10% Korting
Het Craft Eaze windjack is een wind- en waterafstotende jas met een hoge kraag.
De elastische tape aan de onderkant zorgt voor een optimaal draagcomfort zodat de jas op zijn plek blijft zitten.
Daarnaast heeft dit windjack 2 zakken voor alle functionaliteit.
Het wind- en waterafstotend polyesterweefsel zorgt ervoor dat deze jas ideaal is voor outdoor trainingen of wedstrijden.
De elastische rand aan de onderkant zorgt voor een mooie pasvorm en jouw belangrijkste spullen neem je mee in de twee zakken.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Materiaal:
100% Polyester
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
46% Korting
Odlo Run Easy Warm Hybrid hardloopjack zwart dames
(313531-15000)
Met dit Odlo Run Easy Warm hybrid hardloopjack spring je bij de meteen je bed uit op een koud ochtend, De kou doet je niets. Als je op zoek bent naar isolatie en een ideaale pasvorm dan is dit ademende hardloopjack zeker iets voor jou. Het S-Thermic materiaal met synthetishe isolatie combineert compactheid met uitstekend warmtebehoud. Een perfect hardloopjack voor elke weersomstandigheid.
€129,95
€69,95Je bespaart €60,- (incl. BTW)
9% Korting
Fusion S2 Run Vest zwart heren
(0177-BLK)
Het Fusion S2 Run Vest is het ultieme hardloopvest dat beschermt tegen wind en regen tijdens de koude maanden. Het vest heeft een beschermend en superelastisch 3-laags ademend laminaat aan de voorkant en op de schouders. Tevens heeft het speciale C3-materiaal op de kraag en delen van de rug dat mede zorgt voor een snel en goed zweettransport. Hierdoor blijf je droog en comfortabel tijdens of na je activiteit.
€134,95
€121,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft Pro Hydro 2 hardloopjack dames bark multi
(1911309-281007)
De Craft Pro Hydro 2 hardloopjack is een weerbeschermend, high-performance hardloopjack ontworpen voor intensieve trainingen in regenachtige omstandigheden. Dit professionele hardloopjack is gemaakt van waterdicht en ademend 3-laags Ventair-materiaal. Het jack is ook voorzien van geperforeerde ventilatie in de oksels voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens krachtige runs.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
13% Korting
Fusion S1 Run Jacket groen heren
(0018-GRN)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
€114,95
€99,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft Explore Hybrid Jacket zwart heren
(1911890-999000)
De Craft ADV Explore Hybrid jacket is een licht gewatteerd jack met verfijnde jersey zijpanelen voor meer bewegingsvrijheid en ventilatie. Is ideaal om te gebruiken als outdoorjack bij mildere temperaturen of als tussenlaag onder een shelljack bij koudere omstandigheden. Deze jas beschikt over een verstelbare capuchon en heeft tevens twee open binnenzakken.
€149,95
€124,95Je bespaart €25,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Essence Hydro Jacket zwart dames
(1912465-999000)
Het Craft ADV Essence Hydro Jacket is een jas voor allerlei activiteiten in slechte weersomstandigheden. De jas biedt tijdens intensieve trainingen en hardlopen genoeg verademing en is dankzij het 3-laags recyclede stof waterdicht. Er zit een verstelbare capuchon op de jas met viezer en de naden op de jas zijn getapete op belangrijke plaatsen. Andere personen zien je tevens goed door de reflecterende details op de jas.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Eaze windjack juniper heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.