
De 2xu Pursuit Thermal 1/4 Zip hardloopshirt is ontworpen om de warmte in op te vangen.
Met een gerecyclede dubbel gebreide staande kraag om je nek warm te houden
het shirt biedt manchet wanten om koude handen op afstand te houden.
€79,95
€71,95Je bespaart €8,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Beschikt over een korte rits
- Lange mouwen
- Opstaande kraag
- Gerecycleerde dubbelwandige wafelconstructie
- Ritszakje in de arm
- Manchetten met duimgaten en wanten
- Reflecterende deatails
- Antibacteriële en anti-geur technologie
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.
(incl. BTW)
Het Craft PRO Hydro Hardloopvest Mouwloos is speciaal ontworpen om je de beste ondersteuning te bieden tijdens intensieve trainingen en lange afstanden. Het vest biedt een perfecte balans tussen draagcomfort, hydratatie en bewegingsvrijheid, zodat jij je volledig kunt focussen op je run. Als hardloper wil je niet alleen snelheid en uithoudingsvermogen verbeteren, maar ook comfort en functionaliteit.
€89,95
€76,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Ontdek de Craft PRO Trail 2L Lichte Hardloopjack onmisbaar voor elke trailrunner. Maak je klaar voor de ultieme trailervaring met het Craft PRO Trail 2L Lichte Hardloopjack. Dit jack is speciaal ontworpen voor de serieuze trailrunner die zijn grenzen wil verleggen, ongeacht het weer. Dankzij de lichte, ademende materialen biedt dit jack de perfecte balans tussen bescherming en bewegingsvrijheid, zodat jij je kunt concentreren op je prestaties.
€179,95
€152,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
Het Fusion Shelter Jacket is een softshell-jas voor alle soorten outdoor-activiteiten het hele jaar door. Deze multifunctionele jas is niet alleen wind- en waterafstotend, maar ook duurzaam en extreem ademend. De voorkant en achterkant van de jas zijn genaaid van een speciaal ontwikkelde 3-laags membraan. Dit resulteert in een waterafstotend oppervlak en een altijd droge en goed geventileerde binnenkant met effectief vochttransport. De jas is geventileerd onder de armen en in de zijpanelen. De binnenkant van de voorkant is voorzien van een opgeruwd fleece-stuk dat je warm houdt. De capuchon is ergonomisch gevormd en er zijn twee met rits afsluitbare voorzakken.
(incl. BTW)
De Craft ADV Fleece Thermal Midlayer is een technisch geavanceerd tussenlaagjack, ontworpen voor wandelen, alpineskiën, toerskiën en soortgelijke buitenactiviteiten in koude omstandigheden.
Het jack is voorzien van zacht, geborsteld fleece en heeft rekbare zijpanelen voor bewegingsvrijheid en een duimgat aan de mouwuiteinden voor extra comfort.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > 2XU Pursuit Thermal 1/4 Zip hardloopshirt lange mouw blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.