Fusion Shelter Pants zwart Unisex

1174-BLK | Schrijf de eerste review! 102278 102278

Je ideale partner voor een actief buitenleven en een onmisbare broek voor je vrije tijd. De Shelter Pants danken hun robuustheid aan een elastische, geweven stof en de duurzaamheid van werkkleding.

Deze broek biedt praktische functies in een minimalistisch ontwerp, gericht op maximale bruikbaarheid.

Ze beschermen je tijdens praktische bezigheden en geven je de vrijheid voor allerlei plezierige activiteiten.

Geschikt voor zowel dames als heren, zijn de Shelter Pants licht waterafstotend en ademend, thermoregulerend met een zachte, licht gestructureerde binnenkant die zweet van het lichaam afvoert.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
174,95 €174,95

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Met een relatief losse pasvorm, gevormde stiksels boven de knieën en de rekbaarheid van het materiaal, bieden deze broeken ongeëvenaarde bewegingsvrijheid.

De broek heeft twee grote, diepe zakken, elastiek en een trekkoord in de taille, een valse gulp en een heupriemlus voor sleutels, identiteitskaart of vergelijkbare items.

Details en materialen:
-Unisex
-"Wick and Repel"-behandeling maakt de buitenkant licht waterafstotend, terwijl de binnenkant zweet van het lichaam afvoert.
-Geweven elastisch materiaal met een zeer slijtvaste buitenkant en een zachte, licht gestructureerde binnenkant
-Twee grote diepe zakken aan de voorkant
-Flag-tag logo in draagstuk
-Elastiek met ingebouwd trekkoord zorgt voor een individuele pasvorm
-Valse gulp
-Heupriemlus voor sleutels, ID-kaart etc.
-Fusion Powerlock: zoomversterkingen op de naden
-Stof gemaakt in Italië
-Product vervaardigd in Fusion's eigen naaiatelier in Litouwen
-STANDARD 100 door OEKO-TEX® gecertificeerd product; alle componenten zoals stoffen, garen, transfers, ritsen, elastiek, ----labels, etc., zijn getest en goedgekeurd volgens de norm. FUSION certificaatnummer: 20170K1267 AITEX

Materiaal: 91% polyamide en 9% elastaan

LET OP!
Kies bij het bestellen je gebruikelijke broekmaat. Houd er rekening mee dat de Shelter Pants groter kunnen aanvoelen als je ze voor het eerst probeert. Pas na het wassen bereiken de broeken hun volledige pasvorm en functionaliteit.

Specificaties
  • Merken Fusion
  • Broek lengte Lange broek
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Unisex
  • Categorie Fusion 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Advanced Essence warm tight hardloopbroek zwart dames 24% Korting Craft Advanced Essence warm tight hardloopbroek zwart dames (1909632-999900)

De Craft Advanced Essence Warm Tight is een perfecte legging om te hardlopen. De legging is gemaakt van comfortabel polyester en elastaan. De legging heeft een grote buitenzak op de pijp. De V-vormige tailleband biedt een optimaal draagcomfort aan deze trainingslegging. De mesh panelen op de achterkant bieden een uitstekende ventilatie.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€69,95

€52,95

  Je bespaart €17,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz Wind 2 hardloopbroek dames bark multi 10% Korting Craft Advanced Subz Wind 2 hardloopbroek dames bark multi (1911318-281007)

De Craft Advanced Subz Wind 2 hardloopbroek zijn warme, winddichte en waterafstotende hardloop tights ontworpen voor intensieve trainingen in koude en winderige omstandigheden. Deze technisch geavanceerde hardloop tights zijn voorzien van wind- en waterdichte 2-laags Ventair stof aan de voorkant en geborstelde jersey van gerecycled polyester aan de onderkant van het been en de achterkant. Bovendien zorgt de brede tailleband met trekkoord voor een comfortabele pasvorm.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Brooks Spark hardloopbroek zwart dames Brooks Spark hardloopbroek zwart dames (221664-001)

Ontdek de Brooks Spark hardloopbroek ultieme combinatie van comfort en functionaliteit. Deze Spark Tight sportbroek is ontworpen met innovatieve GO2 Secure™-technologie, die zorgt voor een omhullend gevoel, zodat de stof met je meebeweegt en ademende ondersteuning biedt. De elastische tailleband is uitgerust met een trekkoord voor een perfect op maat gemaakte pasvorm. Ga met vertrouwen op weg naar je persoonlijke doelen met deze veelzijdige broek.

Gratis levering: 2-5 werkdagen
€74,95

 (incl. BTW)

Fusion C3 Training Tights grijs dames 11% Korting Fusion C3 Training Tights grijs dames (0266-GRE)

De Fusion C3 Training Tights is een veelzijdige, hoogwaardige tights voor hardlopen, yoga, fitness, functionele training of gewoon een ontspannende dag thuis.

Speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm.

De speciale C3-materiaal zorgt voor een snel en goed zweettransport, zodat je nooit het gevoel hebt nat te worden en het nooit koud krijgt tijdens wat voor activiteit dan ook. De 3M reflectie-strepen op de onderbenen zorgt voor 360 graden zichtbaarheid tijdens de donkere uren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€89,95

€79,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

2XU Ignition Shield compression tights zwart dames 15% Korting 2XU Ignition Shield compression tights zwart dames (WA6312B-BLK/BRF)

De 2XU Ignition Shield compression tights zijn een must-have voor elke hardloper bij koud weer.

Ze combineren een waterdicht stretch membraan met flexibele PWX Thermal stof om te beschermen tegen wind en regen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€129,95

€109,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Fusion Hot Long Tights zwart dames 8% Korting Fusion Hot Long Tights zwart dames (0293-BLK)

De Fusion Hot Long Tights zwart dames heeft de perfecte pasvorm speciaal aangepast voor vrouwen, omdat ze zijn ontwikkeld met een extra hoge taille voor een specifieke dames pasvorm met hoog draagcomfort.

Verder heeft dit model dezelfde specificaties als de Hot Long Tights unisex. De tweezijdige C3-stof voert zweet- en vocht razendsnel af, zodat jij je droog blijft voelen en kou geen kans krijgt. Je bent met deze tight van alle gemakken voorzien met slim geplaatste zakken voor je telefoons, eten en andere accessoires die je niet in de weg zitten tijdens je run. Ook in de ochtend- en avonduren kun je gewoon op pad met reflecterende stroken van 3M tape op de voorkant en bij de onderbenen voor extra zichtbaarheid in het donker.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€109,-

€99,95

  Je bespaart €9,05 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopbroeken lang > Fusion Shelter Pants zwart Unisex

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.