Uitverkoop
De ultieme top voor intense activiteit, de Elite Compression Top heren 2014 MA1990a heeft lange mouwen om de arm en bovenlichaam spieren te ondersteunen, en warm te houden.
Uitgevoerd met compressie in de armen dat de bloedsomloop in de onderarmen een snellere warming-up en recovery geeft. Perfect voor intensieve training sessies, concurrentie en sneller herstel van de zwaarste trainingen.
€109,95
€79,95Je bespaart €30,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
2XU elite compression top mens L/S 2014 zwart/zilver MA1990a
2XU compressie is de nieuwe hoogtechnologische standaard in compressie kledij. 2XU ging te rade bij nationale sportorganisaties en elite atleten uit de hele wereld om op basis van hun vereisten een nieuwe standaard te ontwikkelen. Het resultaat is 50D/CK Power Compression, nu gedragen door wereldkampioenen.
De ultieme top voor intense activiteit, de Elite Compression Top heren 2014 heeft lange mouwen om de arm en bovenlichaam spieren te ondersteunen, en warm te houden. Uitgevoerd met compressie in de armen dat de bloedsomloop in de onderarmen een snellere warming-up en recovery geeft. Perfect voor intensieve training sessies, concurrentie en sneller herstel van de zwaarste trainingen.
Algemene kenmerken:
- Superieur textiel: uitermate flexibel, anti-bacterieel behandeld en uiterst duurzaam
- Het textiel geeft een grotere drukspanning en leidt tot een vlugger (spier) herstel
- Verbeterde zuurstofcirculatie en een vluggere warming-up
- Minder spier vibratie waardoor er minder snel vermoeidheid optreedt
- Het textiel verhindert de beschadiging van zacht weefsel bij intensieve sporten
- Betere stabiliteit en lichaamshouding
- Kan worden gedragen tijdens of na de inspanning (om herstel te bevorderen)
Specifieke kenmerken:
- Heren model
- Geeft extra steun aan het bovenlichaam, armen en rug
- Beschikbaar in zwart
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@triathlon24.nl
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
20% Korting
Craft PRO Hypervent hardloop singlet 2 zwart dames
(1914601-999000)
Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardloop Singlet 2 ongeëvenaard ademend vermogen en lichtgewicht comfort. Het Craft Pro Hypervent Hardloop Singlet 2 is ontworpen voor hardlopers die op zoek zijn naar ultiem comfort, ademend vermogen en een lichtgewicht design. Dit singlet biedt de perfecte balans tussen functionaliteit en prestaties, zodat jij het meeste uit je training of wedstrijd haalt, ongeacht de omstandigheden.
€44,95
€35,95Je bespaart €9,- (incl. BTW)
10% Korting
2XU Light Speed Tech Tee hardloopshirt korte mouw Zwart Reflecterend Heren
(MR7150A-BLK/BRF)
De 2XU Light Speed Tech Tee hardloopshirt korte mouw is ontworpen met een ultralichte, vochtregulerende stof die je koel houdt bij elke stap. Deze tech tee beschikt over ventilatiezones op de juiste plekken, zodat je optimaal presteert, zelfs tijdens intensieve trainingen.
€79,99
€71,95Je bespaart €8,04 (incl. BTW)
10% Korting
2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw Black/No Logo Dames
(WA6401A-BLK/NLO)
Ontdek de nieuwste 2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw volledige Compressie Ondersteuning voor Bovenlichaam. De 2XU Core Compression hardloopshirt lange mouw biedt volledige compressie-ondersteuning voor het bovenlichaam, wat zorgt voor betere houdingsbewustzijn, een sterkere prestatie en een verlaagd risico op blessures.
€79,99
€71,95Je bespaart €8,04 (incl. BTW)
Fusion C3 T-shirt zwart dames
(0274-BLK)
Het Fusion C3 T-shirt is de perfecte top voor hardlopen op warme zomerdagen of indoor training.
Het shirt is zeer ventilerend en snel drogend, zodat je altijd een comfortabele trainingservaring hebt.
Met zijn losse, getailleerde pasvorm en prettige lengte - ook bij de mouwen is het geweldig te gebruiken tijdens verschillende activiteiten.
De stof is geverfd bij lage temperatuur, wat het energieverbruik aanzienlijk vermindert en de kleurintensiteit langer behoudt.
Het T-shirt heeft 3M reflecterend logo op de onderrug waardoor je beter zichtbaar bent in donkere omstandigheden.
(incl. BTW)
14% Korting
Craft Race Day hardloop singlet White/Multi heren
(1915387-900007)
Ontdek de Craft Race Day hardloop singlet voor ongeëvenaarde prestaties. Ben jij klaar voor je volgende hardloopuitdaging? Of je nu je persoonlijke record probeert te verbreken of je eerste race loopt, de juiste kleding maakt het verschil. Onze Race Day Singlet is ontworpen om je te ondersteunen tijdens elke stap van je race. Lichtgewicht, ademend en perfect voor lange afstanden, biedt dit singlet de perfecte combinatie van comfort en prestaties, zodat jij kunt focussen op wat echt belangrijk is: je race.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
14% Korting
Craft PRO Hypervent hardloopshirt korte mouw 2 grijs heren
(1914589-922000)
Ontdek de Craft Pro Hypervent Hardloopshirt Korte Mouw 2 ongeëvenaard comfort en prestaties. Het Craft Pro Hypervent Hardloopshirt Korte Mouw 2 is de ideale keuze voor hardlopers die op zoek zijn naar een lichtgewicht, ademend shirt dat zowel prestaties als comfort biedt. Dit shirt is ontworpen met geavanceerde ademende technologie en biedt de perfecte balans tussen stijl en functionaliteit, zodat je het meeste uit je run kunt halen.
€49,95
€42,95Je bespaart €7,- (incl. BTW)
Home | Hardlopen > Hardloopshirts > 2XU elite compression top mens L/S 2014 zwart/zilver MA1990a
PrintNeem contact op met onze specialisten en stel je vraag.
De klantenservice is gesloten. Vind hier onze kantooruren.
Mail naar: info@triathlon24.nl en ontvang binnen één werkdag reactie.