16% Korting
De Craft Core Trim Thermal Midlayer is een warme en veelzijdige midlayer hardloopshirt met lange mouwen en een halve rits.
Het shirt is gemaakt van thermische stof met geborstelde binnenkant voor extra warmte en isolatie.
De midlayer is niet alleen geschikt als tussenlaag op winterse dagen maar ook als buitenlaag op frisse dagen.
€89,95
€74,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen
- Sneldrogend materiaal
- Goed ademend vermogen
- Geborstelde warme binnenkant
- Rits biedt mogelijkheid de ventilatie te reguleren
- Kinbeschermer bij de rits
- Duimgaten aan de mouwen voor extra bescherming en warmte
- Zijzak met rits
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion S1 Run Jacket zwart dames
(0036-BLK)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
10% Korting
Craft Advanced Subz Lumen 3 hardloopjack flex dames
(1913631-932000)
Het Craft Advanced Subz Lumen 3 hardloopjack is een comfortabel hardloopjack. Het jack is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gewatteerde, gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.
€139,95
€125,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
45% Korting
Craft ADV Essence Wind Jacket ash heren
(1911443-914000)
De Craft ADV Essence Wind Jacket is een veelzijdige jasje.
Deze beschermt je tijdens een hardlooprondje of trailrun tegen de elementen als het weer plotseling omslaat.
Het materiaal is wind- en waterafstotend en houdt zo je lichaam op temperatuur.
Op de borst en onder de mouwen zijn perforaties aangebracht waardoor je zweet en overtollige warmte sneller kwijt raakt.
In de twee jaszakken met ritssluiting kun je kleine items kwijt.
€99,95
€54,95Je bespaart €45,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Essence Hydro Jacket juniper heren
(1912453-680000)
Het Craft ADV Essence Hydro Jacket is een heren jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden. De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht. Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen. Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Fusion Recharge Hoodie donkerblauw dames
(0300-BLU)
De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.
(incl. BTW)
Fusion Shelter Jacket zwart heren
(1023-BLK)
Het Fusion Shelter Jacket is een softshell-jas voor alle soorten outdoor-activiteiten het hele jaar door. Deze multifunctionele jas is niet alleen wind- en waterafstotend, maar ook duurzaam en extreem ademend. De voorkant en achterkant van de jas zijn genaaid van een speciaal ontwikkelde 3-laags membraan. Dit resulteert in een waterafstotend oppervlak en een altijd droge en goed geventileerde binnenkant met effectief vochttransport. De jas is geventileerd onder de armen en in de zijpanelen. De binnenkant van de voorkant is voorzien van een opgeruwd fleece-stuk dat je warm houdt. De capuchon is ergonomisch gevormd en er zijn twee met rits afsluitbare voorzakken.
(incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Core Trim Thermal Midlayer grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.