13% Korting
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
€114,95
€99,95Je bespaart €15,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Kenmerken:
- Extra bescherming bij slecht weer
- Reflecties op de voor- en achterkant van schouders en onderkant van de rug
- Borstzakje voor telefoon en sleutels
- Wind- en waterbestendige stof, gemaakt in UK
- Geproduceerd in Europa bij FUSION.FACTORY
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product- Dit betekent dat alle componenten, dus stoffen, draad, transfers, ritsen, elastiek, labels etc. is getest en goedgekeurd in overeenstemming met de standaard en bevat daarom geen schadelijke stoffen
- Dit product valt NORMAAL in maat, wat betekent dat je de maat moet bestellen die je normaal bij andere sportkleding merken gebruikt.
Materiaal: 100% Polyester. Waterafstotende DWR-buitenkant.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
10% Korting
Fusion Recharge Hoodie grijs heren
(0299-GRE)
De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.
€134,95
€120,95Je bespaart €14,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft Pro Hydro 2 hardloopjack heren zwart
(1911326-999000)
De Craft Pro Hydro 2 hardloopjack is een weerbeschermend, high-performance hardloopjack ontworpen voor intensieve trainingen in regenachtige omstandigheden. Dit professionele hardloopjack is gemaakt van waterdicht en ademend 3-laags Ventair-materiaal. Het jack is ook voorzien van geperforeerde ventilatie in de oksels voor een optimale beheersing van de lichaamstemperatuur tijdens krachtige runs.
€189,95
€160,95Je bespaart €29,- (incl. BTW)
30% Korting
Craft Eaze hardloopjack zwart dames
(1906401-999999)
Bij wisselende weersomstandigheden is het licht en beschermende Craft Eaze hardloopjack je beste vriend. Het wind- en waterafstotende jack heeft een losse pasvorm waardoor je alle bewegingsvrijheid behoud. De hoge kraag en elastische manchetten in de mouwuiteinde houden je hele bovenlichaam goed comfortabel en droog. Met deze jas in je kast zijn er echt geen excuses meer!
€69,95
€48,95Je bespaart €21,- (incl. BTW)
33% Korting
Craft Advanced Subz 2 hardloopjack zwart heren
(1911330-999000)
Het Craft Advanced Subz 2 hardloopjack is een zeer functioneel hardloopjack met lichte padding dat je warm houdt tijdens intensieve trainingen in koude winterse omstandigheden. Dit geavanceerde koud weer jack heeft een windbeschermend Ventair voorpand met lichte padding in een gelaagd 3-laags ontwerp. Geborsteld gerecycled polyester en elastaan jersey aan de mouwen en achterkant voegt warmte en comfort toe. Bovendien heeft de jas duimgrip aan de mouwuiteinden en verborgen ritszakken.
€119,95
€79,95Je bespaart €40,- (incl. BTW)
15% Korting
Craft ADV Essence hardloopvest 2 grijs heren
(1915283-918000)
Het Craft ADV Essence Hardloopvest 2 is gemaakt voor sporters die gaan voor comfort en performance. Dankzij het lichte, ademende materiaal en de winddichte voorzijde ben je klaar voor elk weertype. Dit vest combineert functioneel design met optimale bewegingsvrijheid, perfect voor je dagelijkse hardlooprondje.
€79,95
€67,95Je bespaart €12,- (incl. BTW)
16% Korting
Craft ADV Unify FZ Hood Jacket zwart heren
(1909132-999000)
Deze Craft ADV Unify FZ Hood Jacket is gemaakt van zacht, elastisch en functioneel gerecycled polyester.
Comfortabel jack met capuchon. Ergonomische, elastische pasvorm. Capuchon met trekkoord. Twee zakken.
€89,95
€74,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Fusion S1 Run Jacket grijs heren
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.