
De Craft ADV Explore Hybrid jacket is een licht gewatteerd jack met verfijnde jersey zijpanelen voor meer bewegingsvrijheid en ventilatie.
Is ideaal om te gebruiken als outdoorjack bij mildere temperaturen of als tussenlaag onder een shelljack bij koudere omstandigheden.
Deze jas beschikt over een verstelbare capuchon en heeft tevens twee open binnenzakken.
€149,95
€134,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Eigenschappen
- Vocht transport
- Wind Beschermend
- Licht gewatteerd lichaam mouwen en capuchon
- Zachte jersey bij zijpanelen en onder mouw voor betere beweging
- Twee zijzakken met rits
- Verstelbare capuchon
- Twee open binnenzakken
Materiaal: Body: 100% Polyester, Side panels: 92% Polyester recycled 8% Elastane, Lining: 95% Polyester 5% Elastane.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het Craft PRO hydro licht gewicht jack is speciaal ontworpen voor hardlopers die hun prestaties willen maximaliseren, ongeacht de weersomstandigheden. Dit ultralichte hardloopjack biedt superieure bescherming tegen wind en regen, terwijl het ademend vermogen behouden blijft. Dankzij de dunne, rekbare 2-laagse stof ervaar je niet alleen optimale bescherming, maar ook volledige bewegingsvrijheid, waardoor dit jack perfect is voor intensieve trainingen in natte omstandigheden.
€119,95
€107,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
De Craft Pro Hydro 2 hardloopjack is een weerbeschermend, high-performance hardloopjack ontworpen voor intensieve trainingen in regenachtige omstandigheden. Dit professionele hardloopjack is gemaakt van waterdicht en ademend 3-laags Ventair-materiaal. Het jack is ook voorzien van geperforeerde ventilatie in de oksels voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens krachtige runs.
€189,95
€169,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
De Fusion Recharge Full Zip jacket heeft een regular fit en is comfortabel voor op reis en tegelijkertijd geschikt voor pre- en post-race en lichte training. Je Recharge Full Zip biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een fijne hoge isolatie en bescherming tegen wind en weer. Het is actief zweettransporterend en tevens antibacterieel en ademend. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een opvallend 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug. Deze jas past perfect bij je Recharge Pants en je favoriete jeans.
(incl. BTW)
De Fusion S1 Run Vest is een jas zonder mouwen. Winddichte en waterafstotende bescherming op runs bij slecht weer.
Dit vest is zo ontworpen dat het niet te koud of te warm is. De isolatielaag kun je zelf aanpassen door te bepalen wat je eronder draagt.
Het matig nauwsluitende vest heeft een zakje met ritssluiting en een elastische achterkant die zich aanpast aan de inhoud van het zakje - b.v. telefoon en bankpas.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
(incl. BTW)
De Craft Urban Rain Jacket heeft een combinatie van glanzende en matte stoffen voor een mooie stedelijke uitstraling. Waterdichte materialen/stoffen en getapete naden zorgen ervoor dat dit jack %100 waterdicht is. Het regenjack word bovendien geleverd met waterdichte ritsen, multi-verstelbare afneembare capuchon, verstelbare manchetten, twee steekzakken en twee voorzakken.
€159,95
€129,95Je bespaart €30,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Craft Explore Hybrid Jacket blauw heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.