
Het 2XU GHST WP Jack biedt serieuze bescherming bij regenachtig weer.
Het jack is voorzien van een geavanceerd membraan en een verstelbare capuchon.
De volledig afgeplakte naden zorgen voor bescherming tijdens regen.
De Raglan mouwen, een verstelbare zoom en manchetten, en een volledige rits aan de voorkant zorgen ervoor dat je een volledig beweging vrijheid hebt.
Reflectiedetails aan de voor- en achterzijde zorgen ervoor dat je zichtbaar blijft bij weinig licht, twee handzakken met rits zorgen voor voldoende opbergruimte voor al je hardloopspullen.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Waterdicht
- Gestapde naden
- Verstelbare Capuchon
- Reflecterende details
- 2 zakken
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Advanced Subz 4 hardloopvest is een functioneel hardloopvest, ontworpen voor intensief hardlopen in koude, winterse omstandigheden. Dit veelzijdige vest voor koud weer heeft een winddicht Ventair®-voorpand met prettige isolatie in een gehecht 3-laags ontwerp. Tevens is het hardloopvest aan de achterkant voorzien van een geborstelde jerseystof van gerecycled polyester en elastaan voor een efficiënte vochtafvoer en bewegingsvrijheid.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Craft Advanced Subz 3 hardloopjack is een comfortabel hardloopjack. Het jack is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gewatteerde, gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Het Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket is een functioneel jack met capuchon met volledige ritssluiting, ontworpen voor alle soorten trainingen in koude omstandigheden. Dit geavanceerde trainingsjack is gemaakt van een zachte, warme en gerecyclede jerseystof en heeft een windbeschermende stof op de borst. Daarnaast heeft het kledingstuk twee steekzakken en een volledig gevoerde, windbeschermende capuchon.
€89,95
€80,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje.
Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.
Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.
Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.
In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.
Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden.
Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.
De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.
(incl. BTW)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > 2XU GHST waterproof hardloopjack zwart heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.