Uitverkoop
De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje.
Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.
Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.
Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.
In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.
€99,95
€54,95Je bespaart €45,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen
- Geweven wind- en waterafstotende stof
- Ventilerende perforatiepanelen op de borst en onder de mouwen
- Aantrekkoorden in de zoom
- Twee jaszakken met rits
- Craft logo op de linker mouw
- Normale pasvorm
Materiaal
polyester (waarvan 60% gerecycled)
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion S1 Run Jacket geel heren
(0018-YEL)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
15% Korting
Craft Subz 4 hardloopjack bruin heren
(1916541-286000)
Het Craft Subz 4 hardloopjack houdt je comfortabel en beschermd tijdens elke run. Craft Subz 4 hardloopjack is ontworpen voor hardlopers die maximale bewegingsvrijheid willen combineren met uitstekende bescherming tegen wind en lichte regen. Craft Subz 4 hardloopjack is gemaakt van lichtgewicht, rekbaar materiaal dat soepel meebeweegt met je lichaam en zorgt voor een perfecte pasvorm. De winddichte en waterafstotende voorzijde beschermt tegen gure wind en lichte buien, terwijl het ademende achter paneel overtollige warmte afvoert en je droog houdt.
€119,95
€101,95Je bespaart €18,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft ADV Essence hardloopvest 2 zwart dames
(1915288-999000)
Ontdek de Craft ADV Essence hardloopvest 2 comfort en prestaties in één. Op zoek naar een hoodie die zowel stijlvol als functioneel is? De Craft ADV Essence hardloopvest 2 combineert het beste van beide werelden. Deze jas is ontworpen voor actieve mensen die comfort en prestaties hoog in het vaandel hebben staan, of je nu aan het trainen bent of je dagelijkse activiteiten aanpakt.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Fusion S1 Run Vest donkerblauw dames
(0037-NIB)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
15% Korting
Craft PRO Hyrdro 3 hardloopjack bruin heren
(1915133-286007)
Met het Craft PRO Hydro 3 hardloopjack blijf je droog, snel en gefocust ongeacht het weer. Dit premium hardloopjack is ontworpen voor serieuze lopers die topprestaties willen leveren, zelfs tijdens natte en winderige omstandigheden. Het jack is gemaakt van licht, technisch materiaal met een waterdichte en ademende membraanstructuur, die je beschermt tegen regen en wind zonder oververhitting. De getapete naden en waterafstotende ritsen houden vocht effectief buiten, terwijl strategisch geplaatste ventilatiezones zorgen voor optimale luchtcirculatie.
€179,95
€152,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Subz Light hardloopjack bruin heren
(1916543-286000)
Het Craft Subz Light hardloopjack biedt lichtgewicht bescherming en optimaal comfort tijdens je hardloopsessies. Dit technische hardloopjack is ideaal voor lopers die een ademende, flexibele en toch beschermende buitenlaag zoeken bij milde tot koele weersomstandigheden. Craft Subz Light hardloopjack is gemaakt van rekbaar, licht materiaal dat meebeweegt met je lichaam en maximale bewegingsvrijheid biedt. De winddichte voorzijde houdt koude wind tegen, terwijl het ademende achterpaneel overtollige warmte afvoert zodat je droog en comfortabel blijft.
€129,95
€109,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft ADV Essence Wind Jacket ash heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.