Uitverkoop
De Ironman men's VO2 max long running jacket is een ideale jas voor tijdens het hardlopen en is van zeer goede kwaliteit. De jas is zeer licht en zit heel comfortabel.
€129,95
€45,-Je bespaart €84,95 (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Ironman running jacket zwart-geel
De Ironman men's VO2 max long running jacket is een ideale jas voor tijdens het hardlopen en is van zeer goede kwaliteit. De jas is zeer licht en zit heel comfortabel.
Kleuren: zwart-geel
Specificaties:
- Zeer lichte loopjas
- Zit comfortabel
- Silicone bewerkt voor een betere waterbestendigheid
- Goede ademing en warmte regulatie
- Voelt goed aan op de huid
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
13% Korting
Fusion S1 Run Jacket grijs heren
(0018-GRE)
De Fusion S1 Run Jacket is een winddicht en waterafstotend jack voor extra bescherming tijdens het hardlopen in slechtere weersomstandigheden.
Dit jack is zo ontworpen dat je een groot deel van het jaar in Europa kunt sporten. Niet te warm en niet te koud, maar wel net zo beschermend.
Door zelf de baselayer te bepalen is dit jack in vele omstandigheden te gebruiken.
Het matig nauwsluitend jack heeft een sterke 4 mm YKK Reverse Head-rits met winddichte achterkant en een borstzak met ritssluiting en elastische achterzijde die zich aanpast aan de inhoud van de zak.
Met veilige 3M reflecterende delen op de schouders zorgt dit vest ervoor dat je 360 graden zichtbaar bent in de donkere trainingsuren.
€114,95
€99,95Je bespaart €15,- (incl. BTW)
9% Korting
Fusion Recharge Hoodie zwart dames
(0300-BLK)
De Fusion Recharge Hoodie biedt met zijn opgeruwde fleece achterkant een unieke hoge isolatiewaarde ondanks het lage gewicht en reguleert de temperatuur naar de behoeften van je lichaam. Het is actief zweet transporterend en bovendien antibacterieel en ademend. De capuchon is ontworpen om je natuurlijke bewegingen te volgen. Er zijn 2 ritszakken aan de voorkant/zijkant en een 3M reflecterend logo op het sleutelbeen en de onderrug.
€134,95
€121,95Je bespaart €13,- (incl. BTW)
38% Korting
Craft PRO Hypervent Jacket wit/grijs dames
(1910427-904000)
Het Craft Pro Hypervent Jacket is ontworpen voor de fanatieke hardlopers die doelgericht trainen. Dit pro-grade hardloopjack is zeer ventilerend. Het technisch geavanceerde hardloopjack is gemaakt van zeer zacht en lichtgewicht ripstop materiaal dat de lichaamstemperatuur uitstekend reguleert tijdens intensieve trainingen in winderige omstandigheden. Dit hardloopjack voorzien van mesh panelen aan de zijkanten, extra ventilatie op het rugvlak en rits ventilatie aan de voorzijde voor een beter ademend vermogen. Het jack is in te pakken in zijn eigen zak met rits.
€89,95
€54,95Je bespaart €35,- (incl. BTW)
9% Korting
Fusion S2 Run Jacket groen dames
(0222-GRN)
Het Fusion S2 Run Jacket is een specifiek hardloopjack voor de winter, wat je beschermt tegen kou, wind en regen, maar ook ideaal is om te gebruiken als trainingsjack voor als je naar een wedstrijd of training gaat.
Met het super elastische 3-laagse materiaal biedt dit jack een zeer hoog ademend vermogen om het lichaam droog en warm te houden.
Het hoog ademende vermogen van de jack zorgt er voor dat je droog en comfortabel kunt hardlopen.
De reflecterende logo's zorgen voor extra zichtbaarheid. Berg kleine spullen op in de borstzak of de achterzak. De kraag is afgewerkt met zacht fleece materiaal.
€209,95
€189,95Je bespaart €20,- (incl. BTW)
14% Korting
Craft PRO Hypervent Jacket 2 bruin dames
(1914593-458000)
Het Craft Pro Hypervent Jacket 2 is ontworpen voor de fanatieke hardlopers die doelgericht trainen. Dit pro-grade hardloopjack is zeer ventilerend. Het technisch geavanceerde hardloopjack is gemaakt van zeer zacht en lichtgewicht ripstop materiaal dat de lichaamstemperatuur uitstekend reguleert tijdens intensieve trainingen in winderige omstandigheden. Dit hardloopjack voorzien van mesh panelen aan de zijkanten, extra ventilatie op het rugvlak en rits ventilatie aan de voorzijde voor een beter ademend vermogen. Het jack is in te pakken in zijn eigen zak met rits.
€109,95
€93,95Je bespaart €16,- (incl. BTW)
10% Korting
Craft ADV Fleece Thermal Midlayer zwart dames
(1911664-999000)
De Craft ADV Fleece Thermal Midlayer is een technisch geavanceerd tussenlaagjack, ontworpen voor wandelen, alpineskiën, toerskiën en soortgelijke buitenactiviteiten in koude omstandigheden.
Het jack is voorzien van zacht, geborsteld fleece en heeft rekbare zijpanelen voor bewegingsvrijheid en een duimgat aan de mouwuiteinden voor extra comfort.
€99,95
€89,95Je bespaart €10,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopjacks > Ironman running jacket yellow-black
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.