
Dit Craft Brilliant 2.0 light hardloopjack roze dames is erg licht van gewicht en voelt licht aan op het lichaam.
Het jack bevat indrukwekkende thermoregulerende eigenschappen die ervoor zorgen dat je lichaam op de meest aangename temperatuur blijft.
Uitgevoerd met een waterafstotende laag en op de voorzijde een winterstopper.
Het jack heeft een zeer mooie pasvorm en voelt door zijn geborstelde binnenzijde extra comfortabel aan.
€109,95
€97,95Je bespaart €12,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Craft Brilliant 2.0 light hardloopjack roze dames
Dit hardloopjack van Craft, de Brilliant 2.0 is erg licht van gewicht en voelt licht aan op het lichaam. Het jack bevat indrukwekkende thermoregulerende eigenschappen die ervoor zorgen dat je lichaam op de meest aangename temperatuur blijft. Uitgevoerd met een waterafstotende laag en op de voorzijde een winterstopper. Dit jacket is ideaal bij echte koude omstandigheden en heeft een thermo regulerende werking. Het jack heeft een zeer mooie pasvorm en voelt door zijn geborstelde binnenzijde extra comfortabel aan. Verhoogde zichtbaarheid om veilig te kunnen hardlopen in de donker/schemer.
Eigenschappen:
- Licht, wind en waterafstotend hardloopjack
- 360 graden reflectie voor verbeterde zichtbaarheid
- Ventilerende panelen op de 'hot spots'
- 2 rits zakken met geintegreerde sleuteltas
- Elastische inzetstukken voor optimale pasvorm en bewegingsvrijheid
- Ventilerende panelen op achterzijde jack
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Craft PRO hydro licht gewicht jack is speciaal ontworpen voor hardlopers die hun prestaties willen maximaliseren, ongeacht de weersomstandigheden. Dit ultralichte hardloopjack biedt superieure bescherming tegen wind en regen, terwijl het ademend vermogen behouden blijft. Dankzij de dunne, rekbare 2-laagse stof ervaar je niet alleen optimale bescherming, maar ook volledige bewegingsvrijheid, waardoor dit jack perfect is voor intensieve trainingen in natte omstandigheden.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
Het Craft ADV Essence Warm Jacket is een lichtgewicht hardloopjack.
Het jack heeft een windbeschermende stof aan de voorkant en de bovenmouwen.
Tevens is het jack voorzien van een gewatteerde vulling aan de voorkant voor extra warmte.
€109,95
€59,95Je bespaart €50,- (incl. BTW)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
Deze Craft ADV Unify FZ Hood Jacket is gemaakt van zacht, elastisch en functioneel gerecycled polyester.
Comfortabel jack met capuchon. Ergonomische, elastische pasvorm. Capuchon met trekkoord. Twee zakken.
€89,95
€68,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje.
Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.
Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.
Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.
In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Brilliant 2.0 light hardloopjack roze dames
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.