
De Fusion Beanie is comfortabel voor hardlopen en fietsen.
Een comfortabele en verwarmende muts voor hardlopen en fietsen - en voor zowel dames als heren.
Aangenaam comfortabel: ons speciale C3-materiaal zorgt voor een snel en goed zweettransport, zodat je het nooit koud krijgt en vochtig wordt, niet tijdens en niet na de activiteit.
Optimale pasvorm: de hoofdband blijft waar hij moet zijn, omdat hij rond gebreid is en een hoog gehalte aan powerfit elasthaan heeft.
Heeft zichtbare en veilige 3M reflecterende transfers in de nek.
(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Fusion Beanie
Kenmerken
- Unisex product
- Actief zweettransporterend
- 3M reflecterende transfer in de nek
- Fusion Powerlock: zoomversterkingen op naden
- Stof geproduceerd in Italië
- Gemaakt in Fusion`s eigen naaiatelier in Litouwen
- STANDARD 100 by OEKO-TEX® gecertificeerd product - vrij van schadelijke stoffen
Materiaal: 77% polyamide, 23% elastaan.
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De 2XU Run Visor zonneklep is voor training- en competitiedoeleinden. Bescherming tegen de zon is een belangrijke kwestie. Sportliefhebbers hebben een voorkeur voor de Run Visor omdat hij goed op het hoofd blijft zitten en veel comfort biedt. Door streng onderzoek en de eindeloze achtervolging van technische uitmuntendheid heeft 2XU zich gericht op ontwikkeling en de inkoop van de meest geavanceerde stoffen en materialen op de planeet.
(incl. BTW)
De Sailfish Visor is vernieuwd en licht in gewicht. Aan de achterkant voorzien van praktische Velcro verstelriem.
(incl. BTW)
Nieuwe lichtgewicht Sailfish Visor. Aan de achterkant voorzien van praktische Velcro verstelriem.
(incl. BTW)
De Compressport Ultralight hardloop visor is gemaakt voor alle atleten die een ultralicht, goed afgesteld en comfortabel vizier nodig hebben tijdens inspanning. De klep is licht en beschermt je tegen de zon. Op het voorhoofd absorbeert de sneldrogende stof het zweet goed, zodat je het nooit in je ogen krijgt. Het vizier is goed geventileerd en houd geen warmte of transpiratie vast. De rekbare stof zorgt voor een goede pasvorm aangepast naar de vorm van uw hoofd. Naadloos, zonder elastiek of verstel systeem blijft u perfect comfortabel en vermijd u onnodige druk op het voorhoofd.
(incl. BTW)
Deze Craft Running cap hardloop pet wit van het merk Craft zit zeer comfortabel en is speciaal gemaakt voor de zomer en lente. Zeer comfortabele hardloop pet door zijn goede ventilatie en transparatie afvoer. Door de band in de binnenzijde wordt het vocht goed afgevoerd en komt het niet in je gezicht tijdens het sporten. Tevens geeft de pet een goede bescherming tegen uv straling. Gemaakt van een mesh materiaal wat zeer luchtig, licht en comfortabel aanvoelt.
€24,95
€19,95Je bespaart €5,- (incl. BTW)
Dit is de Craft Advanced Lumen Fleece muts met geperforeerde reflecterende stof aan de voorkant voor verbeterde zichtbaarheid tijdens donkere omstandigheden.
€29,95
€26,95Je bespaart €3,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopmutsen en petten > Fusion Beanie zwart
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
Bel naar +31 (0)413 256800.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.