Fusion S1 Run Jacket grijs dames

0036-GRE | Schrijf de eerste review! 88460 88460

De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden. 

Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.

Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.

Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.

Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren. 


Bekijk uitgebreide omschrijving
Tijdelijk uitverkocht, vraag naar de levertijd
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Kenmerken:
- Extra bescherming bij slecht weer
- Reflecties op de voor- en achterkant van schouders en onderkant van de rug
- Borstzakje voor telefoon en sleutels
- Wind- en waterbestendige stof, gemaakt in UK
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen
- Dit product valt NORMAAL in maat, wat betekent dat je de maat moet bestellen die je normaal bij andere sportkleding merken gebruikt.

Materiaal: 100% Polyester. Waterafstotende DWR-buitenkant.

Specificaties
  • Merken Fusion
  • Uitvoering Regenjack
  • Kleur Grijs
  •   Zwart
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Lange mouw
  • Categorie Fusion 2024
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Craft PRO Hypervent Jacket 2 grijs heren 14% Korting Craft PRO Hypervent Jacket 2 grijs heren (1914583-922000)

Het Craft Pro Hypervent Jacket 2 is ontworpen voor de fanatieke hardlopers die doelgericht trainen. Dit pro-grade hardloopjack is zeer ventilerend. Het technisch geavanceerde hardloopjack is gemaakt van zeer zacht en lichtgewicht ripstop materiaal dat de lichaamstemperatuur uitstekend reguleert tijdens intensieve trainingen in winderige omstandigheden. Dit hardloopjack voorzien van mesh panelen aan de zijkanten, extra ventilatie op het rugvlak en rits ventilatie aan de voorzijde voor een beter ademend vermogen. Het jack is in te pakken in zijn eigen zak met rits.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€109,95

€93,95

  Je bespaart €16,- (incl. BTW)

Craft Explore Hybrid Jacket zwart heren 16% Korting Craft Explore Hybrid Jacket zwart heren (1911890-999000)

De Craft ADV Explore Hybrid jacket is een licht gewatteerd jack met verfijnde jersey zijpanelen voor meer bewegingsvrijheid en ventilatie. Is ideaal om te gebruiken als outdoorjack bij mildere temperaturen of als tussenlaag onder een shelljack bij koudere omstandigheden. Deze jas beschikt over een verstelbare capuchon en heeft tevens twee open binnenzakken.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€149,95

€124,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Craft ADV Unify FZ Hood Jacket zwart heren 16% Korting Craft ADV Unify FZ Hood Jacket zwart heren (1909132-999000)

Deze Craft ADV Unify FZ Hood Jacket is gemaakt van zacht, elastisch en functioneel gerecycled polyester.

Comfortabel jack met capuchon. Ergonomische, elastische pasvorm. Capuchon met trekkoord. Twee zakken.

Gratis levering: 1-2 werkdag(en)

€89,95

€74,95

  Je bespaart €15,- (incl. BTW)

Fusion S2 Run Jacket groen heren Fusion S2 Run Jacket groen heren (0221-GRN)

Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.

Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden. Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.

De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€209,95

 (incl. BTW)

Craft Eaze windjack zwart heren 15% Korting Craft Eaze windjack zwart heren (1906402-999000)

Het Craft Eaze windjack is een wind- en waterafstotende jas met een hoge kraag. De elastische tape aan de onderkant zorgt voor een optimaal draagcomfort zodat de jas op zijn plek blijft zitten. Daarnaast heeft dit windjack 2 zakken voor alle functionaliteit. Het wind- en waterafstotend polyesterweefsel zorgt ervoor dat deze jas ideaal is voor outdoor trainingen of wedstrijden. De elastische rand aan de onderkant zorgt voor een mooie pasvorm en jouw belangrijkste spullen neem je mee in de twee zakken.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€69,95

€58,95

  Je bespaart €11,- (incl. BTW)

Fusion Recharge Full Zip Jacket zwart dames Fusion Recharge Full Zip Jacket zwart dames (1062-BLK)

De Fusion Recharge Full Zip jacket heeft een regular fit en is comfortabel voor op reis en tegelijkertijd geschikt voor pre- en post-race en lichte training. Je Recharge Full Zip biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een fijne hoge isolatie en bescherming tegen wind en weer. Het is actief zweettransporterend en tevens antibacterieel en ademend. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een opvallend 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug. Deze jas past perfect bij je Recharge Pants en je favoriete jeans.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€134,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Fusion S1 Run Jacket grijs dames

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.