908774-999900)

De Craft Advanced Essence High Waist Tight is een perfecte legging om te hardlopen. Deze legging heeft een 'high waist' wat inhoudt dat de taille wat hoger is. De legging is gemaakt van comfortabel polyester en elastaan. Deze comfortabele trainingslegging biedt een geweldige pasvorm. De legging is voorzien van een kleine zak in de tailleband. De mesh panelen zorgen voor een optimale ventilatie.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€89,95

€75,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > 2XU Elite Merino thermal compression tight MA2639b zwart goud

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.