2XU Ignition Shield Jacket Black/Silver Reflective Heren  MR7092A-BLK-SRF 10% Korting

2XU Ignition Shield Jacket Black/Silver Reflective Heren

MR7092A-BLK-SRF | Schrijf de eerste review! 113602 113602

De 2XU Ignition Shield Jacket is ontworpen om je te beschermen tegen alle weersomstandigheden.

Gemaakt van een duurzame, wind- en waterdichte ripstop-membraan, biedt deze jas betrouwbare bescherming en is hij eenvoudig in te pakken voor onderweg.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€199,99

179,95 €179,95

Je bespaart €20,04 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Productdetails:
Volledige rits, opvouwbare jas
10.000 mm waterdicht / 10.000 gm² ademend 2,5L membraan
Milieuvriendelijke C0 DWR oppervlaktebehandeling
Kritisch getapete naden
Verstelbare capuchon met interne elastische voering voor een comfortabele pasvorm
Interne stormflap achter de rits voor extra bescherming
Rugventilatie voor verbeterde ademend vermogen
Opvouwbare borstzak
Gearticuleerde mouwen en een gusset onder de arm voor optimale bewegingsvrijheid
Reflecterend logo en details

Blijf droog
Het 10k waterdichte / 10k ademende 2,5-laags ripstop-membraan heeft kritisch getapete naden, een C0 DWR-behandeling en een interne stormflap achter de rits, wat zorgt voor uitstekende bescherming tegen regen.

Lichtgewicht & ademend
De lichtgewicht, gearticuleerde mouwen en elastische capuchon en zoom zorgen ervoor dat de jas met je meebeweegt, maar op de juiste plekken goed blijft zitten. De achterventilatie zorgt voor extra luchtcirculatie, zodat je comfortabel blijft, ongeacht de omstandigheden.

Opvouwbare borstzak
Een borstzak met rits biedt een bounce-vrije oplossing voor het veilig opbergen van je telefoon, kaarten of sleutels tijdens het hardlopen, en kan ook worden gebruikt om de jas in op te vouwen wanneer je deze niet draagt.

Zichtbaarheid
Reflecterende logo’s op de schouders en armdetails zorgen voor extra zichtbaarheid in het donker.

Stofsamenstelling:
100% nylon met PU-membraan

 

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Pasvorm Losse pasvorm (standaard)
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie 2XU 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket slate thyme dames 10% Korting Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket slate thyme dames (1912467-992626)

Het Craft ADV Essence Jersey Hood Jacket is een functioneel jack met capuchon met volledige ritssluiting, ontworpen voor alle soorten trainingen in koude omstandigheden. Dit geavanceerde trainingsjack is gemaakt van een zachte, warme en gerecyclede jerseystof en heeft een windbeschermende stof op de borst. Daarnaast heeft het kledingstuk twee steekzakken en een volledig gevoerde, windbeschermende capuchon.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€89,95

€80,95

  Je bespaart €9,- (incl. BTW)

Craft Pro Hydro 2 hardloopjack dames bark multi 10% Korting Craft Pro Hydro 2 hardloopjack dames bark multi (1911309-281007)

De Craft Pro Hydro 2 hardloopjack is een weerbeschermend, high-performance hardloopjack ontworpen voor intensieve trainingen in regenachtige omstandigheden. Dit professionele hardloopjack is gemaakt van waterdicht en ademend 3-laags Ventair-materiaal. Het jack is ook voorzien van geperforeerde ventilatie in de oksels voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens krachtige runs.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€189,95

€169,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft ADV Charge Warm Jacket blaze heren 10% Korting Craft ADV Charge Warm Jacket blaze heren (1911444-396000)

De Craft ADV Charge Warm Jacket is een warm multisportjack. Het heeft gestikte wattering aan de voorkant en winddichte stof aan de voorkant en de bovenkant van de mouwen. Het jack heeft een duimgat aan de mouwuiteinden en twee steekzakken met ritssluiting.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Fusion S2 Run Jacket zwart heren Fusion S2 Run Jacket zwart heren (0221-BLK)

Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.

Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden. Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.

De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€209,95

 (incl. BTW)

Craft PRO Hypervent Jacket 2 grijs heren 14% Korting Craft PRO Hypervent Jacket 2 grijs heren (1914583-922000)

Het Craft Pro Hypervent Jacket 2 is ontworpen voor de fanatieke hardlopers die doelgericht trainen. Dit pro-grade hardloopjack is zeer ventilerend. Het technisch geavanceerde hardloopjack is gemaakt van zeer zacht en lichtgewicht ripstop materiaal dat de lichaamstemperatuur uitstekend reguleert tijdens intensieve trainingen in winderige omstandigheden. Dit hardloopjack voorzien van mesh panelen aan de zijkanten, extra ventilatie op het rugvlak en rits ventilatie aan de voorzijde voor een beter ademend vermogen. Het jack is in te pakken in zijn eigen zak met rits.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€93,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz Lumen vest flumino dames 10% Korting Craft Advanced Subz Lumen vest flumino dames (1913634-851000)

Schitter dit seizoen met het Craft Advanced Subz Lumen vest. Dit ultieme prestatiegerichte hardloopvest heeft een windbeschermende Ventair voorkant in een licht gewatteerde en gebonden 3-laags stijl. De slanke pasvorm valt over je laag heen voor een flexibele bedekking van je kern en de geborstelde elastaan jersey houdt je warm en comfortabel. Dit vest is perfect als je wat extra bescherming tegen de wind nodig hebt en de felle, opvallende kleur en reflecterende details geven je gemoedsrust tijdens het hardlopen in de minder lichte uren.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > 2XU Ignition Shield Jacket Black/Silver Reflective Heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.