Uitverkoop
De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje.
Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.
Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.
Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.
In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.
€99,95
€79,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen
- Geweven wind- en waterafstotende stof
- Ventilerende perforatiepanelen op de borst en onder de mouwen
- Aantrekkoorden in de zoom
- Twee jaszakken met rits
- Craft logo op de linker mouw
- Normale pasvorm
Materiaal
polyester (waarvan 60% gerecycled)
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Shelter Jacket zwart heren
(1023-BLK)
Het Fusion Shelter Jacket is een softshell-jas voor alle soorten outdoor-activiteiten het hele jaar door. Deze multifunctionele jas is niet alleen wind- en waterafstotend, maar ook duurzaam en extreem ademend. De voorkant en achterkant van de jas zijn genaaid van een speciaal ontwikkelde 3-laags membraan. Dit resulteert in een waterafstotend oppervlak en een altijd droge en goed geventileerde binnenkant met effectief vochttransport. De jas is geventileerd onder de armen en in de zijpanelen. De binnenkant van de voorkant is voorzien van een opgeruwd fleece-stuk dat je warm houdt. De capuchon is ergonomisch gevormd en er zijn twee met rits afsluitbare voorzakken.
(incl. BTW)
15% Korting
Craft Subz Light hardloopjack bruin heren
(1916543-286000)
Het Craft Subz Light hardloopjack biedt lichtgewicht bescherming en optimaal comfort tijdens je hardloopsessies. Dit technische hardloopjack is ideaal voor lopers die een ademende, flexibele en toch beschermende buitenlaag zoeken bij milde tot koele weersomstandigheden. Craft Subz Light hardloopjack is gemaakt van rekbaar, licht materiaal dat meebeweegt met je lichaam en maximale bewegingsvrijheid biedt. De winddichte voorzijde houdt koude wind tegen, terwijl het ademende achterpaneel overtollige warmte afvoert zodat je droog en comfortabel blijft.
€129,95
€109,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Subz 3 hardloopjack clay heren
(1913615-244000)
De Craft Advanced Subz 3 hardloopjack is een comfortabel hardloopjack. Het jack is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gewatteerde, gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
Fusion S1 Run Vest zwart dames
(0037-BLK)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
15% Korting
Craft PRO Hyrdro 3 hardloopjack bruin heren
(1915133-286007)
Met het Craft PRO Hydro 3 hardloopjack blijf je droog, snel en gefocust ongeacht het weer. Dit premium hardloopjack is ontworpen voor serieuze lopers die topprestaties willen leveren, zelfs tijdens natte en winderige omstandigheden. Het jack is gemaakt van licht, technisch materiaal met een waterdichte en ademende membraanstructuur, die je beschermt tegen regen en wind zonder oververhitting. De getapete naden en waterafstotende ritsen houden vocht effectief buiten, terwijl strategisch geplaatste ventilatiezones zorgen voor optimale luchtcirculatie.
€179,95
€152,95Je bespaart €27,- (incl. BTW)
10% Korting
Fusion Recharge Hoodie zwart heren
(0299-BLK)
De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.
€134,95
€120,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft ADV Essence Wind Jacket blaze heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.