Craft Advanced Subz 2 hardloopvest zwart heren  1911333-999000 Uitverkoop

Craft Advanced Subz 2 hardloopvest zwart heren

1911333-999000 | Schrijf de eerste review! 71838 71838 7318573592611

Het Craft Advanced Subz 2 hardloopvest is een zeer functioneel hardloop vest met lichte padding dat je warm houdt tijdens intensieve trainingen in koude winterse omstandigheden.

Dit geavanceerde koud weer vest heeft een windbeschermend Ventair voorpand met lichte padding in een gelaagd 3-laags ontwerp.

Geborsteld gerecycled polyester en elastaan jersey aan de mouwen en achterkant voegt warmte en comfort toe.

Bovendien heeft de jas duimgrip aan de mouwuiteinden en verborgen ritszakken.


Bekijk uitgebreide omschrijving
De enige beschikbare maat is automatisch voor u geselecteerd
S
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€89,95

61,95 €61,95

Je bespaart €28,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Eigenschappen:
- Windbeschermend Ventair en lichte padding aan de voorkant
- Geborsteld en rekbaar gerecycled jersey aan mouwen en achterkant
- Duimgrip aan mouwuiteinden
- Getapete onderboord
- Verborgen ritszakken
- Reflecterende details

Specificaties
  • Merken Craft
  • Kleur Zwart
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter - herfst
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Craft winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion S1 Run Jacket oranje heren 13% Korting Fusion S1 Run Jacket oranje heren (0018-ORA)

De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.  Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.

Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken. Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak. Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€114,95

€99,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Fusion S2 Run Jacket zwart dames Fusion S2 Run Jacket zwart dames (0222-BLK)

Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.

Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden. Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.

De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€209,95

 (incl. BTW)

Craft ADV Essence Hydro Jacket Punsch dames 10% Korting Craft ADV Essence Hydro Jacket Punsch dames (1912465-492000)

Het Craft ADV Essence Hydro Jacket is een jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden. De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht. Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen. Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

€134,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Odlo Essential Light hardloopjack groen dames 37% Korting Odlo Essential Light hardloopjack groen dames (313071-40326)

De Odlo Essential Light Element hardloopjack is winddicht en waterafstotend tijdens korte en kleine regenbuien. Het hardloopjack  is erg licht waardoor het erg comfortabel is om te dragen. Het jack heeft ook refelcterende details waardoor je beter wordt gezien bij weinig licht Aan de zijkanten zitten zakken met  een rits om je spullen veilig op te bergen tijdens je training. Tot slot helpen speciale ventilatiezones je temperatuur te reguleren als je maximale inspanningen levert.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€79,95

€49,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Fusion S1 Run Vest zwart dames Fusion S1 Run Vest zwart dames (0037-BLK)

De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer. Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt. Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.

Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€99,95

 (incl. BTW)

Craft PRO Hypervent Jacket 2 bruin heren 14% Korting Craft PRO Hypervent Jacket 2 bruin heren (1914583-922000)

Het Craft Pro Hypervent Jacket 2 is ontworpen voor de fanatieke hardlopers die doelgericht trainen. Dit pro-grade hardloopjack is zeer ventilerend. Het technisch geavanceerde hardloopjack is gemaakt van zeer zacht en lichtgewicht ripstop materiaal dat de lichaamstemperatuur uitstekend reguleert tijdens intensieve trainingen in winderige omstandigheden. Dit hardloopjack voorzien van mesh panelen aan de zijkanten, extra ventilatie op het rugvlak en rits ventilatie aan de voorzijde voor een beter ademend vermogen. Het jack is in te pakken in zijn eigen zak met rits.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€93,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Advanced Subz 2 hardloopvest zwart heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.