14% Korting
De 2XU MCS Run Compressie tights is een perfecte broek voor het hardlopen.
Dankzij de trapsgewijze stamping technologie en de krachtige over-foot compression voor een betere doorbloeding en spierherstel.
De broek is lichtgewicht maar erg sterk door het pwx materiaal waar de broek van gemaakt is.
Deze tights zijn ideaal na een strenge training of wedstrijd om spierpijn en zwelling te verminderen.
€139,95
€119,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Compressie eigenschappen:
Krachtige over-foot compressie voor een betere doorbloeding en verhoogd spierherstel.
De compressie biedt nog meer voordelen:
- Sneller herstel
- Verminderde spierstijfheid
- Verminderde pijn
- Verminderde zwelling
Eigenschappen:
- Pwx stoffen
- Compressie
- Lichtgewicht
- Duurzaam
- Flexibel & ademend
- Vochtafvoerende stof om u droog te houden
- UPF50+ zonwering
- Antibacterieel
- Opbergzak achter in broek
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
11% Korting
Fusion C3 X-Long Tights super zwart unisex
(0035-DDB)
De Fusion C3 X-Long Tights (4cm extra beenlengte) met zijzakken is een unisex model en is gemaakt van C3 materiaal, waardoor de doorbloeding wordt gestimuleerd.
Een unieke 2 laagse stof waarvan het oppervlak van de binnenste laag is ontworpen om snel zweet en vocht weg van het lichaam te transporteren om vervolgens via de fijn gebreide buitenlaag afgevoerd te worden.
C3 stof helpt bij het ondersteunen van de spieren en vermindert spiertrillingen. Je voelt je minder vermoeid en minder spierpijn.
Deze hardlooptight zal niet afzakken. Ook tijdens natte en modderige omstandigheden blijft deze tight perfect zitten.
De zakken zijn makkelijk en groot genoeg om je telefoon of sportvoeding mee te nemen tijdens het hardlopen.
X-LONG = 4 cm extra beenlengte
€89,95
€79,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Advanced Essence Warm Wind 2 hardloopbroek lang zwart heren
(1914114-999000)
Met de Craft Advanced Essence Warm Wind 2 hardloopbroek lang ga je elke run vol vertrouwen tegemoet. Deze geavanceerde hardloopbroek biedt de perfecte balans tussen warmte, bescherming en bewegingsvrijheid ideaal voor trainingen in koude en winderige omstandigheden. De voorzijde is voorzien van een winddicht en waterafstotend paneel dat je beschermt tegen gure wind en lichte regen, terwijl de achterzijde bestaat uit elastisch en ademend materiaal voor optimale ventilatie. Zo blijf je warm zonder te oververhitten, zelfs tijdens intensieve sessies.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
23% Korting
Craft PRO Hydro Pants hardloopbroek zwart heren
(1913913-999000)
De Craft PRO Hydro Pants hardloopbroek met ademende en waterdichte 3-laags Ventair stof aan de voorkant en onderbenen.
Voorzien van elastische jersey aan de achterkant voor een optimale pasvorm en efficiënt vochttransport.
€129,95
€99,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
21% Korting
Craft Advanced Essence intense Compressed tight hardloopbroek zwart heren
(1908766-999000)
De Craft Advanced Essence Intense Compressed tights is een legging die uitstekende spierondersteuning en elasticiteit biedt. Deze trainingslegging biedt een uitstekende stretch- en herstelkracht voor optimale bewegingsvrijheid, pasvorm- en vormbehoud. De compressie in deze broek zorgt ervoor om de bloedcirculatie te bevorderen. De legging bevat ook een zak met rits voor een veilige opslag. In de taille zit een verstelbaar trekkoord.
€74,95
€58,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion Recharge Pants super black dames
(0289-DDB)
De Fusion Recharge Pants is een unieke, lichtgewicht vrijetijdsbroek voor wanneer je je extra goed en lekker wilt voelen.
Het technische materiaal geeft je een onbeschrijfelijke stretch, comfort en functionaliteit, verpakt in een klassiek design.
De flexibele broek beschermt tegen weer en wind van buitenaf, terwijl overtollige lichaamswarmte of eventueel zweet snel wordt afgevoerd zodat je niet vochtig en koud wordt.
Tegelijkertijd ervaar je een unieke bewegingsvrijheid, alsof je niets aan hebt.
In de 2 zakken met ritssluiting kun je b.v. telefoon en andere spullen veilig opbergen.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
14% Korting
Craft ADV Essence 3/4 hardloopbroek 2 zwart heren
(1915284-999000)
Het Craft ADV Essence 3/4 Hardloopbroek 2 staat voor maximale bewegingsvrijheid en comfort. Deze technisch geavanceerde hardlooptight biedt precies wat je nodig hebt tijdens intensieve trainingen of rustige kilometers in de buitenlucht: een perfecte balans tussen bewegingsvrijheid, ademend vermogen en ondersteuning.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > 2XU MCS Run Compressie tights zwart/goud heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.