
Deze compressiebroek van 2XU is perfecht om te dragen tijdens een training,wedstrijd of bij het herstel.
Het zorgt voor een goede doorbloeding waardoor je spieren minder snel vermoeid raken.De spierpijn zal ook minder zijn!
Deze broek heeft veel ademend vermogen en voelt comfortabel aan.
€139,90
€125,-Je bespaart €14,90 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU G:2 Wind Defence Thermal Compressiebroek
Deze compressiebroek van 2XU is perfecht om te dragen tijdens een training,wedstrijd of bij het herstel. Het zorgt voor een goede doorbloeding waardoor je spieren minder snel vermoeid raken.De spierpijn zal ook minder zijn! Deze broek heeft veel ademend vermogen en voelt comfortabel aan.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De 2XU Power Recovery compressie tight zwart heren zijn wetenschappelijk ontwikkeld om te helpen bij de herstelfase van je training.
De 2XU power recovery tights zijn de ultieme compressie tights voor degenen die in de snelst mogelijke tijd weer naar hun piek willen.
Met graduele stempeltechnologie met compressie over de voet voor meer herstel. Goed herstel is essentieel voor elk trainingsregime om overbelastingsblessures te helpen voorkomen.
Lichtgewicht en krachtige PWX-stoffen zorgen ervoor dat het comfort behouden blijft terwijl de vitale spierondersteuning toch behouden blijft.
De vochtafvoerende garens helpen uw huid droog en koel te houden.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Ontdek de 2XU Core Compression hardloopbroek de perfecte trainingspartner. De 2XU Core Compression hardloopbroek zijn de ideale trainingspartner, of je nu in de sportschool bent, op het veld speelt, op het court staat of de straat opgaat.
€99,99
€89,95Je bespaart €10,04 (incl. BTW)
De Odlo Essential Warm hardloopbroek houden je spieren warm en ben je extra goed beschermd tijdens de koudere dagen van het jaar. Deze hardloopbroek beschikt over de Power Stretch- en Ceramiwarm-technologie en dit zorgt ervoor dat je huid warm en droog blijft tijdnes de training. Daarnaast beschikt de broek voer een sterk ademend vermogen.
€74,95
€49,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
De Fusion C3 Training Tights is een veelzijdige, hoogwaardige tights voor hardlopen, yoga, fitness, functionele training of gewoon een ontspannende dag thuis.
Speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm.
De speciale C3-materiaal zorgt voor een snel en goed zweettransport, zodat je nooit het gevoel hebt nat te worden en het nooit koud krijgt tijdens wat voor activiteit dan ook.
De 3M reflectie-strepen op de onderbenen zorgt voor 360 graden zichtbaarheid tijdens de donkere uren.
(incl. BTW)
De Fusion C3 X-Long Tights (4cm extra beenlengte) met zijzakken is een unisex model en is gemaakt van C3 materiaal, waardoor de doorbloeding wordt gestimuleerd.
Een unieke 2 laagse stof waarvan het oppervlak van de binnenste laag is ontworpen om snel zweet en vocht weg van het lichaam te transporteren om vervolgens via de fijn gebreide buitenlaag afgevoerd te worden.
C3 stof helpt bij het ondersteunen van de spieren en vermindert spiertrillingen. Je voelt je minder vermoeid en minder spierpijn.
Deze hardlooptight zal niet afzakken. Ook tijdens natte en modderige omstandigheden blijft deze tight perfect zitten.
De zakken zijn makkelijk en groot genoeg om je telefoon of sportvoeding mee te nemen tijdens het hardlopen.
X-LONG = 4 cm extra beenlengte
(incl. BTW)
De hoogwaardige en funcitionele Craft Adv Essence warm hardloopbroek is uiterst geschikt voor training in koudere omstandigheden. De broek beschikt over een geborstelde binnenkant voor extra warmte tijdens het hardlopen. Ook heeft de broek een elastische tailleband wardoor het comfort nog beter wordt.
€69,95
€48,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > 2XU G:2 Wind Defence Thermal Compression Tights zwart/wit dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.