9% Korting
De Compressport Trail running pirate 3/4 compressie broek zwart dames geeft je stijl en verbetert je prestaties.
Gerichte compressie op je dijen stimuleert de bloedcirculatie voor een betere zuurstofvoorziening en beperkt trillingen en schokken.
Om de beklimmingen aan te vallen, om downhill te kunnen racen en te sprinten op volle snelheid, is er geen betere bondgenoot dan de running pirate 3/4, die de dijen, knieën en kuiten beschermt.
De hydrofobe vezel stoot vocht en water af en blijft droog, bovendien beschermt het en helpt schokken absorberen in je onderrug.
Een lunar pocket voor het opslaan van gels, voeding en een telefoon.
Na de inspanning verlicht de running pirate pijn en vermindert spierstijfheid.
€109,95
€99,95Je bespaart €10,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Compressport Trail running pirate 3/4 compressie broek zwart dames:
- Driekwart hardloopbroek
- Biedt uitstekende compressie op de benen
- Biedt lichte isolatie bij kou
- Erg goed ademend en vochtregulerend vermogen
- Voorzien van ventilatie panelen voor draagcomfort
- Vangt 40% van de schokken op de spieren op
- Elastische, hoge tailleband met V-vorm en siliconen grip
- Beperkt de kans op blessures, spierpijn, stijfheid of kramp
- Herstel en prestatie bevorderend dankzij stimulatie van de bloedsomloop en eenvoudigere zuurstofopname
- Verhoogt de prestaties door compressie van de quadriceps, hamstrings en het kniegewricht
- Voorzien van handig rugvakje
- Naadloos ontwerp voorkomt wrijving
- Antibacterieel materiaal voorkomt nare geurtjes
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
14% Korting
2XU Light Speed Mid-Rise Compression hardloopbroek Zwart Reflecterend Dames
(WA6523B-BLK/BRF)
Ontdek de 2XU Light Speed Mid-Rise Compression hardloopbroek met de revolutionaire Muscle Containment Stamping (MCS) technologie is deze compressie tight ontwikkeld om de impact van hardlopen op de benen te begrijpen en te verminderen. Dit zorgt voor minder spierbeweging, minder schade en vermoeidheid, zodat je de beste run kunt maken.
€139,99
€119,95Je bespaart €20,04 (incl. BTW)
14% Korting
Craft ADV Essence 2 Capri 3/4 hardloopbroek zwart dames
(1913209-999000)
De Craft ADV Essence 2 Capri 3/4 hardloopbroek is een zeer functionele sportlegging op knielengte, gemaakt van opgeruwd, zacht gerecycled polyester en elastaan jersey met geweldig terugtrekkend vermogen.
Bovendien is deze legging voorzien van een brede tailleband met verstelbaar trekkoord voor een optimale pasvorm en comfort tijdens intensieve trainingen.
€54,95
€46,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
10% Korting
2XU Ignition Shield Compression Tights Black/Black Reflective Heren
(MA6311B-BLK/SRF)
De 2XU Ignition Shield compression tights zijn een must-have voor elke hardloper bij koud weer.
Ze combineren een waterdicht stretch membraan met flexibele PWX Thermal stof om te beschermen tegen wind en regen.
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
8% Korting
Fusion X-Long Recharge Pants zwart heren
(0301-BLK)
De Fusion Recharge Pants is een unieke, lichtgewicht vrijetijdsbroek voor wanneer je je extra goed en lekker wilt voelen.
Het technische materiaal geeft je een onbeschrijfelijke stretch, comfort en functionaliteit, verpakt in een klassiek design.
De flexibele broek beschermt tegen weer en wind van buitenaf, terwijl overtollige lichaamswarmte of eventueel zweet snel wordt afgevoerd zodat je niet vochtig en koud wordt.
Tegelijkertijd ervaar je een unieke bewegingsvrijheid, alsof je niets aan hebt.
In de 2 zakken met ritssluiting kun je b.v. telefoon en andere spullen veilig opbergen.
X-LONG = 4 cm extra beenlengte
€119,95
€109,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
8% Korting
Fusion Hot Long Tights blauw dames
(0293-NIB)
De Fusion Hot Long Tights dames heeft de perfecte pasvorm speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met een extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm met hoog draagcomfort.
Verder heeft dit model dezelfde specificaties als de Hot Long Tights unisex.
De tweezijdige C3-stof voert zweet- en vocht razendsnel af, zodat jij je droog blijft voelen en kou geen kans krijgt.
Je bent met deze tight van alle gemakken voorzien met slim geplaatste zakken voor je telefoons, eten en andere accessoires die je niet in de weg zitten tijdens je run.
Ook in de ochtend- en avonduren kun je gewoon op pad met reflecterende stroken van 3M tape op de voorkant en bij de onderbenen voor extra zichtbaarheid in het donker.
€108,95
€99,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
11% Korting
Fusion C3 Long Tights super black unisex
(0034-ddb)
De Fusion Long Tights Tijdloze Allround Hardlooptight voor Elke Training. De Fusion Long Tights is een klassieke allround tight, ontworpen voor zowel mannen als vrouwen. Deze slijtvaste trainingspartner is perfect voor het voor- en najaar, maar ook een uitstekende keuze voor indoor ontspanning. Dankzij 15 jaar ontwikkeling en robuust gebruik is deze tight bestand tegen intensieve training, wedstrijden en talloze wasbeurten.
€89,95
€79,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > Compressport Trail running pirate 3/4 compressie broek zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.