Craft ADV Essence hardloopvest 2 paars dames  1915288-499000 15% Korting

Craft ADV Essence hardloopvest 2 paars dames

1915288-499000 | Schrijf de eerste review! 115699 115699

Ontdek de Craft ADV Essence hardloopvest 2 comfort en prestaties in één.

Op zoek naar een hoodie die zowel stijlvol als functioneel is? De Craft ADV Essence hardloopvest 2 combineert het beste van beide werelden.

Deze jas is ontworpen voor actieve mensen die comfort en prestaties hoog in het vaandel hebben staan, of je nu aan het trainen bent of je dagelijkse activiteiten aanpakt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

67,95 €67,95

Je bespaart €12,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zachte en Ademend Jersey Stof
Gemaakt van een zachte en ademende jersey stof, biedt de jas optimale flexibiliteit en een comfortabel gevoel, ongeacht de intensiteit van je activiteiten. De stof zorgt ervoor dat je koel en droog blijft, zelfs tijdens de meest intensieve trainingen of een lange run.

Bescherming Tegen de Elementen
De ingebouwde capuchon biedt extra bescherming tegen wind of regen, zodat je altijd droog blijft. Of je nu buiten traint of gewoon door de stad wandelt, deze hoodie biedt de dekking die je nodig hebt.

Optimale Bewegingsvrijheid
De lichte en rekbare stof zorgt ervoor dat de hoodie je niet in de weg zit tijdens je bewegingen. Of je nu stretcht, rent of gewoon in beweging bent, deze jas biedt de ultieme vrijheid zonder concessies te doen aan comfort.

Praktisch en Functioneel Design
Met de praktische ritssluiting en steekzakken biedt de hoodie voldoende opbergruimte voor kleine essentials, zoals je sleutels of telefoon. Zo kun je alles bij de hand houden tijdens je actieve dagen.

Kenmerken:
Zachte, ademende jersey stof voor ultiem comfort
Capuchon voor extra bescherming tegen de elementen
Lichte en rekbare stof die niet in de weg zit tijdens beweging
Steekzakken voor het opbergen van kleine spullen
Moderne pasvorm voor een gestroomlijnde look

De Craft ADV Essence hardloopvest 2 is de perfecte keuze voor iedereen die comfort en prestaties hoog in het vaandel heeft staan, zonder concessies te doen aan stijl.

Specificaties
  • Merken Craft
  • Uitvoering Essence
  •   ADV
  • Kleur Paars
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Zomer - lente
  •   Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Craft zomer 2025
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Pro Hydro 2 hardloopjack heren clay-multi 21% Korting Craft Pro Hydro 2 hardloopjack heren clay-multi (1911326-244007)

De Craft Pro Hydro 2 hardloopjack is een weerbeschermend, high-performance hardloopjack ontworpen voor intensieve trainingen in regenachtige omstandigheden. Dit professionele hardloopjack is gemaakt van waterdicht en ademend 3-laags Ventair-materiaal. Het jack is ook voorzien van geperforeerde ventilatie in de oksels voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens krachtige runs.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€189,95

€149,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Craft ADV Unify FZ Hood Jacket cobolt heren 23% Korting Craft ADV Unify FZ Hood Jacket cobolt heren (1909132-346000)

Deze Craft ADV Unify FZ Hood Jacket is gemaakt van zacht, elastisch en functioneel gerecycled polyester.

Comfortabel jack met capuchon. Ergonomische, elastische pasvorm. Capuchon met trekkoord. Twee zakken.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€89,95

€68,95

  Je bespaart €21,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence Hydro hardloopjack blauw heren 15% Korting Craft ADV Essence Hydro hardloopjack blauw heren (1912453-396000)

Het Craft ADV Essence Hydro hardloopjack is een heren jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden. De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht. Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen. Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

€126,95

  Je bespaart €23,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz 3 hardloopjack flow heren 10% Korting Craft Advanced Subz 3 hardloopjack flow heren (1913615-362000)

De Craft Advanced Subz 3 hardloopjack is een comfortabel hardloopjack. Het jack is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gewatteerde, gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€129,95

€116,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Fusion S2 Run Jacket oranje dames Fusion S2 Run Jacket oranje dames (0222-ORA)

Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.

Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden. Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.

De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€209,95

 (incl. BTW)

Fusion Recharge Hoodie zwart dames Fusion Recharge Hoodie zwart dames (0300-BLK)

De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€134,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft ADV Essence hardloopvest 2 paars dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.