10% Korting
Het Craft ADV Essence Hydro Jacket is een jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden.
De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht.
Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen.
Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Geschikt voor slecht weer
- Waterdicht
- Verstelbare capuchon
Materiaal: 100% polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Fusion Recharge Hoodie grijs heren
(0299-GRE)
De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.
€134,95
€120,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
11% Korting
Fusion Recharge Hoodie donkerblauw dames
(0300-BLU)
De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.
€134,95
€119,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft ADV Essence Warm 2 hardloopvest mouwloos zwart heren
(1916620-999000)
Het Craft ADV Essence Warm 2 hardloopvest mouwloos is de perfecte keuze voor hardlopers die ook bij koudere temperaturen willen blijven trainen. Dit veelzijdige vest combineert warmte, ademend vermogen en bewegingsvrijheid in één stijlvol ontwerp. Het voorpand is voorzien van lichte padding die bescherming biedt tegen wind en kou, terwijl het elastische en ademende materiaal aan de achterkant zorgt voor optimale ventilatie en comfort. Dankzij de vochtafvoerende technologie blijft je lichaam droog, ook tijdens intensieve runs.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Fusion S1 Run Vest donkerblauw heren
(0013-NIB)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
9% Korting
Fusion S2 Run Jacket groen dames
(0222-GRN)
Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.
Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden.
Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.
De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.
€209,95
€189,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Fusion S2 Run Vest zwart dames
(0191-BLK)
Het Fusion S2 Run Vest is het ultieme hardloopvest dat beschermt tegen wind en regen tijdens de koude maanden. Het vest heeft een beschermend en superelastisch 3-laags ademend laminaat aan de voorkant en op de schouders. Tevens heeft het speciale C3-materiaal op de kraag en delen van de rug dat mede zorgt voor een snel en goed zweettransport. Hierdoor blijf je droog en comfortabel tijdens of na je activiteit.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft ADV Essence Hydro Jacket zwart dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.