
De Craft Eaze FZ sweat hood jacket biedt een combinatie van een warme stof met voldoende ventilatie.
Zo wordt bij veel inspanning zweet snel in de vezels van de stof opgenomen en afgevoerd.
Maar met zijn opgeruwde binnenzijde houdt het jack je comfortabel warm op een koude ochtend.
De capuchon met hoge kraag beschermt je hoofd en nek wanneer nodig.
Het Eaze FZ jack kan gedragen worden bij bijna alle soorten trainingen, maar ook gewoon als casual vest.
€69,95
€49,95Je bespaart €20,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen:
- Hardloopjack met capuchon
- Gemaakt van een lichte, zachte stof
- Gevoerde binnenzijde
- Met duimgaten aan de mouwen
- borstzakje met rits
- Kleur: Blaze
- Pasvorm: Normaal
- Ideaal voor: voor, tijdens of na de training
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Craft Core Essence Wind Jacket is jouw ultralichte, ademende schild tegen weerbarstige windvlagen en onverwachte motregen. Laat de elementen je tempo niet bepalen. Gemaakt voor sporters die geen excuses dulden alleen prestaties.
€69,95
€59,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Ontdek de Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 comfort en prestaties in één. Op zoek naar een hoodie die zowel stijlvol als functioneel is? De Craft ADV Essence Jersey Hoodie Jas 2 combineert het beste van beide werelden. Deze jas is ontworpen voor actieve mensen die comfort en prestaties hoog in het vaandel hebben staan, of je nu aan het trainen bent of je dagelijkse activiteiten aanpakt.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Craft PRO Trail Subz Padded Hood is een professionele hardloopanorak die is gemaakt voor intensieve trailrunning in koude omstandigheden.
Deze hoogwaardige anorak is gemaakt van winddicht ripstopmateriaal en is voorzien van functionele zijpanelen van jersey voor verbeterde ventilatie en een optimaal beheer van de lichaamstemperatuur.
€129,95
€116,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
De Craft ADV Fleece Thermal Midlayer is een technisch geavanceerd tussenlaagjack, ontworpen voor wandelen, alpineskiën, toerskiën en soortgelijke buitenactiviteiten in koude omstandigheden.
Het jack is voorzien van zacht, geborsteld fleece en heeft rekbare zijpanelen voor bewegingsvrijheid en een duimgat aan de mouwuiteinden voor extra comfort.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
De Craft Pro Hydro 2 hardloopjack is een weerbeschermend, high-performance hardloopjack ontworpen voor intensieve trainingen in regenachtige omstandigheden. Dit professionele hardloopjack is gemaakt van waterdicht en ademend 3-laags Ventair-materiaal. Het jack is ook voorzien van geperforeerde ventilatie in de oksels voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens krachtige runs.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
Schitter dit seizoen met het Craft Advanced Subz Lumen vest. Dit ultieme prestatiegerichte hardloopvest heeft een windbeschermende Ventair voorkant in een licht gewatteerde en gebonden 3-laags stijl. De slanke pasvorm valt over je laag heen voor een flexibele bedekking van je kern en de geborstelde elastaan jersey houdt je warm en comfortabel. Dit vest is perfect als je wat extra bescherming tegen de wind nodig hebt en de felle, opvallende kleur en reflecterende details geven je gemoedsrust tijdens het hardlopen in de minder lichte uren.
€109,95
€98,95Je bespaart €11,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Eaze FZ sweat hood hardloopjack blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.