Craft ADV Essence Wind Jacket ash heren  1911443-914000 Uitverkoop

Craft ADV Essence Wind Jacket ash heren

1911443-914000 | Schrijf de eerste review! 108622 108622

De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje.

Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.

Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.

Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.

In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
XXL
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€99,95

54,95 €54,95

Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen
- Geweven wind- en waterafstotende stof
- Ventilerende perforatiepanelen op de borst en onder de mouwen
- Aantrekkoorden in de zoom
- Twee jaszakken met rits
- Craft logo op de linker mouw
- Normale pasvorm

Materiaal
polyester (waarvan 60% gerecycled)

Specificaties
  • Merken Craft
  • Kleur Grijs
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Lente - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Craft winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Odlo Run Easy Warm Hybrid hardloopjack zwart dames 46% Korting Odlo Run Easy Warm Hybrid hardloopjack zwart dames (313531-15000)

Met dit Odlo Run Easy Warm hybrid hardloopjack spring je bij de meteen je bed uit op een koud ochtend,  De kou doet je niets. Als je op zoek bent naar isolatie en een ideaale pasvorm dan is dit ademende hardloopjack zeker iets voor jou. Het S-Thermic materiaal met synthetishe isolatie combineert compactheid met uitstekend warmtebehoud. Een perfect hardloopjack voor elke weersomstandigheid.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€129,95

€69,95

  Je bespaart €60,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz Lumen vest flumino heren 10% Korting Craft Advanced Subz Lumen vest flumino heren (1913633-851000)

Schitter dit seizoen met het Craft Advanced Subz Lumen vest. Dit ultieme prestatiegerichte hardloopvest heeft een windbeschermende Ventair voorkant in een licht gewatteerde en gebonden 3-laags stijl. De slanke pasvorm valt over je laag heen voor een flexibele bedekking van je kern en de geborstelde elastaan jersey houdt je warm en comfortabel. Dit vest is perfect als je wat extra bescherming tegen de wind nodig hebt en de felle, opvallende kleur en reflecterende details geven je gemoedsrust tijdens het hardlopen in de minder lichte uren.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€98,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Craft PRO Hypervent Jacket 2 bruin heren 14% Korting Craft PRO Hypervent Jacket 2 bruin heren (1914583-458000)

Het Craft Pro Hypervent Jacket 2 is ontworpen voor de fanatieke hardlopers die doelgericht trainen. Dit pro-grade hardloopjack is zeer ventilerend. Het technisch geavanceerde hardloopjack is gemaakt van zeer zacht en lichtgewicht ripstop materiaal dat de lichaamstemperatuur uitstekend reguleert tijdens intensieve trainingen in winderige omstandigheden. Dit hardloopjack voorzien van mesh panelen aan de zijkanten, extra ventilatie op het rugvlak en rits ventilatie aan de voorzijde voor een beter ademend vermogen. Het jack is in te pakken in zijn eigen zak met rits.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€93,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

Fusion S1 Run Jacket oranje dames Fusion S1 Run Jacket oranje dames (0036-ORA)

De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.  Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.

Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken. Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak. Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren. 

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€114,95

 (incl. BTW)

Fusion S2 Run Jacket zwart dames 9% Korting Fusion S2 Run Jacket zwart dames (0222-BLK)

Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.

Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden. Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.

De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€209,95

€189,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft Eaze hardloopjack zwart dames 30% Korting Craft Eaze hardloopjack zwart dames (1906401-999999)

Bij wisselende weersomstandigheden is het licht en beschermende Craft Eaze hardloopjack je beste vriend. Het wind- en waterafstotende jack heeft een losse pasvorm waardoor je alle bewegingsvrijheid behoud. De hoge kraag en elastische manchetten in de mouwuiteinde houden je hele bovenlichaam goed comfortabel en droog. Met deze jas in je kast zijn er echt geen excuses meer!

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€69,95

€48,95

  Je bespaart €21,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft ADV Essence Wind Jacket ash heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.