Hoka One One Bondi 6 hardloopschoenen blauw/grijs heren  1019269-VBFG Uitverkoop

Hoka One One Bondi 6 hardloopschoenen blauw/grijs heren

1019269-VBFG | Schrijf de eerste review! 39457 39457 0192410080786

De baanbrekende Hoka One One Bondi 6 hardloopschoenen blauw/grijs heren is de schoen met de meeste demping in Hoka's wegschoenen lijn.

De Bondi 6 biedt een soepele, evenwichtige rit, geleverd door de volledige EVA-middenzool, het comfortabele en ademende bovenwerk en de Meta-Rocker technologie.

Dit levert een consistente rit op voor alle afstanden.

Met de Bondi 6 zal je op een comfortabele manier lange afstanden afleggen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen

€139,95

104,95 €104,95

Je bespaart €35,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Hoka One One Bondi 6 hardloopschoenen blauw/grijs heren

Eigenschappen:
- Open ontworpen mesh-constructie voor optimaal ademend vermogen en comfort
- Lycra hielstuk voor comfortabele ondersteuning
- Interne hielkap voor een vergrendelde pasvorm en ondersteuning
- Verfijnde Meta-Rocker voor een soepele rit
- Persgegoten EVA-middenzool over de volledige lengte
- Herontworpen rubberen buitenzool vermindert het gewicht, terwijl het de duurzaamheid optimaliseert
- Schuine hiel voor een soepele overgang en verhoogde duurzaamheid
- Gewicht: 310 gram

Geometrie:
- Afzet: 4mm
- Hiel: 33mm
- Voorvoet: 29mm

Specificaties
  • Type hardloopschoen Ondersteuning
  •   Neutraal
  • Merken Hoka One One
  • Uitvoering Hoka Bondi
  • Kleur Blauw
  •   Grijs
  • Geslacht Heren
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Hoka Gaviota 5 hardloopschoenen grijs/blauw heren Hoka Gaviota 5 hardloopschoenen grijs/blauw heren (1127929-LDVB)

De Hoka Gaviota 5 hardloopschoen is een allround hardloopschoen voor de overpronerende hardloper. Deze schoen heeft de meeste demping binnen de collectie van Hoka voor de hardloper die steun nodig heeft. De Gaviota 5 is een ideale hardloopschoen voor de hardloper die langere afstanden wil lopen, de wat zwaardere hardloper of de loper met een bredere voet. Deze schoen is verfijnd met een bredere, meer meegaande pasvorm, stabiliserend H-Frame™ en de zachtste schuim dat HOKA ooit in een stabiliteitsschoen heeft gebruikt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€169,95

 (incl. BTW)

Hoka Bondi 9 hardloopschoenen luna moth/blue sprak heren 27% Korting Hoka Bondi 9 hardloopschoenen luna moth/blue sprak heren (1162011-lnmt)

Ontdek de nieuwste evolutie in hardloopschoenen: de HOKA Bondi 9. Deze vernieuwde versie van de geliefde Bondi 8 biedt een ongeëvenaarde combinatie van comfort, ondersteuning en prestatie. Perfect voor lange afstanden, intensieve trainingen en dagelijkse runs, de Bondi 9 tilt jouw loopervaring naar een hoger niveau.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€129,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Hoka Gaviota 5 hardloopschoenen Rose Latte/Rose Cream dames Hoka Gaviota 5 hardloopschoenen Rose Latte/Rose Cream dames (1134235-RLTT)

De Hoka Gaviota 5 hardloopschoenen is een allround hardloopschoen voor de overpronerende hardloper. Deze schoen heeft de meeste demping binnen de collectie van Hoka voor de hardloper die steun nodig heeft. De Gaviota 5 is een ideale hardloopschoen voor de hardloper die langere afstanden wil lopen, de wat zwaardere hardloper of de loper met een bredere voet. Deze schoen is verfijnd met een bredere, meer meegaande pasvorm, stabiliserend H-Frame™ en de zachtste schuim dat HOKA ooit in een stabiliteitsschoen heeft gebruikt.

Gratis levering: 2-4 werkdagen
€169,95

 (incl. BTW)

Hoka Mach 6 hardloopschoenen zwart heren 31% Korting Hoka Mach 6 hardloopschoenen zwart heren (1147790-BKLC)

De Hoka Mach 6 hardloopschoenen is een echte snelheidsduivel om alles uit je runs te halen. Deze hardloopschoen is verfijnd en nog meer gericht op snelheid, zonder het comfortabele gevoel te verliezen. Een vernieuwde schuimrubberen PROFLY™-tussenzool geeft een waanzinnige responsiviteit en energieteruggave bij elke stap die je zet. Tegelijkertijd kun je rekenen op een fijne ondersteuning dankzij een interne kruisband bij de middenvoet. Het vernieuwde Creel jacquard bovenwerk is ademend, terwijl de anatomisch gevormde tong en de gestroomlijnde kraag bijdragen aan een comfortabele pasvorm. De rubberen buitenzool biedt genoeg grip en is duurzaam, zodat deze langer meegaat tijdens de vele snelle kilometers die je aflegt.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€159,95

€109,95

  Je bespaart €50,- (incl. BTW)

Hoka Bondi 9 hardloopschoenen Suculent/Fern heren Hoka Bondi 9 hardloopschoenen Suculent/Fern heren (1162011-SNTF)

Ontdek de nieuwstwe Hoka Bondi 9 hardloopschoenen die uitblinken in maximale demping en comfort, perfect voor lange afstanden en herstelmomenten. Dankzij de vernieuwde EVA-tussenzool biedt hij een extra zachte en veerkrachtige loopervaring. Het ademende bovenwerk en de 3D-gevormde kraag zorgen voor een comfortabele pasvorm en optimale ondersteuning.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis
€179,95

 (incl. BTW)

Hoka Bondi 9 wide hardloopschoenen zwart/wit dames 20% Korting Hoka Bondi 9 wide hardloopschoenen zwart/wit dames (1162014-bwht)

Ontdek de HOKA Bondi 9 Wide Jouw Allround Hardloopschoen voor Triatleten. Ga comfortabel en krachtig de strijd aan met de veelzijdige HOKA Bondi 9 Wide, speciaal ontworpen voor hardlopers en triatleten die op zoek zijn naar extra ruimte en maximaal comfort. Deze opvolger van de Bondi 8 Wide biedt nog meer ondersteuning en stabiliteit, zonder concessies te doen aan performance. Dankzij de bredere leest is dit model ideaal voor sporters met bredere voeten, zodat je onnodige drukpunten of knellingen kunt voorkomen tijdens intensieve trainingssessies en wedstrijden.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€179,95

€143,95

  Je bespaart €36,- (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopschoenen > Hoka One One Bondi 6 hardloopschoenen blauw/grijs heren

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.