13% Korting
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
€114,95
€99,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Extra bescherming bij slecht weer
- Reflecties op de voor- en achterkant van schouders en onderkant van de rug
- Borstzakje voor telefoon en sleutels
- Wind- en waterbestendige stof, gemaakt in UK
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen
- Dit product valt NORMAAL in maat, wat betekent dat je de maat moet bestellen die je normaal bij andere sportkleding merken gebruikt.
Materiaal: 100% Polyester. Waterafstotende DWR-buitenkant.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Craft Eaze windjack juniper heren
(1906402-680000)
Het Craft Eaze windjack is een wind- en waterafstotende jas met een hoge kraag. De elastische tape aan de onderkant zorgt voor een optimaal draagcomfort zodat de jas op zijn plek blijft zitten. Daarnaast heeft dit windjack 2 zakken voor alle functionaliteit. Het wind- en waterafstotend polyesterweefsel zorgt ervoor dat deze jas ideaal is voor outdoor trainingen of wedstrijden. De elastische rand aan de onderkant zorgt voor een mooie pasvorm en jouw belangrijkste spullen neem je mee in de twee zakken.
€69,95
€62,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Subz Light hardloopjack zwart heren
(1916543-999000)
Het Craft Subz Light hardloopjack biedt lichtgewicht bescherming en optimaal comfort tijdens je hardloopsessies. Dit technische hardloopjack is ideaal voor lopers die een ademende, flexibele en toch beschermende buitenlaag zoeken bij milde tot koele weersomstandigheden. Craft Subz Light hardloopjack is gemaakt van rekbaar, licht materiaal dat meebeweegt met je lichaam en maximale bewegingsvrijheid biedt. De winddichte voorzijde houdt koude wind tegen, terwijl het ademende achterpaneel overtollige warmte afvoert zodat je droog en comfortabel blijft.
€129,95
€109,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
9% Korting
Fusion Recharge Hoodie zwart dames
(0300-BLK)
De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.
€134,95
€121,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
21% Korting
Craft Pro Hydro 2 hardloopjack dames zwart
(1911309-999000)
De Craft Pro Hydro 2 hardloopjack is een weerbeschermend, high-performance hardloopjack ontworpen voor intensieve trainingen in regenachtige omstandigheden. Dit professionele hardloopjack is gemaakt van waterdicht en ademend 3-laags Ventair-materiaal. Het jack is ook voorzien van geperforeerde ventilatie in de oksels voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens krachtige runs.
€189,95
€149,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft ADV Essence hardloopvest 2 grijs heren
(1915283-918000)
Het Craft ADV Essence Hardloopvest 2 is gemaakt voor sporters die gaan voor comfort en performance. Dankzij het lichte, ademende materiaal en de winddichte voorzijde ben je klaar voor elk weertype. Dit vest combineert functioneel design met optimale bewegingsvrijheid, perfect voor je dagelijkse hardlooprondje.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Subz Fleece hardloopvest mouwloos beige dames
(1916566-214000)
De Craft Subz Fleece hardloopvest mouwloos houdt je warm en comfortabel tijdens frisse ochtenden of koude dagen. Dit veelzijdige hardloopvest biedt precies de juiste balans tussen warmte, ventilatie en bewegingsvrijheid ideaal voor hardlopers die extra comfort zoeken zonder oververhitting. Craft Subz Fleece Hardloopvest Mouwloos is gemaakt van zacht fleece aan de binnenkant, wat zorgt voor een aangenaam warm gevoel en effectieve isolatie. De wind- en waterafstotende voorzijde beschermt je tegen kou en lichte regen, terwijl het ademende achterpaneel overtollige warmte snel afvoert.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Fusion S1 Run Jacket grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.