Craft Eaze windjack juniper heren  1906402-680000 10% Korting

Craft Eaze windjack juniper heren

1906402-680000 | Schrijf de eerste review! 93284 93284 7318572978942

Het Craft Eaze windjack is een wind- en waterafstotende jas met een hoge kraag.

De elastische tape aan de onderkant zorgt voor een optimaal draagcomfort zodat de jas op zijn plek blijft zitten.

Daarnaast heeft dit windjack 2 zakken voor alle functionaliteit.

Het wind- en waterafstotend polyesterweefsel zorgt ervoor dat deze jas ideaal is voor outdoor trainingen of wedstrijden.

De elastische rand aan de onderkant zorgt voor een mooie pasvorm en jouw belangrijkste spullen neem je mee in de twee zakken.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Maak uw keuze
Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€69,95

62,95 €62,95

Je bespaart €7,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Omschrijving

Materiaal:
100% Polyester

Specificaties
  • Merken Craft
  • Kleur Groen
  • Geslacht Heren
  • Seizoen Winter
  •   Winter - herfst
  • Categorie Craft winter 2023
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft Advanced Subz 3 Sweater zwart heren 25% Korting Craft Advanced Subz 3 Sweater zwart heren (1913614-999000)

de Craft Advanced Subz 3 Sweater is een licht geïsoleerde hardlooptrui die je warm houdt tijdens verschillende trainingen in koude omstandigheden. Deze veelzijdige sweater voor koud weer heeft een winddicht Ventair-voorpand met lichte isolatie in een gelijmd 3-laags ontwerp. De jersey is geproduceerd van geborsteld, gerecycled polyester en elastaan op de mouwen en achterkant zorgt voor warmte en comfort.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€119,95

€89,95

  Je bespaart €30,- (incl. BTW)

Fusion S2 Run Vest zwart heren Fusion S2 Run Vest zwart heren (0177-BLK)

Het Fusion S2 Run Vest is het ultieme hardloopvest dat beschermt tegen wind en regen tijdens de koude maanden. Het vest heeft een beschermend en superelastisch 3-laags ademend laminaat aan de voorkant en op de schouders. Tevens heeft het speciale C3-materiaal op de kraag en delen van de rug dat mede zorgt voor een snel en goed zweettransport. Hierdoor blijf je droog en comfortabel tijdens of na je activiteit.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€134,95

 (incl. BTW)

Fusion S1 Run Vest blauw dames Fusion S1 Run Vest blauw dames (0037-SBL)

De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer. Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt. Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.

Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis
€99,95

 (incl. BTW)

Fusion Recharge Hoodie zwart heren 10% Korting Fusion Recharge Hoodie zwart heren (0299-BLK)

De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.

Voor 17:00 uur besteld, maandag in huis

€134,95

€120,95

  Je bespaart €14,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz 3 hardloopjack flow heren 10% Korting Craft Advanced Subz 3 hardloopjack flow heren (1913615-362000)

De Craft Advanced Subz 3 hardloopjack is een comfortabel hardloopjack. Het jack is voorzien van een windbeschermend Ventair voorpand en gewatteerde, gebonden 3-laagse contstructie voor extra warmte. Deels gemaakt van gerecycled materiaal.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€129,95

€116,95

  Je bespaart €13,- (incl. BTW)

Craft Advanced Subz 4 hardloopvest zwart dames 10% Korting Craft Advanced Subz 4 hardloopvest zwart dames (1913628-999000)

De Craft Advanced Subz 4 hardloopvest is een functioneel hardloopvest, ontworpen voor intensief hardlopen in koude, winterse omstandigheden. Dit veelzijdige vest voor koud weer heeft een winddicht Ventair®-voorpand met prettige isolatie in een gehecht 3-laags ontwerp. Tevens is het hardloopvest aan de achterkant voorzien van een geborstelde jerseystof van gerecycled polyester en elastaan voor een efficiënte vochtafvoer en bewegingsvrijheid.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€99,95

€89,95

  Je bespaart €10,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Eaze windjack juniper heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.