Craft ADV Fleece Midlayer zwart dames  1914123-999000 10% Korting

Craft ADV Fleece Midlayer zwart dames

1914123-999000 | Schrijf de eerste review! 93032 93032

De Craft ADV Fleece Midlayer is een technisch geavanceerde tussenlaag gemaakt van zacht, geborsteld fleece dat uitstekende warmte en comfort biedt.

Het is een warm en functioneel kledingstuk dat je als laag kunt dragen en ontworpen is voor de meeste soorten buitenactiviteiten in koude omstandigheden.

Het heeft ook een duimgat aan de mouwuiteinden, een borstzak met ritssluiting en twee zijzakken met ritssluiting.

Perfect om als laagje te dragen.

 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€64,95

57,95 €57,95

Je bespaart €7,- incl. BTW Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Eigenschappen
- Zachte, geborstelde fleecestof gemaakt van gerecycled polyester
- Duimgat aan de mouwuiteinden
- Borstzak met ritssluiting
- Zijzakken met ritssluiting
- Reflecterende details
- Normale pasvorm

Materiaal: Recycled PES

Specificaties
  • Merken Craft
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Dames
  • Seizoen Zomer - lente
  •   Winter - herfst
  • Categorie Craft winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion S2 Run Jacket groen heren Fusion S2 Run Jacket groen heren (0221-GRN)

Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.

Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden. Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.

De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€209,95

 (incl. BTW)

Craft ADV Essence Hydro Jacket juniper heren 10% Korting Craft ADV Essence Hydro Jacket juniper heren (1912453-680000)

Het Craft ADV Essence Hydro Jacket is een heren jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden. De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht. Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen. Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz 3 hardloopjack clay heren 10% Korting Craft Advanced Subz 3 hardloopjack clay heren (1913615-244000)

De Craft Advanced Subz 3 hardloopjack is een comfortabel hardloopjack. Het jack is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gewatteerde, gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€129,95

€116,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 geel dames 15% Korting Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 geel dames (1915288-507000)

Ontdek de Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 comfort en prestaties in één. Op zoek naar een hoodie die zowel stijlvol als functioneel is? De Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 combineert het beste van beide werelden. Deze jas is ontworpen voor actieve mensen die comfort en prestaties hoog in het vaandel hebben staan, of je nu aan het trainen bent of je dagelijkse activiteiten aanpakt.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€67,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz 2 hardloopvest zwart heren 31% Korting Craft Advanced Subz 2 hardloopvest zwart heren (1911333-999000)

Het Craft Advanced Subz 2 hardloopvest is een zeer functioneel hardloop vest met lichte padding dat je warm houdt tijdens intensieve trainingen in koude winterse omstandigheden. Dit geavanceerde koud weer vest heeft een windbeschermend Ventair voorpand met lichte padding in een gelaagd 3-laags ontwerp. Geborsteld gerecycled polyester en elastaan jersey aan de mouwen en achterkant voegt warmte en comfort toe. Bovendien heeft de jas duimgrip aan de mouwuiteinden en verborgen ritszakken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€89,95

€61,95

  Je bespaart €28,- (incl. BTW)

Fusion Recharge Hoodie grijs heren Fusion Recharge Hoodie grijs heren (0299-GRE)

De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€134,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft ADV Fleece Midlayer zwart dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.