Fusion C3 3/4 Training Tights zwart dames  0297-BLK 9% Korting

Fusion C3 3/4 Training Tights zwart dames

0297-BLK | Schrijf de eerste review! 88629 88629

De Fusion C3 3/4 Training Tights is een kortere versie van de veelzijdige, hoogwaardige tights voor hardlopen, yoga, fitness, functionele training of gewoon een ontspannende dag thuis.

Speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm.

De speciale C3-materiaal zorgt voor een snel en goed zweettransport, zodat je nooit het gevoel hebt nat te worden en het nooit koud krijgt tijdens wat voor activiteit dan ook.

De 3M reflectie-strepen op de onderbenen zorgt voor 360 graden zichtbaarheid tijdens de donkere uren.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€86,95

78,95 €78,95

Je bespaart €8,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Kenmerken:
- 3/4 beenlengte
- Zakken op de dijbenen
- Stof gemaakt in Italië
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen

Materiaal: Rond gebreid. 77% polyamide, 23% elastaan

Specificaties
  • Merken Fusion
  • Broek lengte 3/4 Broek
  • Pasvorm Strakke pasvorm (slim fit)
  • Compressie Zonder compressie
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Categorie Fusion 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion C3 Long Tights zwart unisex 14% Korting Fusion C3 Long Tights zwart unisex (0034-BLK)

De Fusion Long Tights Tijdloze Allround Hardlooptight voor Elke Training. De Fusion Long Tights is een klassieke allround tight, ontworpen voor zowel mannen als vrouwen. Deze slijtvaste trainingspartner is perfect voor het voor- en najaar, maar ook een uitstekende keuze voor indoor ontspanning. Dankzij 15 jaar ontwikkeling en robuust gebruik is deze tight bestand tegen intensieve training, wedstrijden en talloze wasbeurten.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€89,95

€76,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Craft PRO Hydro Pants hardloopbroek zwart heren 23% Korting Craft PRO Hydro Pants hardloopbroek zwart heren (1913913-999000)

De Craft PRO Hydro Pants hardloopbroek met ademende en waterdichte 3-laags Ventair stof aan de voorkant en onderbenen.

Voorzien van elastische jersey aan de achterkant voor een optimale pasvorm en efficiënt vochttransport.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€129,95

€99,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

2XU Aero compression tights zwart heren 10% Korting 2XU Aero compression tights zwart heren (MA7044B-BLK/SRF)

De 2XU Aero compression tights is ontworpen om oververhitting te voorkomen tijdens het hardlopen.

De Aero Compression Tights innovatieve HeiQ Smart Temp-technologie die dynamisch reageert op lichaamswarmte om je koel te houden als je loop verhit.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€114,95

€102,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Craft PRO Hydro hardloopbroek lang zwart heren 15% Korting Craft PRO Hydro hardloopbroek lang zwart heren (1915130-999000)

Ontdek de Craft Pro Hydro Hardloopbroek Lang geen excuses, alleen prestaties. De Craft Pro Hydro hardloopbroek lang is gemaakt voor de hardloper die zich niet laat tegenhouden door slecht weer. Regen, wind of kou? Jij loopt gewoon door. Deze broek biedt de perfecte combinatie van bescherming, comfort en performance.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€67,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz Wind 2 hardloopbroek dames bark multi 10% Korting Craft Advanced Subz Wind 2 hardloopbroek dames bark multi (1911318-281007)

De Craft Advanced Subz Wind 2 hardloopbroek zijn warme, winddichte en waterafstotende hardloop tights ontworpen voor intensieve trainingen in koude en winderige omstandigheden. Deze technisch geavanceerde hardloop tights zijn voorzien van wind- en waterdichte 2-laags Ventair stof aan de voorkant en geborstelde jersey van gerecycled polyester aan de onderkant van het been en de achterkant. Bovendien zorgt de brede tailleband met trekkoord voor een comfortabele pasvorm.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

2XU Refresh Recovery Compressie Tight Black/Nero Dames 10% Korting 2XU Refresh Recovery Compressie Tight Black/Nero Dames (WA4420B-BLK/NRO)

Ontdek de Refresh Recovery Compression Tights versneld Herstel na Intense Training of Wedstrijden Met extra stevige gegradueerde compressie om de spieren te stabiliseren en de bloedcirculatie te bevorderen voor sneller herstel, garanderen de Refresh Recovery Compression Tights frissere benen na een intensieve training of wedstrijd.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > Fusion C3 3/4 Training Tights zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.