10% Korting
De Fusion S3 Long Tights is een broek die warmer is dan zijn voorganger de Fusion C3 tight.
De S3 Tight is gemaakt met “Supersoft” Materiaal welke de voorkant, dijen en knieën beschermd tegen afkoeling.
Door de wind, water en thermische bescherming wordt deze broek gezien als de broek voor de koude omstandigheden.
De broek komt het best tot zijn recht tussen de -10 en 0 graden waarbij een ijzige wind geen spelbreker meer zal zijn.
€144,95
€129,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Unisex product
- Elastisch, ademend, wind- en waterafstotend 3-laags membraan voor bescherming van de dijen en knieën
- Isolerende binnenkant van zachte en comfortabele fleece
- Functionele Fusion zakken op de dijen en een kleine beveiligde lendenzak
- Elastiek met ingebouwd koord voor individuele pasvorm
- 3M reflecterende banden op de onderbenen en reflecterend logo op de dijen
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stoffen geproduceerd in Italië
- Gemaakt in Fusion`s eigen naaiatelier in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal: Voorkant: Buitenkant: 73% polyamide, 27% elastaan. Binnenkant: 100% polyester. Membraan: 100% polyurethaan. Achterkant: 85% polyamide, 15% elastaan.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
7% Korting
2XU MCS Run Compressie tights zwart heren
(MA5305b-BLK/BRF)
De 2XU MCS Run Compressie tights is een perfecte broek voor het hardlopen. Dankzij de trapsgewijze stamping technologie en de krachtige over-foot compression voor een betere doorbloeding en spierherstel. De broek is lichtgewicht maar erg sterk door het pwx materiaal waar de broek van gemaakt is. Deze tights zijn ideaal na een strenge training of wedstrijd om spierpijn en zwelling te verminderen.
€139,95
€129,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
14% Korting
Craft ADV Essence 2 Capri 3/4 hardloopbroek paars dames
(1913209-499000)
De Craft ADV Essence 2 Capri 3/4 hardloopbroek is een zeer functionele sportlegging op knielengte, gemaakt van opgeruwd, zacht gerecycled polyester en elastaan jersey met geweldig terugtrekkend vermogen.
Bovendien is deze legging voorzien van een brede tailleband met verstelbaar trekkoord voor een optimale pasvorm en comfort tijdens intensieve trainingen.
€54,95
€46,95Je bespaart €8,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft ADV Essence Warm 3 hardloopbroek lang roze dames
(1916657-473000)
Met de Craft Advanced Essence Warm 3 hardloopbroek lang blijf je comfortabel en gefocust tijdens koude runs. Deze veelzijdige hardloopbroek combineert warmte, ademend vermogen en bewegingsvrijheid voor topprestaties in koelere omstandigheden. De zachte, geborstelde binnenkant houdt je spieren warm, terwijl het rekbare materiaal zorgt voor een perfecte pasvorm en optimale bewegingsvrijheid. Strategisch geplaatste ventilatiezones helpen overtollige warmte af te voeren, zodat je droog en comfortabel blijft ook tijdens intensieve trainingen.
€69,95
€58,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
24% Korting
Craft Advanced Essence trainingsbroek zwart dames
(1908725-999000)
De Craft Advanced Essence Trainingsbroek is onze favoriete trainingsbroek. De broek is gemaakt van stretch polyester met toelopende pijpen. De elastische stof onderaan zorgt voor een optimale pasvorm. De broek is voorzien van twee verborgen zijzakken. De elastische tailleband met Craft-logo in de taille zorgt voor een optimaal draagcomfort.
€69,95
€52,95Je bespaart €17,- (incl. BTW)
12% Korting
Fusion Hot X-Long Tights zwart unisex
(0029-BLK)
De Fusion Hot X-Long Tights zwart unisex is een fijne hardlooplegging die je beschermt tegen weer en wind op koude dagen en winterse runs.
Blijf gefocust op je run. De tweezijdige C3-stof voert zweet- en vocht razendsnel af, zodat jij je droog blijft voelen en kou geen kans krijgt.
Je bent met deze tight van alle gemakken voorzien met slim geplaatste zakken voor je telefoons, eten en andere accessoires die je niet in de weg zitten tijdens je run.
Ook in de ochtend- en avonduren kun je gewoon op pad met reflecterende stroken van 3M tape op de voorkant en bij de onderbenen voor extra zichtbaarheid in het donker.
X-LONG = 4 cm extra beenlengte
€109,-
€94,95Je bespaart €14,05 (incl. BTW)
Fusion Shelter Pants zwart Unisex
(1174-BLK)
Je ideale partner voor een actief buitenleven en een onmisbare broek voor je vrije tijd. De Shelter Pants danken hun robuustheid aan een elastische, geweven stof en de duurzaamheid van werkkleding. Deze broek biedt praktische functies in een minimalistisch ontwerp, gericht op maximale bruikbaarheid. Ze beschermen je tijdens praktische bezigheden en geven je de vrijheid voor allerlei plezierige activiteiten. Geschikt voor zowel dames als heren, zijn de Shelter Pants licht waterafstotend en ademend, thermoregulerend met een zachte, licht gestructureerde binnenkant die zweet van het lichaam afvoert.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > Fusion S3 Long Tights zwart unisex
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.