Craft ADV Essence Hydro Jacket zwart heren  1912453-999000 10% Korting

Craft ADV Essence Hydro Jacket zwart heren

1912453-999000 | Schrijf de eerste review! 93161 93161

Het Craft ADV Essence Hydro Jacket is een heren jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden.

De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht.

Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen.

Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
S
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

134,95 €134,95

Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen:
- Geschikt voor slecht weer
- Waterdicht
- Verstelbare capuchon

Materiaal: 100% polyester

Specificaties
  • Merken Craft
  • Uitvoering Regenjack
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Craft winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion S2 Run Jacket groen heren Fusion S2 Run Jacket groen heren (0221-GRN)

Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.

Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden. Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.

De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€209,95

 (incl. BTW)

Fusion S1 Run Jacket blauw heren 13% Korting Fusion S1 Run Jacket blauw heren (0018-SBL)

De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.  Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.

Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken. Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak. Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€114,95

€99,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

2XU Ignition Shield Jacket Eucalyptus/Black Reflective Heren 10% Korting 2XU Ignition Shield Jacket Eucalyptus/Black Reflective Heren (MR7092A-EUC/BRF)

De 2XU Ignition Shield Jacket is ontworpen om je te beschermen tegen alle weersomstandigheden. Gemaakt van een duurzame, wind- en waterdichte ripstop-membraan, biedt deze jas betrouwbare bescherming en is hij eenvoudig in te pakken voor onderweg.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€199,99

€179,95

  Je bespaart €20,04 (incl. BTW)

Craft Explore Hybrid Jacket groen heren 10% Korting Craft Explore Hybrid Jacket groen heren (1911890-664000)

De Craft ADV Explore Hybrid jacket is een licht gewatteerd jack met verfijnde jersey zijpanelen voor meer bewegingsvrijheid en ventilatie. Is ideaal om te gebruiken als outdoorjack bij mildere temperaturen of als tussenlaag onder een shelljack bij koudere omstandigheden. Deze jas beschikt over een verstelbare capuchon en heeft tevens twee open binnenzakken.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Craft Core Essence Wind Jacket grijs dames 14% Korting Craft Core Essence Wind Jacket grijs dames (1915941-647000)

De Craft Core Essence Wind Jacket is jouw ultralichte, ademende schild tegen weerbarstige windvlagen en onverwachte motregen. Laat de elementen je tempo niet bepalen. Gemaakt voor sporters die geen excuses dulden alleen prestaties.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€69,95

€59,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Craft Pro Hydro 2 hardloopjack heren zwart 21% Korting Craft Pro Hydro 2 hardloopjack heren zwart (1911326-999000)

De Craft Pro Hydro 2 hardloopjack is een weerbeschermend, high-performance hardloopjack ontworpen voor intensieve trainingen in regenachtige omstandigheden. Dit professionele hardloopjack is gemaakt van waterdicht en ademend 3-laags Ventair-materiaal. Het jack is ook voorzien van geperforeerde ventilatie in de oksels voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens krachtige runs.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€189,95

€149,95

  Je bespaart €40,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft ADV Essence Hydro Jacket zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.