Craft Eaze windjack juniper heren  1906402-680000 10% Korting

Craft Eaze windjack juniper heren

1906402-680000 | Schrijf de eerste review! 93284 93284 7318572978942

Het Craft Eaze windjack is een wind- en waterafstotende jas met een hoge kraag.

De elastische tape aan de onderkant zorgt voor een optimaal draagcomfort zodat de jas op zijn plek blijft zitten.

Daarnaast heeft dit windjack 2 zakken voor alle functionaliteit.

Het wind- en waterafstotend polyesterweefsel zorgt ervoor dat deze jas ideaal is voor outdoor trainingen of wedstrijden.

De elastische rand aan de onderkant zorgt voor een mooie pasvorm en jouw belangrijkste spullen neem je mee in de twee zakken.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€69,95

62,95 €62,95

Je bespaart €7,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Materiaal:
100% Polyester

Specificaties
  • Merken Craft
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Winter - herfst
  • Categorie Craft winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion S2 Run Jacket oranje dames Fusion S2 Run Jacket oranje dames (0222-ORA)

Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.

Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden. Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.

De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€209,95

 (incl. BTW)

Craft ADV Essence hardloopvest 2 paars dames 31% Korting Craft ADV Essence hardloopvest 2 paars dames (1915288-499000)

Ontdek de Craft ADV Essence hardloopvest 2 comfort en prestaties in één. Op zoek naar een hoodie die zowel stijlvol als functioneel is? De Craft ADV Essence hardloopvest 2 combineert het beste van beide werelden. Deze jas is ontworpen voor actieve mensen die comfort en prestaties hoog in het vaandel hebben staan, of je nu aan het trainen bent of je dagelijkse activiteiten aanpakt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€79,95

€54,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft Prime lange mouw hardloopshirt zwart/grijs dames 30% Korting Craft Prime lange mouw hardloopshirt zwart/grijs dames (1903173-999985)

Het Craft Prime hardloopshirt is een fijn shirt voor het hardlopen. Het shirt heeft een prettige pasvorm waardoor je genoeg bewegingvrijdheid hebt tijdens het hardlopen. Het shirt kan voor meerdere doeleinden gebruikt worden dus niet alleen voor hardlopen, je kunt het shirt ook gebruiken als 2e laag voor extra warmte tijdens de koudere dagen van het jaar. Het hardllopshirt bechikt ook over een rit waardoor je extra ventilatie kan laten doorstromen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis

€39,95

€27,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Craft Subz Fleece hardloopvest mouwloos zwart heren 15% Korting Craft Subz Fleece hardloopvest mouwloos zwart heren (1916550-999000)

De Craft Subz Fleece hardloopvest mouwloos houdt je warm en comfortabel tijdens frisse ochtenden of koude dagen. Dit veelzijdige hardloopvest biedt precies de juiste balans tussen warmte, ventilatie en bewegingsvrijheid ideaal voor hardlopers die extra comfort zoeken zonder oververhitting.  Craft Subz Fleece Hardloopvest Mouwloos is gemaakt van zacht fleece aan de binnenkant, wat zorgt voor een aangenaam warm gevoel en effectieve isolatie. De wind- en waterafstotende voorzijde beschermt je tegen kou en lichte regen, terwijl het ademende achterpaneel overtollige warmte snel afvoert.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€67,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Craft ADV Essence hardloopvest 2 zwart heren 15% Korting Craft ADV Essence hardloopvest 2 zwart heren (1915283-999000)

Het Craft ADV Essence Hardloopvest 2 is gemaakt voor sporters die gaan voor comfort en performance. Dankzij het lichte, ademende materiaal en de winddichte voorzijde ben je klaar voor elk weertype. Dit vest combineert functioneel design met optimale bewegingsvrijheid, perfect voor je dagelijkse hardlooprondje.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€79,95

€67,95

  Je bespaart €12,- (incl. BTW)

Craft Subz Light hardloopjack blauw dames 15% Korting Craft Subz Light hardloopjack blauw dames (1916557-385000)

De Craft Subz Light hardloopjack is ontworpen voor hardlopers die optimale bescherming willen zonder in te leveren op bewegingsvrijheid. Dit lichtgewicht jack biedt de perfecte balans tussen ventilatie, comfort en bescherming tegen wind ideaal voor runs in wisselende weersomstandigheden. Het winddichte en waterafstotende VentAir™-materiaal aan de voorkant houdt koude wind buiten, terwijl de elastische en ademende achterkant zorgt voor uitstekende ventilatie en temperatuurregeling. Dankzij de ergonomische pasvorm beweegt het jack soepel met je mee, kilometer na kilometer.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€129,95

€109,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Eaze windjack juniper heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.