2XU elite compression top korte-mouw dames zwart WA1930a

WA1930 | Schrijf de eerste review! 16801 16801

De ultieme top voor intense activiteit, de 2XU elite compression top korte-mouw dames zwart WA1930a heeft lange mouwen om de arm en bovenlichaam spieren te ondersteunen, en warm te houden.

Uitgevoerd met compressie in de armen dat de bloedsomloop in de onderarmen een snellere warming-up en recovery geeft. Perfect voor intensieve training sessies, concurrentie en sneller herstel van de zwaarste trainingen.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Gratis levering: 2-4 werkdagen
89,9 €89,90

(incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!

Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten hieronder

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

2XU elite compression top korte-mouw dames zwart WA1930a

2XU compressie is de nieuwe hoogtechnologische standaard in compressie kledij. 2XU ging te rade bij nationale sportorganisaties en elite atleten uit de hele wereld om op basis van hun vereisten een nieuwe standaard te ontwikkelen. Het resultaat is 50D/CK Power Compression, nu gedragen door wereldkampioenen.

De ultieme top voor intense activiteit, de Elite Compression Top heren 2014 heeft lange mouwen om de arm en bovenlichaam spieren te ondersteunen, en warm te houden. Uitgevoerd met compressie in de armen dat de bloedsomloop in de onderarmen een snellere warming-up en recovery geeft. Perfect voor intensieve training sessies, concurrentie en sneller herstel van de zwaarste trainingen.

Algemene kenmerken:
- Superieur textiel: uitermate flexibel, anti-bacterieel behandeld en uiterst duurzaam
- Het textiel geeft een grotere drukspanning en leidt tot een vlugger (spier) herstel
- Verbeterde zuurstofcirculatie en een vluggere warming-up
- Minder spier vibratie waardoor er minder snel vermoeidheid optreedt
- Het textiel verhindert de beschadiging van zacht weefsel bij intensieve sporten
- Betere stabiliteit en lichaamshouding
- Kan worden gedragen tijdens of na de inspanning (om herstel te bevorderen)

Specifieke kenmerken:
- Heren model
- Geeft extra steun aan het bovenlichaam, armen en rug
- Beschikbaar in zwart

Specificaties
  • Merken 2XU
  • Compressie Compressie
  • Geslacht Dames
  • Mouw lengte Korte mouw
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
Fusion C3 T-shirt oranje dames Fusion C3 T-shirt oranje dames (0274-ORA)

Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.

Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.

Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.

De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.

Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€44,95

 (incl. BTW)

Fusion C3 Midlayer grijs heren 21% Korting Fusion C3 Midlayer grijs heren (0113-GRD)

De Fusion C3 midlayer is een super comfortabel en veelzijdig trainingsshirt met lange mouwen. Dit veelzijdig trainingsshirt is te gebruiken voor de meeste trainingen, zowel binnen als buiten en tevens zeer geschikt als basislaag en ook als tussenlaag.

Het sweatshirt is gemaakt in het zeer technische C3 materiaal, dat zweet actief van de huid wegtrekt naar de buitenzijde van de stof. Hierdoor ervaar je dat je huid droger blijft en een meer stabiele lichaamstemperatuur heeft, waardoor je een hoger comfort beleeft je hierdoor nog meer comfort. Aanbevolen voor buitenactiviteiten, trainingen en het dagelijks leven. Dit sweatshirt is de perfecte keuze voor bij je C3-tights of S1-jack.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€94,95

€74,95

  Je bespaart €20,- (incl. BTW)

Craft PRO Hypervent hardloop singlet 2 geel dames 13% Korting Craft PRO Hypervent hardloop singlet 2 geel dames (1914601-507000)

Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardloop Singlet 2 ongeëvenaard ademend vermogen en lichtgewicht comfort. Het Craft Pro Hypervent Hardloop Singlet 2 is ontworpen voor hardlopers die op zoek zijn naar ultiem comfort, ademend vermogen en een lichtgewicht design. Dit singlet biedt de perfecte balans tussen functionaliteit en prestaties, zodat jij het meeste uit je training of wedstrijd haalt, ongeacht de omstandigheden.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€44,95

€38,95

  Je bespaart €6,- (incl. BTW)

Craft Prime korte mouw hardloopshirt zwart dames 16% Korting Craft Prime korte mouw hardloopshirt zwart dames (1903176-9999)

Deze Craft Prime korte mouw hardloopshirt zwart dames is een uitstekend, lichtgewicht sportshirt voor in de zomer, of in de sportschool. Uitstekend te gebruiken voor bijvoorbeeld hardlopen, fitness of andere sporten. Door de uitstekende vochtafvoerende eigenschappen blijft jouw lichaam lang droog. Hierdoor kun je lang genieten van het hardlopen of van andere sporten. Het materiaal voelt zacht aan, waardoor het shirt ook erg fijn is om direct op de huid te dragen.

Levering binnen 1-2 werkdag(en)

€29,95

€24,95

  Je bespaart €5,- (incl. BTW)

Odlo Essential Ceramiwarm (zip) hardloopshirt lange mouw zwart dames 35% Korting Odlo Essential Ceramiwarm (zip) hardloopshirt lange mouw zwart dames (313641-15000)

Deze Odlo Essential Ceramiwarm hardloopshirt is gemaakt van gerecycelde garen en beschikt over een fijne korte rits voor extra islotatie. Dit shirt beschikt over keramische microdeeltjes die helpen je lichaamsklimaat tot wel 3 °C te verhogen en de vochtregulatie overal te verbeteren. Dit comfortabele hardloopshirt heeft een fijne bewegingsvrijheid.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis

€69,95

€44,95

  Je bespaart €25,- (incl. BTW)

Fusion Nova T-shirt groen heren Fusion Nova T-shirt groen heren (1033-GRN)

Het Fusion Nova T-shirt is een actief zweettransporterend hardloopshirt. Het is extreem comfortabel en zacht.

De stof voert vocht actief weg van je huid en is zeer sneldrogend en blijft niet aan de huid plakken tijdens een activiteit. Het materiaal is tevens gemaakt met mechanische stretch zonder gebruik te maken van elastische garens en dat geeft het shirt een lange levensduur en onverminderde prestaties gedurende deze levensduur.

Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
€49,95

 (incl. BTW)

Waarom Triathlon24?

Home | Hardlopen > Hardloopshirts > 2XU elite compression top korte-mouw dames zwart WA1930a

Print
Advies nodig?

Wij gebruiken cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor social media aan te bieden en het websiteverkeer te analyseren. Ook delen wij informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Met uw toestemming kunnen deze partners deze gegevens combineren met andere informatie die u aan hen heeft verstrekt of die zij hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services.